Forum Warbirds Center Strona G³ówna
_
Autor Wiadomo¶æ
Strona Glówna WBC ~ I£-2 Sturmovik  ~  Wczorajszy EiF made by =PFT=

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz nastêpny temat
Zobacz poprzedni temat
Strona 1 z 2
Id¼ do strony 1, 2  Nastêpna
sid---
PostWys³any: Sro 26 Kwiecieñ, 2006 08:09  Odpowiedz z cytatem
Zen


Do³±czy³: 17 Lis 2003
Posty: 1673
Sk±d: Tychy
Dywizjon:
=PFT=
Nick w LFS:

Smile
Joohny, napiszesz relacje.. Smile jak nam swietnie poszlo ...
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
 
Reklama
+bot
:)
PostWys³any: Pon 13 Maj, 2024 10:17 

reklama

Agencja Interaktywna

Powrót do góry
sid---
PostWys³any: Sro 26 Kwiecieñ, 2006 10:57  Odpowiedz z cytatem
Zen


Do³±czy³: 17 Lis 2003
Posty: 1673
Sk±d: Tychy
Dywizjon:
=PFT=
Nick w LFS:

OK. cos naskrobie.. Smile

Zaczêli¶my wspaniale. Spotkali¶my siê na serwerze Andiego, odpalili¶my TS i zgodnie postanowili¶my odwiedziæ arenê Europe in Flames.
Po kilku tasowaniach, uda³o nam siê posadziæ ty³ki w slocie, który szybko siê zape³ni³, ale niewiedzieæ, dlaczego nie chcia³ siê odpaliæ.
No nic.. poszli¶my na inny. Po 5 minutach zape³ni³ siê kolejny. W miêdzy czasie do³±czy³ do nas pilot 302_Osh, który wszystko ³adnie nam t³umaczy³, co i jak.
No i kiedy po kolejnych 5 minutach w koñcu znale¼li¶my siê na pasie, stoj±c w rz±dku jak Pan Bóg przykaza³, rozgl±daj±c siê, kogo mam z przodu s³yszê jak jeden samolot wpada na drugi Smile Stan wjechali w Joohnego.. potem, w Stana i Joohnego jeszcze kto¶ wjecha³, a potem w nich wjecha³ kto¶ jeszcze…
Kiedy ja wystartowa³em, to na naszym pasie by³o ³adnych 5 kraterów, a to nie by³ jeszcze koniec Smile Restartu planszy zrobiæ nie chcieli, wiec wyszli¶my szukaæ innego slotu.
I tak po 10 minutach znale¼li¶my siê na innym froncie, gdzie w Spitach LF mielsmy chroniæ nasze bombowce. Start poszed³ g³adko, natomiast ju¿ po 5 minutach lotu nie widzia³em Joohnego, ani Stana. W sektorze, w którym mieli¶my znale¼æ bombowce nie by³o ¿ywej duszy oprócz natrêtnych AAA, które wali³y niemi³osiernie. Postanowili¶my wracaæ.
Zdolno¶ci VFR pozwoli³y mi szybko znale¼æ siê na mapie i obraæ odpowiedni kierunek. Po drodze znalaz³em Joohnego, z którym wrócili¶my na lotnisko. I kiedy ja ju¿ wyl±dowa³em (albo: by³em na ziemi) Joohny zauwa¿y³ nad naszym lotniskiem zgrupowanie obcych bombowców i sam w pojedynkê postanowi³ cos zestrzeliæ. Chyba mu siê nie uda³o, ale wróci³ na lotnisko ciê¿ko podziurawiony przez otto’sów.

Podsumowuj±c.
Najlepszym rozwi±zaniem by³o by zebrac odpowiedni± liczbê osób i samemu hostowaæ taki front. Nie ma czekania i problemów z ew. restartem.
Ogólnie EiF mi siê spodoba³o. Mimo, ¿e ¿adnego cona nie spotka³em Smile
Do tego trzeba praktyki.

