Forum Warbirds Center Strona Główna
_
Autor Wiadomość
Strona Glówna WBC ~ IŁ-2 Sturmovik  ~  il2 airracing

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Strona 1 z 1
vought
PostWysłany: Sro 27 Kwiecień, 2005 12:41  Odpowiedz z cytatem
greenhorn


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 85

Dywizjon:

Nick w LFS:

Ja ostatnio zacz¹³em bawiÌ siê w i³ 2 AIRACING,
http://www.il2airracing.com/
Serdecznie zapraszam do udzia³u w tej rozgrywce jako ¿e samo ogl¹danie jest bardzo widowiskowe. Na podanej stronce jest ca³y zestaw zasad , ja przyblize wam ogólny zarys jak to wygl¹da. Otó¿ wyœcig rozgrywa sie na torze zamknieym zazwyczaj w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara (czêsto te¿ kierunki s¹ oznaczone za pomoc¹ ognisk u³o¿onych w strza³ki. Wewnêtrzna czêœÌ toru odgradzaj¹ rozstawione w pewnych miejscach wysokie kominy. Wed³ug zasad takiego komina niemo¿na min¹Ì po wewnêtrznej i nienale¿y wylatywaÌ ponad jego wysokoœÌ (aczkolwiek chwilowe wykroczenia sa dozwolone np na zakrêtach) . Start zazwyczaj odbwywa sie z pasów ruwnoleg³ych do siebie a pole position zaznacza linia z ogniska. Zazwyczaj wygl¹da to tak ¿e po 1 samolocie stoi na pasach do taxi a 2 obok siebie na g³ównym pasie. Mówie zazwyczaj gdy¿ czasem startuje sie z 6 równoleg³yuch pasów obok siebie lub 6 cv stojacych jeden obok drugiego. Mo¿liwe jest te¿ start w stylu "reno" czyli woko³o toru lata powoli pace plane i poki nieodleci zawodnicy musz¹ lecieÌ za nim.1 gracz lub obserwator uruchamia start script który odlicza czas do rozpoczêcia wyœcigu. Dopiero na komende GOGOGO dozwolone jest zwiekszenie obrotów silnika! Gdy ju¿ wyœcig sie rozpocznie i uda sie nieuderzyÌ w nikogo na starcie pierwwszy zakrêt staje sie prawdziw¹ prób¹ nerwów. Ci na zewn¹trzych kosz¹ najczêsciej zakrêt torem lotu przecinaj¹c siê z tymi po wewnetrznej ktorzy z zakrêtu sa wyrzucani, zaœ ci poœrodku wogle maja przesrane bo musza uwa¿aÌ i na tych i natych Very Happy. B. czêsto po 1 zakrêcie liczba zawodników dyrastycznie sie zmniejsza.Op³aca sie jednak leciec ostro¿nie gdy¿ poprzez nieagresywne latanie czêsto koùczy sie na pozycji w pierwszej trójce. Zawodnikom dokuczj¹ kolizje, wypadniêcia z torów (w takim wypadku trzeba powrócic na tor w tym samym miejscu gdzie sie wylecia³o, inaczej jest sie "disqualified") i przegrzewaj¹ce sie silniki. Zabawa jest jak najbardziej PRZEDNIA.
ÂŚcigaĂŚ siĂŞ moÂżna w clasie open (dowolny samolot, niepolecam) , Jet , closed (wszyscy na jednym typie maszyny) , w ustalonym zakresie typu samolotĂłw (np. Bf-109 Z, La-7, I-185, P63C ), guns hot! (czyli moÂżna strzelaĂŚ jako Âże w Âżadnym wyÂścigu oprĂłcz tego uÂżywanie uzbrojenia jest absolutnie zabronione (uzywasie empty load) tutaj najczeÂściej scigajÂą sie jakies purkacze z 7mm z przodu i z tyÂłu (ju87)) noi jest jeszcze cross country race, czyli wyÂścig na orientacjĂŞ, aczkolwiek nieznam jeszcze tego trybu gry.
Wraz z Fremenem zaÂłoÂżyliÂśmy naszÂą stajnie wyÂścigowÂą i juÂż w krĂłtce bĂŞdziemy rzÂądziĂŚ na tabelach oficjalnych wyÂścigĂłw Wink
Serdecznie zapraszam do wstÂąpienia, do "Chance Racing" po dodatkowe info PM, mail lub GG mnie. Zapewniamy podstawowe wyszkolenie i Teamowe skiny do samolotĂłw Very Happy
Oto nasze "wozy" ;D





_________________
Komenda Portu Wojennego Gdynia Oksywie
Batalion Ochrony I ObsÂługi "BOIO"
Trzecia Kompania, Drugi Pluton
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
 
Reklama
+bot
:)
PostWysłany: Czw 06 Czerwiec, 2024 05:36 

reklama

Agencja Interaktywna

Powrót do góry
hrabia303
PostWysłany: Sro 27 Kwiecień, 2005 15:39  Odpowiedz z cytatem
senior pilot


Dołączył: 05 Kwi 2003
Posty: 1251
Skąd: Legnica
Dywizjon:

Nick w LFS:
[WBT]hrabia

Napiszcie gdzie trzeba sie zapisaÌ, co œci¹gn¹Ì, ja chêtnie polatam w tego typu wyœcigach. Widzia³em na Discovery wyœcigi p51 Very Happy na 10-20m nad ziemi¹ ;D
CHêtnie do³¹cze. Zw³aszcza, ¿e w I£2q nie moge za bardzoe trafiÌ ;D
_________________

