Forum Warbirds Center Strona G³ówna
_
Autor Wiadomo¶æ
Strona Glówna WBC ~ RusFH  ~  Jak straci³em stricka 33...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz nastêpny temat
Zobacz poprzedni temat
Strona 2 z 3
Id¼ do strony Poprzedna  1, 2, 3  Nastêpna
Beryl
PostWys³any: Pon 23 Styczeñ, 2006 15:57  Odpowiedz z cytatem



Do³±czy³: 01 Sty 1970
Posty: 1621

Dywizjon:
303
Nick w LFS:

http://scores.wbfree.net/cgi-bin/wbstat.cgi?type=f&showplayer=beryl-&tod=050519

mów mi chuck, albo wild bill calso
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
 
Reklama
+bot
:)
PostWys³any: Nie 12 Maj, 2024 17:04 

reklama

Agencja Interaktywna

Powrót do góry
hrabia303
PostWys³any: Pon 23 Styczeñ, 2006 18:25  Odpowiedz z cytatem
senior pilot


Do³±czy³: 05 Kwi 2003
Posty: 1251
Sk±d: Legnica
Dywizjon:

Nick w LFS:
[WBT]hrabia

Latamy nie ostro¿nie, a z g³ow±. Ja przynajmniej latam tak by prze¿yæ. Je¶li widzê, ¿e jest du¿e ryzyko, ¿e zginê, to sobie odpuszczam. Nie startuje z atakowanego lotniska.
Niektórym sprawia frajdê to, ¿e maj± 3 cony na 6tej. Mi sprawia frajdê to, ¿e prze¿yje. Choæ czasem jest i tak, ¿e chcê polataæ tak jak reszta, nie patrz±c czy prze¿yje. Za zwyczaj po utracie stricka.
A stricki ponad 30 mo¿na robiæ w ka¿dym TOD, je¶li tylko mamy du¿o cierpliwo¶ci.
_________________

"Jecha³em tak szybko gdy¿....lubiê zapierdalaæ..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
 
rax
PostWys³any: Pon 23 Styczeñ, 2006 18:43  Odpowiedz z cytatem



Do³±czy³: 01 Sty 1970
Posty: 1895
Sk±d: Planeta Ziemia :)
Dywizjon:

Nick w LFS:

no tak...link berylozy wszystko wyjasnia... istny kiler !!!

500 sortie 279 kili...powiedzial bym slowami Generala...slaaabboooooo!!! Razz
_________________
pierdziec nie ma komu !!! ale wachac to by wszyscy chcieli !!! Wink
pijcie wodê! -woda ma moc... unosi statki, porusza m³yny...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
 
Beryl
PostWys³any: Pon 23 Styczeñ, 2006 18:46  Odpowiedz z cytatem



Do³±czy³: 01 Sty 1970
Posty: 1621

Dywizjon:
303
Nick w LFS:

hrabia303 napisa³(a):

Niektórym sprawia frajdê to, ¿e maj± 3 cony na 6tej. Mi sprawia frajdê to, ¿e prze¿yje.


to,ze zaskocze cona, wykorzystam przewage E i go udupie w jednym ataku wywo³uje tylko lekki u¶mieszek po wyl±dowaniu i ujrzeniu punktów. Wpierdolenie siê w kocio³, prze¿ycie i wyniesienie z tego jakiego¶ killa daje satysfakcje. cholern±. I walka w kotle kiedy co¶ siê dzieje wyzwala adrenalinkê Smile Je¿eli zetrzesz siê sam z trzema conami, rozwalisz dwa z nich i wyl±dujesz - banan na mordzie na ca³y dzien gwarantowany (chyba,ze kto¶ Ci sprzeda bombe przy l±dowaniu-pozdro Sokols! Very Happy ). No chyba,ze gracie dla punktów, to rozumiem,ze ie liczy siê frajda z walki,tylko kill. Ja zawsze gra³em dla frajdy z walki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
 
hrabia303
PostWys³any: Pon 23 Styczeñ, 2006 22:26  Odpowiedz z cytatem
senior pilot


Do³±czy³: 05 Kwi 2003
Posty: 1251
Sk±d: Legnica
Dywizjon:

Nick w LFS:
[WBT]hrabia

Beryl napisa³(a):
hrabia303 napisa³(a):

Niektórym sprawia frajdê to, ¿e maj± 3 cony na 6tej. Mi sprawia frajdê to, ¿e prze¿yje.


to,ze zaskocze cona, wykorzystam przewage E i go udupie w jednym ataku wywo³uje tylko lekki u¶mieszek po wyl±dowaniu i ujrzeniu punktów. Wpierdolenie siê w kocio³, prze¿ycie i wyniesienie z tego jakiego¶ killa daje satysfakcje. cholern±. I walka w kotle kiedy co¶ siê dzieje wyzwala adrenalinkê Smile Je¿eli zetrzesz siê sam z trzema conami, rozwalisz dwa z nich i wyl±dujesz - banan na mordzie na ca³y dzien gwarantowany (chyba,ze kto¶ Ci sprzeda bombe przy l±dowaniu-pozdro Sokols! Very Happy ). No chyba,ze gracie dla punktów, to rozumiem,ze ie liczy siê frajda z walki,tylko kill. Ja zawsze gra³em dla frajdy z walki.