----
Kto¶ chce co¶ dodaæ?
Smile
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
 
rax
PostWys³any: Sro 26 Kwiecieñ, 2006 11:04  Odpowiedz z cytatem



Do³±czy³: 01 Sty 1970
Posty: 1895
Sk±d: Planeta Ziemia :)
Dywizjon:

Nick w LFS:

tak ja chce cos dodac !!!!!!!

dlaczego do murwy nedzy sidziorze wredny nie powiedziales mi o tym ????
jak chcesz mnie ....urwic to potrafisz zadzwonic i powiedziec ze wlasnie pijesz zimne piwo...ale jak sie kroi fruwanko to cisza jak po smierci organisty ! Evil or Very Mad
_________________
pierdziec nie ma komu !!! ale wachac to by wszyscy chcieli !!! Wink
pijcie wodê! -woda ma moc... unosi statki, porusza m³yny...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
 
sid---
PostWys³any: Sro 26 Kwiecieñ, 2006 11:29  Odpowiedz z cytatem
Zen


Do³±czy³: 17 Lis 2003
Posty: 1673
Sk±d: Tychy
Dywizjon:
=PFT=
Nick w LFS:

sorry Raxior. Embarassed
Nastepnym razem bede dzwonic .
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
 
szymon
PostWys³any: Sro 26 Kwiecieñ, 2006 11:45  Odpowiedz z cytatem
senior pilot


Do³±czy³: 01 Sty 1970
Posty: 989
Sk±d: Pilica
Dywizjon:
303 Ko¶ciuszkowski
Nick w LFS:

rax napisa³(a):
tak ja chce cos dodac !!!!!!!

dlaczego do murwy nedzy sidziorze wredny nie powiedziales mi o tym ????
jak chcesz mnie ....urwic to potrafisz zadzwonic i powiedziec ze wlasnie pijesz zimne piwo...ale jak sie kroi fruwanko to cisza jak po smierci organisty ! Evil or Very Mad


FIU FIU takie uniesienie siê w tym wieku Razz to i ci¶nienie skoczy, i cholesterolek tak i ten dobry jak i z³y Very Happy pikawka tez ju¿ nie taka jak kiedy¶. Oj szanuj siê rax szanuj Razz
_________________
Hell Hath No Fury Like A FireFighter

Ochotnicza Stra¿ Po¿arna Pilica
www.osp.pilica.com.pl
¦l±ska Galeria Fotografii Po¿arniczej
www.sgfp.com.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora  
 
joohny
PostWys³any: Sro 26 Kwiecieñ, 2006 13:19  Odpowiedz z cytatem
pilot


Do³±czy³: 20 Sty 2005
Posty: 668
Sk±d: Lublin
Dywizjon:
=PFT=
Nick w LFS:

sid--- napisa³(a):

Zaczêli¶my wspaniale. Spotkali¶my siê na serwerze Andiego, odpalili¶my TS i zgodnie postanowili¶my odwiedziæ arenê Europe in Flames.
Po kilku tasowaniach, uda³o nam siê posadziæ ty³ki w slocie, który szybko siê zape³ni³, ale niewiedzieæ, dlaczego nie chcia³ siê odpaliæ.


Nie chcia³ siê odpaliæ bo nikt z redów tj. VVS nie zrobi³ requesta - teraz ju¿ to wiem bo o¶wieci³ nas Osh. Nie wiem jeszcze dok³adnie o co chodzi ale domy¶lam siê, ¿e na stronie generowania misji w EiF kto¶ zgrupy redów w okienku odpowiadaj±cym temu co pokazane jest te¿ na HL musi podaæ dane potrzebne do wygenerowania misji - wydaje mi siê ¿e trzeba podaæ rodzaj misji, cel - czyli miasto lub lotnisko i co¶ tam jeszcze chyba. Nie jestem tego pewien jednak narazie - trzeba to przetestowaæ.Embarassed

sid--- napisa³(a):

