Forum Warbirds Center Strona G³ówna
_
Autor Wiadomo¶æ
Strona Glówna WBC ~ Ogólna dyskusja  ~  Kodeks honorowy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz nastêpny temat
Zobacz poprzedni temat
Strona 1 z 1
joohny
PostWys³any: Wto 26 Kwiecieñ, 2005 07:21  Odpowiedz z cytatem
pilot


Do³±czy³: 20 Sty 2005
Posty: 668
Sk±d: Lublin
Dywizjon:
=PFT=
Nick w LFS:

Czy starzy wyjadacze mogliby obja¶niæ greenhodow co wolno, a czego nie wolno w czasie lotu. Nie chodzi mi o gud³anie browara i palenie smoczków tylko kogo mo¿na kiliæ, a kogo nie. Embarassed
1. Kiedy jest siê zdecydowanym cziterem czy jako¶ tak?.
2. Kto to jest lamer?
3. Czy wolno strzylaæ do krêcio³ków - do mnie zawsze strzelano. ( kiedy¶ odu¶ci³em postrzelanej wcze¶niej, 109 w karuzeli i widzia³em pó¼niej jak pieknie wyszed³ z tego i zaraz potem str±ci³ na dole taksówkê, w zwi±zku z czym musia³em udaæ siê na najbli¿sze CV aby zgin±æ ¶wierci± kamikadze.).
4. Czy strzelamy do dymi±cych, wracaj±cych na swojego fielda - wczoraj dosta³em pk gdy postrzelany totalnie dotykalem ko³ami pasa.
5. Czy zanim zacznê stukaæ wroga mam siê przyjrzeæ czy ma ruder, wszystkie lotki, klapy, ko³a. :566:
5. itd.
6. itd.
_________________
Parkinson czy Alzheimer? Wybór jest prosty.
Lepiej po³owê rozlaæ ni¿ zapomnieæ wypiæ.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
 
Reklama
+bot
:)
PostWys³any: Czw 23 Maj, 2024 15:05 

reklama

Agencja Interaktywna

Powrót do góry
sid---
PostWys³any: Wto 26 Kwiecieñ, 2005 08:07  Odpowiedz z cytatem
Zen


Do³±czy³: 17 Lis 2003
Posty: 1673
Sk±d: Tychy
Dywizjon:
=PFT=
Nick w LFS:

Mnie to ostatnio zaczelo pierd^&(*^%. Staralem sie byc honorowy, i pozwalalem (zwlaszcza po ladnej walce) rannym conom wracac, diczowac itd, itp. Ale co z tego, jak ty mu odpuscisz, a zaraz zwali sie masa ciulow ktorych to wali i go dobije. Wole go sam dobic. Tak zeby sie nie meczyl. Nie kradne killi. Nawet nie strzelam zeby dostac asyste.

ad5. W zasadzie to ja jestem w stanie zobaczyc tylko jak gosc nie ma hstab'a. W inne wale ostro, chyba, ze ktos napisze zebym zostawil bo np, nie ma eleva i juz jest trup.
Mialem taka sytuacje, ze gosc cos tam lecial, wiercil sie i inne takie. Spadlem na niego z 2km i mu wyjechalem z PK. A jakis gosc zaczal mnie opierdalac, ze on go gonil i ze ten con byl bez eleva i ze jestem stealler.. Splywa to po mnie jak woda z kaczki Smile
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
 
hrabia303
PostWys³any: Wto 26 Kwiecieñ, 2005 08:37  Odpowiedz z cytatem
senior pilot


Do³±czy³: 05 Kwi 2003
Posty: 1251
Sk±d: Legnica
Dywizjon:

Nick w LFS:
[WBT]hrabia

1. Kiedy jest siê zdecydowanym cziterem czy jako¶ tak?.

Ad.1. Cziterem jest siê tedy, gdy robisz co¶, co jest uznawane za chiterstwo Very Happy
Strzelanie do Chutów Very Happy (Skacz±cych pilotów) Prze¼roczyste kokpity. Niewidzialne samoloty ;D i15 z 4x37mm ;D (Na w³asn± srakê kiedy¶ to poczu³em) f4f3 np: kiedy¶ Rakiet± by³, ale to chitero-admin zrobi³. Niewidzialne samoloty, te¿ widzia³em Very Happy Disco na ¿yczenie itd. Itd.
No i oczywi¶cie to, co sam uwa¿asz za oszustwo ;D

2. Kto to jest lamer?

Ad. 2.Lamer to kto¶, kto uwa¿a siê za lepszego, ni¿ jest w rzeczywisto¶ci Very Happy Wiêkszo¶æ tzw. hakerów to lamerzy...