"Jechałem tak szybko gdyż....lubię zapierdalać..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
 
Snakeye
PostWysłany: Sro 27 Kwiecień, 2005 16:11  Odpowiedz z cytatem
sierżant


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 449

Dywizjon:

Nick w LFS:

Scigalem sie kilka razy z paroma osobami - fajna zabawa, ale najwyzej na kilka razy Wink
No ale wrazenia sa niezapomniane jak sie na kilku m nad ziemia zapiernicza na pelnym gazie w grupce powiedzmy 6 samolotow, kazdy od siebie o jakies 1-2 m Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
 
vought
PostWysłany: Czw 28 Kwiecień, 2005 11:32  Odpowiedz z cytatem
greenhorn


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 85

Dywizjon:

Nick w LFS:

Wszystko jest na stronie ktora podalem na poczatku postu, zeby sie do oficjalnych wyscigow zapisac trzeba tam przeprowadzic operacje "request number", sciÂągaĂŚ nic nie trzeba, potrzbny jest tylko il2+aep+pf na patchu 3.04m. Zeby sie scigac nieporzebny jest tez oficjalny numer bo to tylko do oficjalnych wyscigow. Na HL jest serwer il2airracing, trzeba wyczaic gdy ktos tam siedzi moze sie cos dziac, od soboty wieczorem do srody serwer jest bez hasla otwarty dla wszystkich, w reszcie tygodnia jest na haslo bo w piatek i sobote sa oficjalne wyscigi ale haslo mozna latwo odnalezc na stronie w dziale "racing schedule"
_________________
Komenda Portu Wojennego Gdynia Oksywie
Batalion Ochrony I ObsÂługi "BOIO"
Trzecia Kompania, Drugi Pluton
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
 
hrabia303
PostWysłany: Czw 28 Kwiecień, 2005 11:53  Odpowiedz z cytatem
senior pilot


Dołączył: 05 Kwi 2003
Posty: 1251
Skąd: Legnica
Dywizjon:

Nick w LFS:
[WBT]hrabia

Nie widze tam "il2airracing" A co do skurek druzyny itp Very Happy to przeslij mi czy cus ;D
_________________

"Jechałem tak szybko gdyż....lubię zapierdalać..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
 
vought
PostWysłany: Czw 28 Kwiecień, 2005 12:46  Odpowiedz z cytatem
greenhorn


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 85

Dywizjon:

Nick w LFS:

http://www.il2airracing.com/
odezwij sie na gadu, skorek ci nieprzeÂśle , i nierejestruj sie bo twoj numer trzeba ustaliĂŚ
dopiero jak bedziesz mial numer zrobie ci skorke z twoim osobistym numerkiem Very Happy
_________________
Komenda Portu Wojennego Gdynia Oksywie
Batalion Ochrony I ObsÂługi "BOIO"
Trzecia Kompania, Drugi Pluton
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
 
hrabia303
PostWysłany: Czw 28 Kwiecień, 2005 14:03  Odpowiedz z cytatem
senior pilot


Dołączył: 05 Kwi 2003
Posty: 1251
Skąd: Legnica
Dywizjon:

Nick w LFS:
[WBT]hrabia

Nie wiem dlaczego ale nie mam nr twojego gg Wink moj tpo 3758608
_________________

"Jechałem tak szybko gdyż....lubię zapierdalać..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
 
vought
PostWysłany: Sro 08 Czerwiec, 2005 14:22  Odpowiedz z cytatem
greenhorn


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 85

Dywizjon:

Nick w LFS:

NiedÂługo zaczynamy nowy sezon, naprawde zapraszam, i wcale nieuwaÂżam Âże to jest zabawa tylko na parĂŞ razy Very Happy
_________________
Komenda Portu Wojennego Gdynia Oksywie
Batalion Ochrony I ObsÂługi "BOIO"
Trzecia Kompania, Drugi Pluton
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
 
fremen
PostWysłany: Czw 23 Czerwiec, 2005 17:40  Odpowiedz z cytatem
greenhorn


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 57

Dywizjon:

Nick w LFS:

nono voug zostajesz daleko za mna w punktracji... jak ostatnio rypnalem 1 , 2, 3, 4 i 2x 5 miejsce to hoho gon mnie biedaku bo ciebie nie bylo Very Happy. Niestety raz sie rozbillem na p63 przy ladowaniu na 2giej pozycji Embarassed Confused eh bo ten samolot taki dupasny jakis sie odbil i supnal na glowe Sad no ale nic punkty sa 16 jestem w klasyfikacji (co prawda do lidera 120 ptk ale co tam Razz) zapraszam na stronke sledzic nasze postepy Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Yahoo messenger  
 
sid---
PostWysłany: Sro 14 Grudzień, 2005 21:32  Odpowiedz z cytatem
Zen


Dołączył: 17 Lis 2003
Posty: 1673
Skąd: Tychy
Dywizjon:
=PFT=
Nick w LFS:

czy to dalej funkcjonuje?
bo strona jest jakas "nieteges:
Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Strona 1 z 1
Forum Warbirds Center Strona Główna  ~  IŁ-2 Sturmovik

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Powered by phpBB 2.x.x:WBCModv0.2 and NoseBleed vWBC


Agencja Interaktywna