No nic.. poszli¶my na inny. Po 5 minutach zape³ni³ siê kolejny. W miêdzy czasie do³±czy³ do nas pilot 302_Osh, który wszystko ³adnie nam t³umaczy³, co i jak.
No i kiedy po kolejnych 5 minutach w koñcu znale¼li¶my siê na pasie, stoj±c w rz±dku jak Pan Bóg przykaza³, rozgl±daj±c siê, kogo mam z przodu s³yszê jak jeden samolot wpada na drugi Smile Stan wjechali w Joohnego.. potem, w Stana i Joohnego jeszcze kto¶ wjecha³, a potem w nich wjecha³ kto¶ jeszcze…
Kiedy ja wystartowa³em, to na naszym pasie by³o ³adnych 5 kraterów, a to nie by³ jeszcze koniec Smile


Stan mnie rozjecha³ bo jak przymkn±³em przepustnicê po skrêceniu latawca przesta³ siê za mn± unosiæ kurz, a stan zinterpretowa³ to ¿e jestem ju¿ w powietrzu i zacz±³ startowaæ. W moje i jego resztki wpad³ nastêpny fighter i reszta bufów które sterowane by³y przez AI. I tak zostali¶my ju¿ wszyscy na pasie - widok i komentarze innych tragiczne. Embarassed

sid--- napisa³(a):

Restartu planszy zrobiæ nie chcieli, wiec wyszli¶my szukaæ innego slotu.
I tak po 10 minutach znale¼li¶my siê na innym froncie, gdzie w Spitach LF mielsmy chroniæ nasze bombowce. Start poszed³ g³adko, natomiast ju¿ po 5 minutach lotu nie widzia³em Joohnego, ani Stana. W sektorze, w którym mieli¶my znale¼æ bombowce nie by³o ¿ywej duszy oprócz natrêtnych AAA, które wali³y niemi³osiernie. Postanowili¶my wracaæ.


Polecieli¶my za daleko na zachód. Generalnie latanie tam nie jest ³atwe. Trzeba pilnowaæ siê nawzajem co bez ikon nie jest proste, a po za tym wyszukiwaæ wroga i pilnowaæ miejsca na mapie gdzie jeste¶my.

sid--- napisa³(a):

Zdolno¶ci VFR pozwoli³y mi szybko znale¼æ siê na mapie i obraæ odpowiedni kierunek. Po drodze znalaz³em Joohnego, z którym wrócili¶my na lotnisko. I kiedy ja ju¿ wyl±dowa³em (albo: by³em na ziemi) Joohny zauwa¿y³ nad naszym lotniskiem zgrupowanie obcych bombowców i sam w pojedynkê postanowi³ cos zestrzeliæ. Chyba mu siê nie uda³o, ale wróci³ na lotnisko ciê¿ko podziurawiony przez otto’sów.


Chyba by³y to AI ale by³o ich za du¿o - conajmniej 6, nie by³y to buffy i mieli znaczn± przewagê wysoko¶ci. Przy pierszym ataku dosta³em po lotkach i o krêceniu z nimi nie by³o mowy. Szanowali energiê i zwiewali w górê. Dlatego mog³em tylko wróciæ na field - sukces ¿e dosyæ szybko i bez b³±dzenia go znalaz³em.

A Stan chyba zdradzi³ Wink i wyl±dowa³ na obcym fieldzie Wink
http://europeinflames.binbrookandpink.org/pilot.php?hlname==PFT=-stan-

Dorobek =PFT= jak na razie jest marny i mamy ju¿ u wielu nagrabione

http://europeinflames.binbrookandpink.org/sqd_file.php?sqd==PFT=

sid--- napisa³(a):

Podsumowuj±c.
Najlepszym rozwi±zaniem by³o by zebrac odpowiedni± liczbê osób i samemu hostowaæ taki front. Nie ma czekania i problemów z ew. restartem.
Ogólnie EiF mi siê spodoba³o. Mimo, ¿e ¿adnego cona nie spotka³em Smile
Do tego trzeba praktyki.


