Forum Warbirds Center Strona Główna
_
Autor Wiadomość
Strona Glówna WBC ~ Inne gry  ~  WWIIOnline

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Strona 1 z 3
Idź do strony 1, 2, 3  Następna
gratz
PostWysłany: Czw 07 Lipiec, 2005 10:37  Odpowiedz z cytatem
sierżant


Dołączył: 20 Gru 2004
Posty: 386
Skąd: N'tyszol
Dywizjon:

Nick w LFS:

Mam pytanie: ktoÂś siĂŞ w to bawiÂł? Samolotow chyba niezawiele jest, i nie wiem czy jakiekolwiek bombery, ale moÂże to byĂŚ ciekawe. ChwalÂą siĂŞ Âże majÂą wypasiony damage model i flight model, ale ktĂłry dzisiejszy sim nie ma? Wink

Kosztuje 20$ na wejÂście (w tym 1 m-c free) i chyba 15$ co miesiÂąc. Niby jakoÂś strasznie duÂżo nie jest, ale teÂż i maÂło nie jest.
_________________
No i dobrze, fajna zabawa jest, po co to zamykać
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
Reklama
+bot
:)
PostWysłany: Czw 23 Maj, 2024 15:44 

reklama

Agencja Interaktywna

Powrót do góry
Beryl
PostWysłany: Czw 07 Lipiec, 2005 12:43  Odpowiedz z cytatem



Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 1621

Dywizjon:
303
Nick w LFS:

ale samoloty to tam chyba tylko dodatek do caÂłej reszty, coÂś jak w battlefieldzie,czy nie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
gratz
PostWysłany: Czw 07 Lipiec, 2005 13:17  Odpowiedz z cytatem
sierżant


Dołączył: 20 Gru 2004
Posty: 386
Skąd: N'tyszol
Dywizjon:

Nick w LFS:

Sam nie wiem, szczerze mĂłwiÂąc. samolotĂłw to tak kolo 10 byÂło na obie strony, 109F, 110 jakaÂś, 190, spit 5, hurr2 i p38 albo 39, tyle spamiĂŞtaÂłem. Ale na stronie nic o nich nie ma, a nigdzie nie znalazÂłem kogoÂś kto by tam lataÂł, sama piechota na necie siedzi. Wiem Âże na FHforum jest dziaÂł o ww2online, ale ja cyrylicÂą zanim doczytam do koĂąca zdania to juz nie pamiĂŞtam co byÂło na poczÂątku, wiĂŞc szybko odpuÂściÂłem.
_________________
No i dobrze, fajna zabawa jest, po co to zamykać
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
vought
PostWysłany: Nie 10 Lipiec, 2005 22:35  Odpowiedz z cytatem
greenhorn


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 85

Dywizjon:

Nick w LFS:

Gra³em w to z jakies poltora roku temu, flight i damage model byl bardzo zblizony do ila, modele szczegó³owe i ruchome, nawet z fremenem razem na 110 sie przelecielismy strzelec/pilot. O pilotach nic sie niemowi bo to zamknieta grupa, tych co naprawde pilotuja jest niewiele w porownaniu z reszta. Z reszta o ile wiem robi¹ to w strikte zaplanowanych i zorganizowanych atakach strategicznych tak¿e. To kwestia odnalezienia sie w tym ogromnym œwiecie. Dawno w to gra³em akurat by³ free trial, w ka¿dym razie wtedy by³ to konflikt w 1940, teraz to jest 1944, inna era zupelnie niewiem jak to teraz jest ale wiem ze oni przez te poltora roku bardzo ulepszyli gre a juz wtedy byla bez zastrzezen wzgledem latania. Zdecydowanie to nie jest jak BF1942, bo pod kazdym wzgedem jest to SIM a nie arcade, nawet jesli chodzi o piechura. kazdy pojazd ma kilka osobnych stanowisk, na kazdym moze byc cz³owiek. Jesli jestes sam w czolgu to sam musisz robic za kierowce, celowniczego i dowodce, i jeszcze operowac radiem. Wiec twoje szanse i zdolnosc bojowa jest znikoma a czolg szybko idzie na zlom. Na dodatek niema tam mozliwosci z marszu roienia wszystkiego, jest tam system stopni i zeby np polatac czyms lepszym niz np. wtedy hurricane czy 110 musialem sporo wylatac. Tam naprawde mozliwe jest skoszenie pojedynczego czlowieczka seria z samolotu ale naprwde niemozliwe jest dostrzerzenie takiego czlowieczka w czasie lotu. Gra pora¿a i do dzis pamietam 1 motyw gdy bêd¹c kierowc¹ ciê¿arówki pêdzi³em w nocy oplem blitz z ladunkiem piechorów by wspomoc atak na miasteczko. Nierozwa¿nie mia³em w³¹czone œwiatla i wypatrzyl mnie pilot hurricena, bez ogrodek wiec zlecial wzdluz drogi siekaj¹c z bateri km. Naprawde robi³em wtedy uniki gdy przelatywal 2 m nad dachem mojego opla wtê i spowrotem. W koùcu da³ mi spokój i odlecia³, niestety ¿aden z ch³opaków na pace nieprzerzy³,,,
_________________
Komenda Portu Wojennego Gdynia Oksywie
Batalion Ochrony I ObsÂługi "BOIO"
Trzecia Kompania, Drugi Pluton
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
 