3. Czy wolno strzylaæ do krêcio³ków - do mnie zawsze strzelano. ( kiedy¶ odu¶ci³em
postrzelanej wcze¶niej, 109 w karuzeli i widzia³em pó¼niej jak pieknie wyszed³ z tego i zaraz potem str±ci³ na dole taksówkê, w zwi±zku z czym musia³em udaæ siê na najbli¿sze CV aby zgin±æ ¶wierci± kamikadze.).

ad. 3. Wolno, a nawet trzeba, to b³±d (zosta³ wykrêcony / zmuszony do b³êdu) Oczywi¶cie nie strzelamy je¶li go¶æ w korku nie ma sterów Very Happy

4. Czy strzelamy do dymi±cych, wracaj±cych na swojego fielda - wczoraj dosta³em pk gdy postrzelany totalnie dotykalem ko³ami pasa.

Ad. 4. Live is brutal , rzeczywisto¶æ na Fh jest tak, ¿e nie strzela siê do pal±cych, a i tak czasem kto¶ to z³amie. Je¶li go¶æ ma fuel / oil to strzelaj, taki osobnik na swoim terenie bêdzie chcia³ wyl±dowaæ jak najszybciej nie daj±c ci killa. Je¶li uwa¿a, ¿e da rade bêdzie próbowa³ Very Happy
Je¶li widzisz, „fuel fire” na alcie wiêkszym ni¿ 1km nie strzelaj daj mo¿liwo¶æ go¶ciowi skoczyæ, zw³aszcza, je¶li ty go zapali³e¶. 1km, z fuel fire mo¿na zditchowaæ.
Nie dobijaj samolotów, których ty nie uszkodzi³e¶, – bo mo¿esz komu¶ kila ukra¶æ. Kradzie¿e zdarzaj± siê do¶æ czêsto, ale nie jest to mi³e. My w 303... Ja nie kradnê i radzê te¿ honorowo siê zachowywaæ Very Happy My nie ruskie syberianny Very Happy

5. Czy zanim zacznê stukaæ wroga mam siê przyjrzeæ czy ma ruder, wszystkie lotki, klapy, ko³a.

Da rade zobaczyæ. Z rudderem da siê wyl±dowaæ i to bez wiêkszej filozofii.
Z vertical to ju¿ nigdzie nie polecisz. S± maszyny, którymi da rade trochê przelecieæ. S± ludzi, którzy czasem l±duj± ;D
_________________

"Jecha³em tak szybko gdy¿....lubiê zapierdalaæ..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
 
gratz
PostWys³any: Wto 26 Kwiecieñ, 2005 08:48  Odpowiedz z cytatem
sier¿ant


Do³±czy³: 20 Gru 2004
Posty: 386
Sk±d: N'tyszol
Dywizjon:

Nick w LFS:

Ja mam do¶æ podobnie jak sid - do krêcio³ków, go¶ci bez sterów czy startuj±cych pod ostrza³em walê bez skrupu³ów, je¿eli widze go¶cia z dymem który siê ewakuuje na swój field to go zostawiam, je¿eli widze go¶cia z dymem który mimo to atakuje, to bez skrupu³ów. Je¿eli kto¶ go juz goni, to najczê¶ciej zostawiam. Go¶æ z dymem który próbuje zditchowaæ - musia³bym mieæ bardzo z³y dzieñ ¿eby mu co¶ chcieæ zrobiæ, chyba mi siê jeszcze nie zdarzy³o. Powy¿sze nie dotycz± jezeli to ja pu¶ci³em typowi dym - staram siê jeszcze parê sztuk do³o¿yæ ¿eby za daleko nie dolecia³.

Nie kradnê i nie piecujê, na dodatek na ch100 komentujê po imieniu go¶cia który mi nak³ad³ jak juz spada³em bez skrzyde³ zdjêty przez kogo¶ innego.