Zabawa mo¿e byæ niez³a ale trzeba sporo praktyki. W³asne hostowanie przy¶pieszy³o by na pewno rozpoczynanie gry. Zwykle misjê s± 16 osobowe ale mog± byæ mniejsze i wiêksze - zale¿y to od hosta. My¶lê ¿e kilkunastu by siê nas zebra³o, a dwa sqady s± ju¿ za³o¿one - drugi I/JG_302 Mateusa - nic nie stoi na przeszkodzie aby nale¿eæ do dwóch - nie mo¿na jednym squadem lataæ po obu stronach konfliktu.
_________________
Parkinson czy Alzheimer? Wybór jest prosty.
Lepiej po³owê rozlaæ ni¿ zapomnieæ wypiæ.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
 
-frog-
PostWys³any: Sro 26 Kwiecieñ, 2006 22:24  Odpowiedz z cytatem
newbie


Do³±czy³: 01 Sty 1970
Posty: 27
Sk±d: Liverpool/Zjednoczone K(ur/rol)estwo
Dywizjon:
yip
Nick w LFS:

joohny napisa³(a):

Nie chcia³ siê odpaliæ bo nikt z redów tj. VVS nie zrobi³ requesta - teraz ju¿ to wiem bo o¶wieci³ nas Osh. Nie wiem jeszcze dok³adnie o co chodzi ale domy¶lam siê, ¿e na stronie generowania misji w EiF kto¶ zgrupy redów w okienku odpowiadaj±cym temu co pokazane jest te¿ na HL musi podaæ dane potrzebne do wygenerowania misji - wydaje mi siê ¿e trzeba podaæ rodzaj misji, cel - czyli miasto lub lotnisko i co¶ tam jeszcze chyba. Nie jestem tego pewien jednak narazie - trzeba to przetestowaæ.Embarassed

Podejrzenia s± s³uszne.
Wystarczy wej¶æ na g³ówn± stronê, ¿eby zobaczyæ projektowane misje.
Wybieramy t±, dla której request robi³ kto¶ ze strony przeciwnej z "naszego" okienka z gr± na HL.
Potem ustalamy cel (bombardowanie lotniska/bombardowanie wojsk/bombardowanie miasta/uzupe³nienie zapasów na froncie) i kwadrat mapy atakowany przez nasze si³y naziemne.
Ustawiamy ile my¶liwców ma i¶æ do obrony przed npl-em a ile ma wspieraæ wybrane przez naz zadanie.
Klikamy >send request< i ju¿. (No mo¿e nie ju¿, bo trzeba siê pewnych zasad trzymaæ, ale o tym poczytajcie sobie na forach... na przyk³ad nie ma co atakowaæ odciêtego sektora lub dawaæ SUM do miasta le¿±cego na linii frontu- w pierwszym wypadku mo¿liwe jest, ¿e nie uda siê kontratak wroga (albo, ¿e my go zablokujemy, poszerzaj±c blokadê) i wtedy sektor i tak przechodzi na nasz± stronê. W drugim przypadku nawet jak transportowce wyl±duj±, to istnieje ryzyko, ¿e ca³e zaopatrzenie przejdzie na konto wroga, który w³a¶nie sektor z lotniskiem udanie zaatakowa³).
joohny napisa³(a):

Stan mnie rozjecha³ bo jak przymkn±³em przepustnicê po skrêceniu latawca przesta³ siê za mn± unosiæ kurz, a stan zinterpretowa³ to ¿e jestem ju¿ w powietrzu i zacz±³ startowaæ. W moje i jego resztki wpad³ nastêpny fighter i reszta bufów które sterowane by³y przez AI. I tak zostali¶my ju¿ wszyscy na pasie - widok i komentarze innych tragiczne. Embarassed

Zasada jest taka, ¿e zawsze trzeba popatrzeæ na to, którym z kolei siê bêdzie na pasie... jak siê nie ma pewno¶ci to uruchamiamy silnik i ko³ujemy z pe³nym rudderem kilka sekund, tak by przed nosem ujrzeæ pas startowy i osoby na nim siê znajduj±ce
joohny napisa³(a):

Polecieli¶my za daleko na zachód. Generalnie latanie tam nie jest ³atwe. Trzeba pilnowaæ siê nawzajem co bez ikon nie jest proste, a po za tym wyszukiwaæ wroga i pilnowaæ miejsca na mapie gdzie jeste¶my.

