Forum Warbirds Center Strona Główna
_
Autor Wiadomość
Strona Glówna WBC ~ Gadka Szmatka  ~  Z cyklu "gorąco polecam"

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Strona 1 z 2
Idź do strony 1, 2  Następna
Beryl
PostWysłany: Pon 12 Czerwiec, 2006 20:35  Odpowiedz z cytatem



Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 1621

Dywizjon:
303
Nick w LFS:

Muzyka: Coma - pierwsze wyjście z mroku. Genialny album, oczywiście o ile ktoś lubi rocka i dużo gitar. Tak ciut w klimatach Pink Floyd IMO. Jakby ktoś chciał spróbować to www.coma.art.pl . Drugi album IMO słabszy, inny, ale da się posłuchać.

Książka: Pan Samochodzik Very Happy Dobra, nic ostatnio nie czytałem oprócz Nienackiego, obśmiałem się przy tym jak norka

Film: Wojna Zimowa - fiński kandydat do Oscara.

Komp: War in the Pacific - OGROMNA strategia turowa. jedna tura=jeden dzień walk na mapie od San Francisco po Bombaj i od bieguna do bieguna. Tylko trzeba mieć do niej w uj czasu...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
Reklama
+bot
:)
PostWysłany: Pią 19 Kwiecień, 2024 08:12 

reklama

Agencja Interaktywna

Powrót do góry
szymon
PostWysłany: Pon 12 Czerwiec, 2006 21:04  Odpowiedz z cytatem
senior pilot


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 989
Skąd: Pilica
Dywizjon:
303 Kościuszkowski
Nick w LFS:

Ech to ja z zupełnie innej beczki

Muzyczka -> soundtrack z "New World Disorder" ale z 1 cz. z 6. Dla nie wtajemniczonych freeraidowanie na rowerkach Smile

Film -> równiez New World Disorder dla wielbicieli, a ostanio ponownie równiez oglądnąlem Kompanie Braci i Szeregowca Ryana i Helikopter w ogniu Smile Wojnę Zimową oglałem polecam , warto zobaczyć

Książka -> "Elita Luftwaffe" i "Hitlera Wojna Ubootów" Elita luftwaffe o elicie luftwaffe jest Smile sporo opisów o asach niemieckich trochę ciekwych historyjek z frontu wschodniego. A HWU to dwie książki po cirka ebałt 1000 str. każda cały przekrój przez II WŚ na Ubootach, dla podwodniaków to plus Ciche Zwycięstwo o działaniach amerykańskich podwodniaków na pacyfiku to lektóra obowiazkowa Smile[/url]
_________________
Hell Hath No Fury Like A FireFighter

Ochotnicza Straż Pożarna Pilica
www.osp.pilica.com.pl
Śląska Galeria Fotografii Pożarniczej
www.sgfp.com.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
 
Beryl
PostWysłany: Pon 12 Czerwiec, 2006 21:56  Odpowiedz z cytatem



Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 1621

Dywizjon:
303
Nick w LFS:

HWU czytałem, mam. Praktycznie biblia działan ubootów, ale cięzko to polecić jako lekturę do poduszki Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
szymon
PostWysłany: Pon 12 Czerwiec, 2006 23:11  Odpowiedz z cytatem
senior pilot


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 989
Skąd: Pilica
Dywizjon:
303 Kościuszkowski
Nick w LFS:

Do poduchy faktycznie cięzko, ja ją woziłem ze sobą na uczelnię i czytałem po pociągach, autobusach i oczywiście na wykładach Smile

Wczoraj to dopiero kosmos ponownie oglądałem Smile Matka mi przyszła marudzić, że w TVałce tylko mundial i mundial i żeby jej coś puścić - Dunegon & Dragons nie chciała, jak się dowiedziała, że zabijaja lodowego smoka Very Happy wiec dostała do oglądania Opowieści z Narnii Very Happy Pomijam fabułę, wiadomo jest trochę baśniowa mimo że to adaptacja książki C.S.Lewisa (niestety nie czytałem), ale efekty stoją na całkiem niezłym poziomie: minotaury, fauny, centaury i cała menażeria jest elegancko zrobiona, tylko ta początkowa scena z nalotem He-111 jakaś taka mało realna jest, za bardzo trąca sztucznością jak na mój gust.
_________________
Hell Hath No Fury Like A FireFighter