My¶lê ¿e powy¿sze nie ma nic wspólnego z czitowaniem, to po prostu sposób grania, czysty b±d¼ mniej, ale mieszcz±cy siê w granicach dozwolonych ¶rodków. Czit to podrabiany soft, dodatkowy soft, podmieniane kokpity, miejsce zamieszkania (sybir Smile ). Tak to widzê.

Nie ¿ebym by³ starym wyjadaczem...
_________________
No i dobrze, fajna zabawa jest, po co to zamykaæ
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
 
rax
PostWys³any: Wto 26 Kwiecieñ, 2005 16:25  Odpowiedz z cytatem



Do³±czy³: 01 Sty 1970
Posty: 1895
Sk±d: Planeta Ziemia :)
Dywizjon:

Nick w LFS:

generalnie jest tak : jedni sa ok inni nie !

Jak mnie cos ^%&^%& to pomoge mu spasc szybciej niz wynika to ze stanu jego uszkodzen...ale z reguly (95%) DAJE MU SZANSE !

zalecam jednak grac czysto i fair !!!
_________________
pierdziec nie ma komu !!! ale wachac to by wszyscy chcieli !!! Wink
pijcie wodê! -woda ma moc... unosi statki, porusza m³yny...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
 
vipe
PostWys³any: Wto 26 Kwiecieñ, 2005 17:37  Odpowiedz z cytatem
sier¿ant


Do³±czy³: 01 Sty 1970
Posty: 278
Sk±d: Poznan
Dywizjon:

Nick w LFS:

taaa zgodze sie z Raxem Smile,
Generalnie nie patrz na to co robia inni, wielu jest lamerow rzucaja bomby pod siebie, leca specjalnie na kolizje, wlatuja w acki bys killa nie dostal, strzelaja do plonacych samolotow itd itd. Jednak podstawowe 2 zasady to niestrzelac do dymiacego na czarno samolotu i do spadakow.

Olac lamerow!!! Lataj fair to o wiele bardziej przyjemne, no chyba ze ktos cie na prawde wqwi to czasem mozesz lekko sie wychylic Wink

a od cziterow to i tak cie beda wyzywac bez wzgedu jak bedziesz latac, gdyz jestes Polakiem Smile Ale olej to ...
_________________
F/Lt Vipe from 302nd Polish Squadron "Poznañski"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
 
vipe
PostWys³any: Wto 26 Kwiecieñ, 2005 17:51  Odpowiedz z cytatem
sier¿ant


Do³±czy³: 01 Sty 1970
Posty: 278
Sk±d: Poznan
Dywizjon:

Nick w LFS:

Aha a tu masz zasady ktore powinienes znac Very Happy

Podrecznik Kamikadze strona 15

Utrzymuj zdrowie w jak najlepszej kondycji.
Jezeli nie jestes w najlepszej formie fizycznej, nie bedziesz w stanie osiagnac idealnego uderzenia przez tai-atari.
Tak,jak nie mozesz dobrze walczyc z pustym zoladkiem, tak i nie mozesz zrecznie manipulowac sterami, gdy bedziesz mial biegunke. Nie bedziesz tez mogl zachowac trzezwego umyslu, jesli bedziesz mial goraczke.
Miej zawsze czyste serce i badz radosny.
Lojalny wojownik ma czyste serce i jest poslusznym synem.
Osiagnij wysoki poziom duchowego wyszkolenia.
Abys mogl wykorzystac wszystkie swoje najlepsze umiejetnosci, musisz dobrze przygotowac swoje wnetrze. Niektorzy ludzie mowia, ze duch musi przyjsc przed umiejetnosciami, lecz sa w bledzie. Duch i umiejetnosci stanowia jednosc. Te dwa elementy musza byc opanowanie jednoczesnie. Duch wspomaga umiejetnosci, a umiejetnosci ducha.