Pilnowanie siebie nie jest proste- fakt, ale przy umiejêtnym operowaniu map± udawa³o mi siê po wykonaniu w³asnej misji (os³ona bombowców) wróciæ w CzechWar do swoich 100km i pomóc w dobijaniu wra¿ej wyprawy bombowej... tylko poprzez wskazania innych pilotów, podawane przez chat i nawigacjê z u¿yciem punktów charakterystycznych na mapie (zakoñczenia rzek, kszta³t plam lasów, uk³ad dróg i miast).
joohny napisa³(a):

Chyba by³y to AI ale by³o ich za du¿o - conajmniej 6, nie by³y to buffy i mieli znaczn± przewagê wysoko¶ci. Przy pierszym ataku dosta³em po lotkach i o krêceniu z nimi nie by³o mowy. Szanowali energiê i zwiewali w górê. Dlatego mog³em tylko wróciæ na field - sukces ¿e dosyæ szybko i bez b³±dzenia go znalaz³em.

AI zawsze obsadza nieobsadzone przez innych samoloty.
Wiêc je¿eli misja jest planowana na 20 graczy a bêdzie rozegrana przez 12 to bêdzie minimum 8 AI. AI to generalnie kretyni, których nie nale¿y siê baæ... nawet veterani lataj± do¶æ schematycznie i nie ma problemów z ich zestrzeleniem.

Co do hostowania- hostowaæ mo¿e ka¿dy z solidn± konfiguracj± (zw³aszcza RAM siê przyda), zewnêtrznym IP i odpowiedni± przepustowo¶ci± ³±cza (32Kb/s na jeden slot trzeba uznaæ za niezbêdne minimum przy za³o¿eniu, ¿e ¿yczymy sobie perfekcyjnej p³ynno¶ci- czyli 256 to minimum na 8 graczy... 256 "out" a nie "in" tylko). Nie mo¿na samemu za³o¿yæ sta³ego serwera do EiF (ani ¿adnej innej wirtualnej wojny)... wirtualne wojny bazuj± bowiem na indywidualnie generowanych przez serwer misjach typu coop, które gospodarz gry pobiera ze strony po tym jak piloci obydwu stron wype³ni± sloty i z³o¿± dwa requesty (zamówienia) co do misji... gospodarz gry rzecz jasna mo¿e byæ te¿ autorem jednego z requestów (strony po której lata on sam).
_________________
109 tutorial for dummies: get alt, get a kill, repeat
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora  
 
joohny
PostWys³any: Pi± 28 Kwiecieñ, 2006 11:18  Odpowiedz z cytatem
pilot


Do³±czy³: 20 Sty 2005
Posty: 668
Sk±d: Lublin
Dywizjon:
=PFT=
Nick w LFS:

do³gij ³yk end za pasem - kto nie wyje¿d¿a bêdzie mia³ troche czasu na pofruwanie. Mo¿e by jakiego¶ wieczorka umówiæ siê ekip± na front.
Ewentualnie mo¿e da³oby siê Andiego zgwa³ciæ na postawienie coopa Smile i rozegranie której¶ z misji frontowych która siê ju¿ odby³a we w³asnym gronie. Nie do¶æ ¿e sprawniej rozpocznie siê rozgrywka to w dodatku nie stracimy twarzy na arenie miêdzynarodowej Laughing .