Ochotnicza Straż Pożarna Pilica
www.osp.pilica.com.pl
Śląska Galeria Fotografii Pożarniczej
www.sgfp.com.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
 
Beryl
PostWysłany: Wto 31 Październik, 2006 15:21  Odpowiedz z cytatem



Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 1621

Dywizjon:
303
Nick w LFS:

na dziś:

Muzyka: Running Wild. Kolesie wyglądają trochę jak Trubadurzy, są w wieku Scorpionsów, ale grają naprawdę swietnego rocka. sciągnijcie sobie kawałek pod tytułem Treasure Island, rewelacja.

Film: Bardziej serial - The lost. Cały weekend oglądałem pierwszy sezon i mało monitora nie wywaliłem jak się skończył w takim momencie. Będę miał napady agresji dopóki nie dostanę drugiego sezonu Wink w TVP leci drugi, ale u mnie wTV kaczorki straszą,więc się nie zbliżam do tego pudełka.

Ksiązka: php5,apache i MySQL od podstaw Very Happy nie polecam,ale planuję ją przegryźć Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
Julius
PostWysłany: Wto 31 Październik, 2006 20:48  Odpowiedz z cytatem
pilot


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 544
Skąd: Tychy
Dywizjon:
303sqn
Nick w LFS:
[WBT]Julius

Jeśli Pan Samochodzik to tylko Templariusze...
Jeśli film to Dzień Świstaka,
Jeśli muzyka to Bema Pamięci Żałodny Rapsod, puszczam razy dziesięć w szafie grającej i wychodzę z baru. Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
 
Beryl
PostWysłany: Wto 02 Styczeń, 2007 21:36  Odpowiedz z cytatem



Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 1621

Dywizjon:
303
Nick w LFS:

Odsłona kolejna:

Gra: Total Overdose. Już od jakiegoś czasu się na to czaiłem, ale 60zeta i brak czasu... ale wyszło w styczniowym CDA za 15zeta (w tym kawałek gazetki lub czasopisma i 2 inne gry). Coś między GTA a Max Paine, z tego pierwszego łażenie po mieście, jazda samochodami i pewna taka nieliniowość, z Maxa bullet-time. Graficznie gra słabsza od GTA3, ale grywalność powalająca. Po pierwsze ze względu na muzykę, a po drugie i ważniejsze klimat i cojones! Ilość trupów i sposoby mordowania rozbrajają, można się odbić od ściany, waląc równocześnie 2 headshoty i 3 kolejnych Meksykańców wysadzić beczkami. Oprócz tego niesamowicie jajeczne bonusy typu "desperado" (2 futerały po gitarach z karabinami maszynowymi) czy "pinata bumbum (którą trzeba samemu zobaczyć Very Happy ). Gierka niby budżetowa, ale dająca kupę frajdy.

Muzyka: http://www.smog.pl/wideo/3418/rednex/ kuźwa,to uzależnia Very Happy

Film: Mało ostatnio oglądałem, ale "Gangi Nowego Yorku" mimo superplastikowejholiłudzkiejgwiazdorskiej obsady były niezłe.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
szymon
PostWysłany: Wto 02 Styczeń, 2007 22:00  Odpowiedz z cytatem
senior pilot


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 989
Skąd: Pilica
Dywizjon:
303 Kościuszkowski
Nick w LFS:

Gra: to ostatnio NHL 2007 Very Happy dla hokejmanów cudowna jest Smile tylko to ograniczenie do 44 mln $ przy tworzeniu teamu, a mój dreamteam jest wart 116 mln $

Muza: rewelację na sylwku strażackim zrobiły: Dave A. Stewart Feat. Candy Dulfer - Lily Was Here i Ray Charles i Hit the Road Jack Smile nawet wyty (bo przeca nie śpiewany) a capella Very Happy

A filmy to : "El Alamein - na linii ognia" i "Ucieczka z Sobiboru'
_________________
Hell Hath No Fury Like A FireFighter

Ochotnicza Straż Pożarna Pilica
www.osp.pilica.com.pl
Śląska Galeria Fotografii Pożarniczej
www.sgfp.com.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
 
Beryl
PostWysłany: Sro 03 Styczeń, 2007 00:27  Odpowiedz z cytatem



Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 1621

Dywizjon:
303
Nick w LFS:

Kutwa,wycofuję się z tego total overdose. Właśnie skończyłem, krótsze niż Call of Duty :/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
Beryl
PostWysłany: Czw 22 Luty, 2007 19:59  Odpowiedz z cytatem



Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 1621

Dywizjon:
303
Nick w LFS:

Panowie!