No widzisz ja wole inn± formê adrenaliny. Wole wiêksze realia. Prze¿yæ to jest to. Czy odda³by¶ ¿ycie za chwilkê adrenaliny? Gwarantuje ci, ¿e jak d³ugo nie giniesz adrenalina ro¶nie… Czy z ka¿dego lotu jeste¶ zadowolony? Dawka adrenaliny by³a wystarczaj±ca?
Ja, gdy mam stricka, w ka¿dym locie jestem na³adowany. Dlatego nie przeszkadzaj± mi d³ugie loty.
Ty, masz chwilkê walki, chwilkê adrenalinki, bo nie zawsze siê zdarzaj± fajne kot³y. Ja mam adrenalinê nawet w locie bez killi. ¦wiadomo¶æ, ¿e mogê zaraz dostaæ zajebi¶cie mnie nakrêca.
Lataj±cy w twoim stylu mówi±, ¿e ci, co lataj± tak jak ja, lataj± na punkty.
Nie zaprzeczam punkty s± wiêksze jak jeste¶ dobry i masz stricka.
Ale punkty maj± mniejsze znaczenie. Jak dla mnie mog³yby byæ tylko statystyki typu K/S K/D itp. Bez punktów. Liczy siê dawka wra¿eñ. Dlatego lubiê loty Teamowe, ale skoro frekwencjê mamy kiepsk±, a jak ju¿ ludzie s±, to wol± lataæ sami... To nie pozostaje mi nic innego jak latanie w sposób, który zapewnia mi najwiêksz± ilo¶æ wra¿eñ.
_________________

"Jecha³em tak szybko gdy¿....lubiê zapierdalaæ..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
 
Beryl
PostWys³any: Pon 23 Styczeñ, 2006 22:41  Odpowiedz z cytatem



Do³±czy³: 01 Sty 1970
Posty: 1621

Dywizjon:
303
Nick w LFS:

rax napisa³(a):
no tak...link berylozy wszystko wyjasnia... istny kiler !!!

500 sortie 279 kili...powiedzial bym slowami Generala...slaaabboooooo!!! Razz


mowa by³a o streaku dziadu nudny


Cytat:
Wole wiêksze realia. Prze¿yæ to jest to. Czy odda³by¶ ¿ycie za chwilkê adrenaliny? Gwarantuje ci, ¿e jak d³ugo nie giniesz adrenalina ro¶nie… Czy z ka¿dego lotu jeste¶ zadowolony? Dawka adrenaliny by³a wystarczaj±ca?
Ja, gdy mam stricka, w ka¿dym locie jestem na³adowany. Dlatego nie przeszkadzaj± mi d³ugie loty.
Ty, masz chwilkê walki, chwilkê adrenalinki, bo nie zawsze siê zdarzaj± fajne kot³y. Ja mam adrenalinê nawet w locie bez killi. ¦wiadomo¶æ, ¿e mogê zaraz dostaæ zajebi¶cie mnie nakrêca.


jedni wol± jab³ka,drudzy gruszki Wink Szanujê ludzi lataj±cych ostro¿niej (z wyj±tkiem Raxa) ale wolê jab³ka Wink Nie ma dla mnie nic lepszego ni¿ us³yszenie po d³ugiej walce "S! Good fight". I do usranej ¶mierci bêdê pamiêta³ pó³godzinny pojedynek z pillotem, który zakoñcy³ siê bez rozstrzygniêcia Very Happy a po którym by³em spocony jak mysz Very Happy - efekt ci±g³ej koncentracji i przechylania siê na krze¶le razem z samolotem Very Happy Chuck Norris by³by ze mnie dumny Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
 
hrabia303
PostWys³any: Pon 23 Styczeñ, 2006 22:50  Odpowiedz z cytatem
senior pilot


Do³±czy³: 05 Kwi 2003
Posty: 1251
Sk±d: Legnica
Dywizjon:

Nick w LFS:
[WBT]hrabia

Cytat:
jedni wol± jab³ka,drudzy gruszki Wink Szanujê ludzi lataj±cych ostro¿niej (z wyj±tkiem Raxa) ale wolê jab³ka Wink Nie ma dla mnie nic lepszego ni¿ us³yszenie po d³ugiej walce "S! Good fight". I do usranej ¶mierci bêdê pamiêta³ pó³godzinny pojedynek z pillotem, który zakoñcy³ siê bez rozstrzygniêcia Very Happy a po którym by³em spocony jak mysz Very Happy - efekt ci±g³ej koncentracji i przechylania siê na krze¶le razem z samolotem Very Happy Chuck Norris by³by ze mnie dumny Wink

W koñcu jeste¶my lud¼mi i nie jeste¶my identyczni.
_________________

"Jecha³em tak szybko gdy¿....lubiê zapierdalaæ..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
 
gwiazd
PostWys³any: Pon 23 Styczeñ, 2006 23:27  Odpowiedz z cytatem
kadet


Do³±czy³: 01 Sty 1970
Posty: 159
Sk±d: Stalinogród
Dywizjon:

Nick w LFS:

Beryl napisa³(a):
Chuck Norris by³by ze mnie dumny Wink



Chuck Norris jest dumny tylko z Chucka Norrisa.
_________________
Core2Duo 2,33 MHz, 4 GB RAM DDR2 800, Asus P5N-E sli, GF 8800 GTS 320 MB ... jak powiedzia³ Sofronow
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
 
Snakeye
PostWys³any: Wto 24 Styczeñ, 2006 01:10  Odpowiedz z cytatem
sier¿ant


Do³±czy³: 01 Sty 1970
Posty: 449

Dywizjon:

Nick w LFS:

hrabia, latajac tylko tak zeby przezyc to ciezko miec dobre K/S Wink
jesli przekladac moj styl latania na statsy, to u mnie wlasnie K/S i K/D sa najwazniejsze, ale nigdy nie pogardze dobra walka na wyrownanych warunkach Smile
a najwiecej satysfakcji daje mi walka z przeciwnikiem, ktory leci na lepszej (ogolnie rzecz biorac) maszynie ode mnie i wchodzi do walki z przewaga, i ktorego ja zestrzeliwuje majac swiadomosc, ze w kazdej chwili moge stracic jakiegos duzego streaka Wink tutaj jest adrenalina Twisted Evil
_________________
админы пропили сервер (c) Boroda
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
 
Saito
PostWys³any: Wto 24 Styczeñ, 2006 02:47  Odpowiedz z cytatem
sier¿ant


Do³±czy³: 01 Sty 1970
Posty: 206
Sk±d: Szczecin
Dywizjon:

Nick w LFS:

no, Beryl czai baze.
jak niedawno po takiej wlasnie 20 minutowej walce spuscilem sie w radio "wlasnie przezylem najzajebistsza walke swiata" to snejk zripostowal "chujowa byla bo nikt nie spadl" Razz
_________________
Aeria gloris!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora  
 
hrabia303
PostWys³any: Wto 24 Styczeñ, 2006 12:03  Odpowiedz z cytatem
senior pilot


Do³±czy³: 05 Kwi 2003
Posty: 1251
Sk±d: Legnica
Dywizjon:

Nick w LFS:
[WBT]hrabia

Snakeye napisa³(a):
hrabia, latajac tylko tak zeby przezyc to ciezko miec dobre K/S Wink

K/S 1.00 ju¿ uwa¿am za dobry. Rzadko mam mniej.

btw Swanca to ma teraz adrenalinê… Smile
_________________

"Jecha³em tak szybko gdy¿....lubiê zapierdalaæ..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
 
Julius
PostWys³any: Wto 24 Styczeñ, 2006 13:15  Odpowiedz z cytatem
pilot


Do³±czy³: 01 Sty 1970
Posty: 544
Sk±d: Tychy
Dywizjon:
303sqn
Nick w LFS:
[WBT]Julius

Co Wy tam wiecie...
Wyobra¼cie sobie go¶cia, który ma od roku strika nie wiêkszego ni¿ 3
i nagle dowiaduje siê, ¿e zdoby³ 18 -ego...
To jest adrenalina!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
 
Mordred
PostWys³any: Wto 24 Styczeñ, 2006 13:37  Odpowiedz z cytatem
kadet


Do³±czy³: 19 Lip 2005
Posty: 181
Sk±d: Reichshoff
Dywizjon:

Nick w LFS:

Po pierwsze Berylowi za prezentacjê swoich pogladów: S!

Po drugie mnie najbardziej bawi latanie takie jak opisa³ Hrabia.