Kto¶ siê pisze?
Jakie terminy pasuj±?
_________________
Parkinson czy Alzheimer? Wybór jest prosty.
Lepiej po³owê rozlaæ ni¿ zapomnieæ wypiæ.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
 
Ziomek
PostWys³any: Pi± 28 Kwiecieñ, 2006 12:22  Odpowiedz z cytatem
sier¿ant


Do³±czy³: 01 Sty 1970
Posty: 376

Dywizjon:

Nick w LFS:

Ja dopiero bede wolny po 16 maja bo mam mature :/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
 
Saito
PostWys³any: Pi± 28 Kwiecieñ, 2006 21:41  Odpowiedz z cytatem
sier¿ant


Do³±czy³: 01 Sty 1970
Posty: 206
Sk±d: Szczecin
Dywizjon:

Nick w LFS:

i tak nie zdasz...


ja chetnie sie podlacze, tylko ostrzegam, ze jeszcze nie latalem online... Rolling Eyes
_________________
Aeria gloris!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora  
 
joohny
PostWys³any: Pi± 05 Maj, 2006 10:18  Odpowiedz z cytatem
pilot


Do³±czy³: 20 Sty 2005
Posty: 668
Sk±d: Lublin
Dywizjon:
=PFT=
Nick w LFS:

Wczoraj =PFT= znowu odniós³ kilka sukcesów na arenie miêdzynarodowej tym razem na CAD.

Pierwszy sukces - Andy hostowa³ misjê (co prawda nie uda³o siê jej ¶ci±gn±æ, a tym samym pó¼niej zapu¶ciæ, ale licz± siê chêci - teraz bêdzie ju¿ tylko lepiej)

Drugi sukces - wskoczyli¶my ekip± do innego hostuj±cego - i po uruchomieniu misji wszyscy ze squadu (Andy, Sid, Frog i ja) udanie wystartowali¶my. Do tej pory jak mnie pamiêæ nie myli kto¶ zawsze zostawa³ na pasie Embarassed

Trzeci sukces - naszym zadaniem by³a ochrona sze¶ciu transportowców Li2 i chocia¿ chyba nie wszystkie dotar³y ca³o do bazy - jeden lub dwa spad³y (bêdê musia³ zerkn±æ w tracka) to sukcesem jest na pewno to, ¿e ich po drodze nie zgubili¶my Wink

Po drodze by³o parê ma³ych potyczek z Bf 109 F4 wroga (my na Migach 3UD). £adn± walkê stoczy³ SiD zanim niestety spad³. Równie¿ niestety wcze¶niej spad³ Frog, ja i Andy który chyba udanie diczowa³. B³êdem chyba by³o wziêcie dodatkowych zasobników z uzbrojeniem. Takie uzbrojenie dobre by by³o przy ataku na bombery i transportowce wroga, a nie do os³ony w³asnych gdzie trzeba by³o po prostu na jak najd³u¿ej zwiazaæ w walce my¶liwce i odci±gn±æ je od w³asnych transporterów.

W poniedzia³ek 8 maja ma ruszyæ nowa mapa w EiF. Pewnie bêd± wyczyszczone statsy i nowa rejestracja - mo¿e tam po stronie blue siê wci±gniemy?
_________________
Parkinson czy Alzheimer? Wybór jest prosty.
Lepiej po³owê rozlaæ ni¿ zapomnieæ wypiæ.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
 
-frog-
PostWys³any: Pi± 05 Maj, 2006 10:29  Odpowiedz z cytatem
newbie


Do³±czy³: 01 Sty 1970
Posty: 27
Sk±d: Liverpool/Zjednoczone K(ur/rol)estwo
Dywizjon:
yip
Nick w LFS:

Heh- fajnie by³o Smile
Ja trzyma³em siê li blisko, wy byli¶cie trochê z przodu.
W pewnej chwili zobaczy³em 4 doty na zachodzie, co-alt, wiêc s±dzi³em, ¿e zaczynacie mieæ problemy z jakim¶ conem... jak wlecia³em w doty to siê okaza³o Shocked Shocked ¿e to 4 Bf109... chyba jednego lekko uszkodzi³em, zanim mnie opad³y. Jeszcze ze dwie minuty ciasnych uników silnik w p³omieniach i odpadniêty ogonek = szmata.
Grunt, ¿e zaj±³em ich na trochê i mieli¶cie czas, ¿eby wróciæ. No i do tego multum ammo im posz³o na mnie... strzelali gêsto wszyscy 3ej co mi siedzieli na 6... za to trafiali rzadziej.
Co do zasobników- nie wiem... rzeczywi¶cie krowiasty siê MiG staje... ale z drugiej strony pierwszy (i jedyny) Bf, którego pomaca³em straci³ lotkê od króciutkiego snapshot-a... w porównaniu z si³± ognia "go³ego" MiGa to jednak powa¿na zaleta.

Edit:
http://cad.dsland.org/rep/rep_05579.html tutaj pe³ny raport... chyba kto¶ inny uwali³ t± lotke w Bf-ie albo mi parser hitów nie zliczy³ Smile
_________________
109 tutorial for dummies: get alt, get a kill, repeat
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora  
 
sid---
PostWys³any: Pi± 05 Maj, 2006 11:00  Odpowiedz z cytatem
Zen


Do³±czy³: 17 Lis 2003
Posty: 1673
Sk±d: Tychy
Dywizjon:
=PFT=
Nick w LFS:

-frog- napisa³(a):
Heh- fajnie by³o Smile

no fajnie Smile
IMO jeden Li2 chyba nie dolecial, albo dolecial uszkodzony. Najgorsze z tego wszystkiego jest to, ze one nad lotniskiem "go-around'y" robia, gdy dookola pelno wroga. Procedury im sie zachcialo. Smile

Tak, Frog zasluguje na medal Smile bf musialy byc w szoku, jak samotny rider wyskoczyl z chmur na 4 109'ki.

Ja walczylem z bf chyba z 5 minut w najladniejszym dogfight'cie jaki mi sie udalo zrobic na IL2. Walczylismy doslownie pare metrow nad ziemia, wzbijajac obloki kurzu Smile raz on za mna, raz ja za nim. W koncu mi olej ubil, i silnik mi powoli siadal. Podziekowalismy sobie za walke i odlecielismy, chwile pozniej roztrzaskalem sie przy ditch'u Sad

BTW Joohny, tam ktos spadl od Twojego ognia.
Dzis to samo? Smile
po co ja sie pytam Smile


edit:
---
cos lewy ten raport. W moim raporcie, ani slowa o tym ile wywalilem ammo, i ile z nich trafilem. A wywalilem wszystkie 12mm, i ten bf byl jak durszlag, sam to przyznal.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
 
zBIG
PostWys³any: Pi± 05 Maj, 2006 13:02  Odpowiedz z cytatem
Go¶æ





Dywizjon:

Nick w LFS:

Hej,

Na to forum tez sie wpisalem. Jak wszystko pojdzie gladko z rejestracja na CAD to moze dzisiaj do was dolacze. O ktorej godzinie zwykle zaczynacie i czy oficjalnym miejscem spotkania jest wasz serwer ?
Powrót do góry
 
 
sid---
PostWys³any: Pi± 05 Maj, 2006 13:10  Odpowiedz z cytatem
Zen


Do³±czy³: 17 Lis 2003
Posty: 1673
Sk±d: Tychy
Dywizjon:
=PFT=
Nick w LFS:

No witam.
Róznie bywa. Najczê¶ciej jest tak, ¿e spotykamy sie na serwerze Andy'ego i wtedy decydujemy sie ¿eby i¶æ na fronty. Zwykle jest to oko³o godziny 20.oo. Czasem pó¼niej.
No ale dzi¶ jest pi±tek, i mog± byæ balety Smile

pozdrawiam,
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Zobacz nastêpny temat
Zobacz poprzedni temat
Strona 1 z 2
Id¼ do strony 1, 2  Nastêpna
Forum Warbirds Center Strona G³ówna  ~  I£-2 Sturmovik

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu


 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach




Powered by phpBB 2.x.x:WBCModv0.2 and NoseBleed vWBC


Agencja Interaktywna