Film roku na świecie i film wszechczasów w Polsce. Z.F. Skurcz przedstawia "Wściekłe Pięści Węża". W rolach głównych ZF Skurcz, w drugoplanowych między innymi Kazik Staszewski. Panowie... naprawdę WARTO. Jak nigdy wcześniej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
Snakeye
PostWysłany: Czw 22 Luty, 2007 20:53  Odpowiedz z cytatem
sierżant


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 449

Dywizjon:

Nick w LFS:

Bylem na premierze tegoz utworu Smile Faktycznie, godny polecenia, w przeciwienstwie do WPW 2 (aka "Sarnie zniwo"), ktore ujrzalo swiatlo dzienne w zeszlym roku i okazalo sie sredniej klasy gniotem...
_________________
админы пропили сервер (c) Boroda
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
 
szymon
PostWysłany: Sro 28 Luty, 2007 23:36  Odpowiedz z cytatem
senior pilot


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 989
Skąd: Pilica
Dywizjon:
303 Kościuszkowski
Nick w LFS:

Manfred Griehl "Luftwaffe nad Ameryką - Tajne Plany Zbombardowania USA w II Wojnie Światowej". O samolotach które miały zaatakować USA, oprócz całkiem realnych istniejących w kilku egzemplarzach jak BV222, BV238, Ju 290 Ju 390, Me 264, Me364 które nie zostały wyprodukowane w większej ilości ze względu na brak deficytowych materiałów po konstrukcje Sangera wkraczajace w SF z lekka. Bardzo ciekawa lektura.

Film "Yamato" - bardzo dobra epopeja o "Yamato" z japońskiego punktu widzenia. Batalistyki nie za wiele, ale film polecam jako wart obejrzenia. Efekty specjalne (wymodelowanie superpancernika mogły by być ciut lepsze. Momentami troszkę pompatyczny na japoński sposób.
_________________
Hell Hath No Fury Like A FireFighter

Ochotnicza Straż Pożarna Pilica
www.osp.pilica.com.pl
Śląska Galeria Fotografii Pożarniczej
www.sgfp.com.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
 
szymon
PostWysłany: Nie 15 Lipiec, 2007 13:49  Odpowiedz z cytatem
senior pilot


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 989
Skąd: Pilica
Dywizjon:
303 Kościuszkowski
Nick w LFS:

Film:

Listy z Iwo Jimy - też Eastwood ale drugi punkt widzenia jak w "Sztandarze Chwały" czyli japończycy.

Transformers- ech fabuła wiadomo bajkowa, ale efekty specjalne kładą na łopatki, spodziewałem się czegoś a la Fantastyczna Czwóra, ale zostałem przyjemnie zaskoczony
_________________
Hell Hath No Fury Like A FireFighter

Ochotnicza Straż Pożarna Pilica
www.osp.pilica.com.pl
Śląska Galeria Fotografii Pożarniczej
www.sgfp.com.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
 
sid---
PostWysłany: Nie 15 Lipiec, 2007 19:14  Odpowiedz z cytatem
Zen


Dołączył: 17 Lis 2003
Posty: 1673
Skąd: Tychy
Dywizjon:
=PFT=
Nick w LFS:

szymon napisał(a):
Transformers-

Shocked Shocked Shocked Shocked Twisted Evil Twisted Evil Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy v v v winko winko winko fight
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
 
Saito
PostWysłany: Pon 16 Lipiec, 2007 22:39  Odpowiedz z cytatem
sierżant


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 206
Skąd: Szczecin
Dywizjon:

Nick w LFS:

szymon napisał(a):

Transformers...


hmm to ty też masz już dziecko?

Wink
Mr. Green
_________________
Aeria gloris!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Strona 1 z 2
Idź do strony 1, 2  Następna
Forum Warbirds Center Strona Główna  ~  Gadka Szmatka

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Powered by phpBB 2.x.x:WBCModv0.2 and NoseBleed vWBC


Agencja Interaktywna