Forum Warbirds Center Strona Główna
_
Autor Wiadomość
Strona Glówna WBC ~ RusFH  ~  coto za manewr?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Strona 1 z 1
gratz
PostWysłany: Pią 05 Sierpień, 2005 09:43  Odpowiedz z cytatem
sierżant


Dołączył: 20 Gru 2004
Posty: 386
Skąd: N'tyszol
Dywizjon:

Nick w LFS:

kurde zrobiÂłem manewra i nie wiem jak...

lecia³em sobie fok¹ A3 i spotka³em p38, szed³ na HO ale go wymin¹³em i zacz¹³em wysokim ³agodnym zakrêtem (chandelle?) zawracaÌ. Gapi³em sie na typa co on tam knuje i jak spojrza³em na numerki to siê okaza³o ¿e zaraz przeci¹gnê (by³em gdzieœ w po³owie - 2/3 skrêtu), wiêc chcia³em skierowaÌ maszynke troche w dó³ ¿eby nabraÌ prêdkoœci, i wtedy zrobi³em coœ odwrotnego ni¿ to co robi³em zawsze, i okaza³o siê ¿e zawróci³em momentalnie i bez ¿adnych strat prêdkoœci. Problem jest ¿e nie wiem jak, a traka chcia³em zgraÌ ale za d³ugi mia³em lot i po prostu jak wyl¹dowa³em to zapomnia³em. To nie by³ ¿aden warproll ani inny patent na granicy przeci¹gniêcia, po prostu kiwn¹³em wajch¹ odwrotnie ni¿ kiwa³em do tej pory w takiej sytuacji, i okaza³o siê ¿e jest to zajebiœcie skuteczne. Prêdkoœci na pocz¹tku tego manewru mialem w granicach 300km/h, dziób w górze na jakieœ 20 stopni i ze 30 stopni przechy³u w lewo. A od tamtej pory nie mia³em jak polataÌ i popróbowaÌ co to by³o.

Macie pojĂŞcie co mogÂłem wykombinowaĂŚ? Bo ja trzeci dzieĂą myÂślĂŞ i nie mam zielonego...
_________________
No i dobrze, fajna zabawa jest, po co to zamykać
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
Reklama
+bot
:)
PostWysłany: Nie 12 Maj, 2024 13:41 

reklama

Agencja Interaktywna

Powrót do góry
laxtsc
PostWysłany: Pią 05 Sierpień, 2005 16:12  Odpowiedz z cytatem
Gość





Dywizjon:

Nick w LFS:

WingTipOver czy jakos tak.

Cos mi sie wydaje, ze to nowa zmiana na serwerze, po wprowadzeniu korkogiagow i przeciagniec samoloty przy malej predkosci byly niekontrolowalne i wpadaly w korek. A niedawno lecialem 109 F4 i zrobilem Hammerhead'a. Pionowo w gore, 1/4 klap i kontrola rudderem. Na szczycie zauwazylem, ze rudder sam sie centruje a samolot lagodnie jak po szynach sie obraca do tylu. A do niedawna nie moglem tak zrobic. W sumie to nei wiem czy to zmiana na FH czy moze ja od nowa sie nauczylem czy jak Smile
Powrót do góry
 
 
gratz
PostWysłany: Pią 05 Sierpień, 2005 17:02  Odpowiedz z cytatem
sierżant


Dołączył: 20 Gru 2004
Posty: 386
Skąd: N'tyszol
Dywizjon:

Nick w LFS:

Faktycznie, to mĂłgÂł byĂŚ ten wing-cuÂś. A prĂłbowaÂłem z miesiÂąc temu go zrobiĂŚ i dupa, nie dawaÂło siĂŞ. Albo teÂż siĂŞ nauczyÂłem Smile
_________________
No i dobrze, fajna zabawa jest, po co to zamykać
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
peenek
PostWysłany: Czw 11 Maj, 2006 13:17  Odpowiedz z cytatem
greenhorn


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 81
Skąd: Polska
Dywizjon:

Nick w LFS:

wbij sobie na http://www.sq302.rar.pl/ i tam w HQ zassij ACM Visualization, prawie na 100% jest ten manewr, czesto go nieswiadomie robie (tak samo jak Ty ;p )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Strona 1 z 1
Forum Warbirds Center Strona Główna  ~  RusFH

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Powered by phpBB 2.x.x:WBCModv0.2 and NoseBleed vWBC


Agencja Interaktywna