I nie tylko mnie - znam kilka osób które po kazdej smierci/capture wpisuja .clearscore i w zwi±zku z tym na "tablicy og³oszeñ" maja tylko jednego - aktualnego streaka a o wczesniejszych dokonaniach ¶wiadcz± jedynie medale (jak kiedys sie zdziwi³em ¿e to tak jest to mi ktos tu na forum to wyjasnia³)

Ja do asów nie nale¿e - wczoraj straci³em mojego rekordowego streaka: 6 (w³asciwie to juz taki najmniejszy asik chyba wg. zwyczajów z I wojny swiatowej) ale mimo to nie lubie gin±æ ani w ogole byc zestrzeliwany (choc z dwojga z³ego to wole ju¿ byc zestrzelony przez gracza zeby sobie killa nabi³ niz przez acki) a ci którzy mieli okazje posylac mnie do piachu wiedza ze jak mi pokiereszuja samolot to wole skakac niz trzymac sie powietrza zêbami i pazurami jak np niejaki dimass (ostatnio szalal na 2k w P51 z rozwalonym silnikiem i kille zdobywal zanim spadl) bo lepsze wiszenie na szmacie niz pk.

Tak czy inaczej cz³owiek wcia¿ sie uczy i dopiero z czasem nabiera umiejetnosci. ja od dawna gralem w rozne symulatory (pasjami uwielbialem EAW a najbardziej lubi³em przeró¿ne modyfikacje sprawdzac) ale to wyrobilo u mnie odruchy które nie tylko nie nadaja sie do zastosowania ale makabrycznie przeszkadzaja w WB. Bardzo ciezko sie niektorych rzeczy pozbyc.

Poza tym samo ciag³e latanie niewiele da - jesli cos ¼le robisz to bedziesz to nadal ¼le robi³ dopóki nie zobaczysz ¿e to jest z³e

Jak temu zaradziæ? Poczytaæ o manewrach i taktyce lub uczyæ sie od innych. Ja robi³em tak, ¿e szuka³em dobrych pilotów którzy zgodzili sie przyj±æ mnie jako skrzyd³owego i patrzy³em co oni robia. Czasem dawali mi rady, czasem ja ich po prostu ma³powa³em z lepszym lub gorszym skutkiem w kazdym razie satysfakcja z gry ros³a. Potem trafi³em na nauczyciela który pokaza³ mi drogê mocy Smile i jemu zawdziêczam chyba najwiêcej z tego co teraz umiem ale do mojego sensei mi jeszcze daaaaleko.

Szkó³ latania i ró¿nych tricków jest wiele - nie wszyscy bardzo dobrzy piloci na WB sie od kogos uczyli (albo sk±d¶) sa tacy którzy po prostu to czuja i maja to we krwi - od nich tez siê mo¿na uczyæ ale w³asnych predyspozycji siê nie przeskoczy. Jesli sie zagapiasz i nagle orientujesz sie ¿e masz cona na 6 gdy odpada ci skrzydlo to po prostu jeste¶ gapa i musisz wiecej uwazaæ - nie masz tego "sixcall" zmys³u (ja nie mam) i tego nie przeskoczysz.

Ale to nie znaczy, ¿e nie masz sie dobrze bawiæ Smile

Jak mawia mój sensei: "Najwa¿niejsze ¿e chcesz lataæ"
_________________
Piszê jednorazowo du¿o postów zanim znów zniknê na kilka lat.
[img][/img]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora  
 
Al
PostWys³any: Wto 24 Styczeñ, 2006 14:37  Odpowiedz z cytatem
sier¿ant


Do³±czy³: 01 Sty 1970
Posty: 353
Sk±d: Poznañ
Dywizjon:
302nd POLISH SQ
Nick w LFS:

zmysl sixcall - podoba mi sie Smile bardzo fajna rzecz spruc dupe kolesiowi ktorego sie zobaczylo za soba ulamek sekundy zanim otworzy do nas ogien Smile
_________________
F/Lt -al--- from 302nd Polish Squadron "Poznañski"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
 
hrabia303
PostWys³any: Wto 24 Styczeñ, 2006 15:44  Odpowiedz z cytatem
senior pilot


Do³±czy³: 05 Kwi 2003
Posty: 1251
Sk±d: Legnica
Dywizjon:

Nick w LFS:
[WBT]hrabia

Mordred napisa³(a):
Po drugie mnie najbardziej bawi latanie takie jak opisa³ Hrabia.

Dlaczego ciê to bawi? Ja po prostu nie chcê daæ siê zestrzeliæ czy to takie zabawne?
_________________

"Jecha³em tak szybko gdy¿....lubiê zapierdalaæ..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Zobacz nastêpny temat
Zobacz poprzedni temat
Strona 2 z 3
Id¼ do strony Poprzedna  1, 2, 3  Nastêpna
Forum Warbirds Center Strona G³ówna  ~  RusFH

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu


 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach




Powered by phpBB 2.x.x:WBCModv0.2 and NoseBleed vWBC


Agencja Interaktywna