_________________
F/Lt Vipe from 302nd Polish Squadron "Poznañski"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
 
rax
PostWys³any: Wto 26 Kwiecieñ, 2005 18:22  Odpowiedz z cytatem



Do³±czy³: 01 Sty 1970
Posty: 1895
Sk±d: Planeta Ziemia :)
Dywizjon:

Nick w LFS:

vipe napisa³(a):


a od cziterow to i tak cie beda wyzywac bez wzgedu jak bedziesz latac, gdyz jestes Polakiem Smile Ale olej to ...


i pamietaj !!!! zawsze nalezy grzecznie odpowiedziec :klient nassss pannnn Very Happy i w nastepnym locie znowu poslac go do piachu :503:
_________________
pierdziec nie ma komu !!! ale wachac to by wszyscy chcieli !!! Wink
pijcie wodê! -woda ma moc... unosi statki, porusza m³yny...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
 
Julius
PostWys³any: Sro 27 Kwiecieñ, 2005 08:00  Odpowiedz z cytatem
pilot


Do³±czy³: 01 Sty 1970
Posty: 544
Sk±d: Tychy
Dywizjon:
303sqn
Nick w LFS:
[WBT]Julius

Dodam: Jak podpieprzysz killa raxowi to nie jest chamstwo... Tak robimy u nas w sq i jest to jak dzielenia siê op³atkiem podczas wigilli... Tylko, ¿e u nas to dzia³a w jedn± stronê Shocked
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
 
hrabia303
PostWys³any: Sro 27 Kwiecieñ, 2005 08:53  Odpowiedz z cytatem
senior pilot


Do³±czy³: 05 Kwi 2003
Posty: 1251
Sk±d: Legnica
Dywizjon:

Nick w LFS:
[WBT]hrabia

Julius napisa³(a):
Dodam: Jak podpieprzysz killa raxowi to nie jest chamstwo... Tak robimy u nas w sq i jest to jak dzielenia siê op³atkiem podczas wigilli... Tylko, ¿e u nas to dzia³a w jedn± stronê Shocked

Co do killi: je¿eli u¿ywacie TSa zawsze mo¿na spytaæ siê o pozwolenie na dobicie cona, jak próbuje l±dowaæ a np. osobnik który go poharata³ musi wracaæ bo np. ma oil.
Jak zapewne niektórzy wiedz± czasem dziele siê conem. Very Happy Jak nie chce mi siê altu traciæ, bo go¶æ wieje i/lub kto¶ z sq jest bli¿ej niego. Tak¿e pytam w takich sytuacjach czy mogê dobiæ.
_________________

"Jecha³em tak szybko gdy¿....lubiê zapierdalaæ..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
 
joohny
PostWys³any: Nie 01 Maj, 2005 13:55  Odpowiedz z cytatem
pilot


Do³±czy³: 20 Sty 2005
Posty: 668
Sk±d: Lublin
Dywizjon:
=PFT=
Nick w LFS:

Dziêki za o¶wiecenie. Smile: . Temat jak widaæ jest tak obszerny, ¿e ksi±¿kê mo¿na by napisaæ albo conajmniej przewód doktorski otworzyæ.
Przyk³adowe tematy prac:

1. Analiza behawioralna genezy zachowañ cziterskich na przyk³adzie pilotów squadronu Lead Rain - rys historyczny za lata 2002-2003.

Ocena roku 2004 na habilitacjê.

lub drugi:

2. Kradzie¿ kili, a niektóre przypadki katarakty lewego oka u pilotów Syberian Brigade.
Na habilitacjê pozosta³e przypaki lewego i prawe oko.

Od dzisiaj latam honorowo czyli w wiêkszo¶ci przypadków jak w celowniku znajdzie siê co¶ w innym kolorze to naciskam cyngla :502:
_________________
Parkinson czy Alzheimer? Wybór jest prosty.
Lepiej po³owê rozlaæ ni¿ zapomnieæ wypiæ.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
 
Saito
PostWys³any: Nie 01 Maj, 2005 21:05  Odpowiedz z cytatem
sier¿ant


Do³±czy³: 01 Sty 1970
Posty: 206
Sk±d: Szczecin
Dywizjon:

Nick w LFS:

no wlasnie, na przyklad biale Laughing
_________________
Aeria gloris!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora  
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Zobacz nastêpny temat
Zobacz poprzedni temat
Strona 1 z 1
Forum Warbirds Center Strona G³ówna  ~  Ogólna dyskusja

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu


 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach




Powered by phpBB 2.x.x:WBCModv0.2 and NoseBleed vWBC


Agencja Interaktywna