gratz
PostWysłany: Pon 11 Lipiec, 2005 07:26  Odpowiedz z cytatem
sierżant


Dołączył: 20 Gru 2004
Posty: 386
Skąd: N'tyszol
Dywizjon:

Nick w LFS:

Brzmi milo. Ja od gdzieÂś roku mniej lub bardziej regularnie zaglÂądam tam szukajÂąc free triala ale jeszcze nie trafiÂłem. Jak trafiĂŞ to rozgÂłoszĂŞ Very Happy
_________________
No i dobrze, fajna zabawa jest, po co to zamykać
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
-nahen
PostWysłany: Pon 11 Lipiec, 2005 17:01  Odpowiedz z cytatem
sierżant


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 231
Skąd: GdaĂąsk
Dywizjon:

Nick w LFS:

Panowie jak macie ochotĂŞ sie pobawiĂŚ w coÂś takiego jak WWII powietrze, ziemia i podziemia to moÂżna w OF z dodatkami WWII za darmo i w wielu miejscach na Âświecie ;P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
 
makcarpik
PostWysłany: Pon 11 Lipiec, 2005 18:16  Odpowiedz z cytatem
sierżant


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 461
Skąd: Przemyśl
Dywizjon:
303rd SQN
Nick w LFS:

Co to OF? (Operation Flashpoint?) I sk¹d wzi¹œÌ ten dodatek?
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
Al
PostWysłany: Pon 11 Lipiec, 2005 19:26  Odpowiedz z cytatem
sierżant


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 353
Skąd: Poznań
Dywizjon:
302nd POLISH SQ
Nick w LFS:

hmm nahen mial na mysli RL Very Happy

RL = Real Life, zeby nie bylo potem "a co to RL i gdzie to mozna zassac?" Razz
_________________
F/Lt -al--- from 302nd Polish Squadron "Poznański"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
 
-nahen
PostWysłany: Wto 12 Lipiec, 2005 12:42  Odpowiedz z cytatem
sierżant


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 231
Skąd: GdaĂąsk
Dywizjon:

Nick w LFS:

OF to Operation Flashpoint

http://ofp.gamezone.cz/index.php?newlang=eng a tu link do najlepszejszej chyba strony z dodatkami i innymi bajerami

Polecam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
 
makcarpik
PostWysłany: Wto 12 Lipiec, 2005 15:41  Odpowiedz z cytatem
sierżant


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 461
Skąd: Przemyśl
Dywizjon:
303rd SQN
Nick w LFS:

Ech... Kilka lat temu bawiÂłem siĂŞ edytorem OFP, to byÂły czasy, skrypty, itp....
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
gratz
PostWysłany: Wto 12 Lipiec, 2005 19:47  Odpowiedz z cytatem
sierżant


Dołączył: 20 Gru 2004
Posty: 386
Skąd: N'tyszol
Dywizjon:

Nick w LFS:

Lego wars jest niezÂłe Smile








A da siĂŞ tam polataĂŚ sensownie, czy model lotu jak w AirQuake (czy jakoÂś tam) ? Bo jeÂżdÂżenie czoÂłgiem czy dymanie piechotÂą po lasach to mnie jakoÂś Âśrednio krĂŞci. [/img]
_________________
No i dobrze, fajna zabawa jest, po co to zamykać
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
plush
PostWysłany: Sro 13 Lipiec, 2005 06:01  Odpowiedz z cytatem
sierżant


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 393
Skąd: Polska/Chelm
Dywizjon:

Nick w LFS:

Samoloty maja maksymalnie zjebany model lotu - tego sie nie da porownac z niczym... zato smiglowce lataja calkiem przyjemnie moim zdaniem chociaz tez im sporo brakuje...
Ja tam pomykam na piechote albo czolgiem i tez jest fajnie
_________________
tak to ja nie trafilem w hangar!!! Razz Razz Razz
i nie rozpoznaje Beryla Razz
Pozdrawiam
Plush aka plu-pl
http://public.fotki.com/plushack/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
-nahen
PostWysłany: Sro 13 Lipiec, 2005 10:34  Odpowiedz z cytatem
sierżant


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 231
Skąd: GdaĂąsk
Dywizjon:

Nick w LFS:

Pluszak jeÂżeli chodiz o model lotu w OF to mozesz sam sobie okreÂśliĂŚ wiekszosĂŚ parametrĂłw Wink i tak np zrobiĂŚ odrzutowego Spita Razz Jak siĂŞ popracuje nad charektyrystykami poszczegĂłlnych modeli to mozna siĂŞ pobawic caÂłkiem niÂźle ale ja sie na tym nie znam kiedyÂś byÂłem w grupce napaleĂąsĂłw ktĂłrzy robili MOD LWP do OF i tam byli fachowcy od zmian ustawieĂą zachowania modelu na "arenie" Ja tylko produkowaÂłem tekstury do "naszych" pojazdĂłwWink
Wiec jak Âściagniesz rzetelnie przygotowany model to bedzie sie zachowywaÂł ok Wink
Pozdro
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
 
jig
PostWysłany: Czw 19 Styczeń, 2006 22:36  Odpowiedz z cytatem
greenhorn


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 55
Skąd: Bytom
Dywizjon:

Nick w LFS:

Wracajac do WWII online to przypominam sobie jak biegalem z rusznica przeciwpancerna... zeby w ogole z tego mozna bylo strzelic to trza sie polozyc i ladnie sprzet porozstawiac. Ale mowie wam jak to bajera strzelalo Shocked... Walilem z niemieckiej rusznicy co sie ladowalo jak dzialko, trza bylo wyjac luske i wlozyc kolejny naboj. Gleboko w krzaki i ino czekac, jak sie dobrze zasiadlo to nie trzeba bylo dlugo czekac, jak na polowaniu z nagonka - jak se dobre miejsce znalazles to zwierzyny pelno bylo. Trafienie w czlowieka to poprostu miodzio Razz co tam jakies mp40. A wszelakie wozy bojowe celowanie w drzwi i pyk~ , czolg najlepiej bylo przepuscic i walic w tyl wiezyczki i po silniku (w burty ponizej wiezyczki nad kolami jezdnymi tez mozna bylo szczescia szukac, czasem udawalo sie park amunicyjny zahaczyc Cool ). Taka zabawa w WWII daje niezlego kopa i adrenalinke, niby gra ale jednak ma klimat bo jednak walczy sie z zywym i (nie zawsze) inteligentnym przeciwnikiem. Btw. mozna sie normalnie zgubic w terenie Rolling Eyes .
Uhhh... chcialbym znowu w ta gre sobie pograc, ale niestety cenia sie teraz.

ps: bombowce sa i sa wszelakie ciezkie i lekkie. He111 jest zabawny Smile. Bardzo mi sie tez spodobal zrzut spadochroniarzy z ju52, poprostu bomba. Pilot sam musi wiedziec gdzie ma lud zrzucic i nie jest to jakies automatyczne, trza im swiatlo zielone zapalic odpowiednio wczesnie zeby sie podniesli i zaczeli skakac. Widzialem strafujacego francuskiego mysliwca, nie devonita tylko jakiegos innego - az strach sie bac jak to wali z tych km'ow - sieka jak maszynka do mielenia!
_________________
MÂłody czÂłowiek uczy siĂŞ zrzucaĂŚ napalm na ludzi, ale nie moÂże napisaĂŚ @#$#! na samolocie bo to nieprzyzwoite.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
Beryl
PostWysłany: Czw 19 Styczeń, 2006 23:02  Odpowiedz z cytatem



Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 1621

Dywizjon:
303
Nick w LFS:

Dziczek weÂź no mi apetytu nie rĂłb na tÂą grĂŞ bo ÂżonĂŞ sprzedam i kupiĂŞ kompa i abonament.... albo nie,ÂżonĂŞ do kuchni zagoniĂŞ Âżeby mi prowiant dostarczaÂła a sprzedam nerke
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Strona 1 z 3
Idź do strony 1, 2, 3  Następna
Forum Warbirds Center Strona Główna  ~  Inne gry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Powered by phpBB 2.x.x:WBCModv0.2 and NoseBleed vWBC


Agencja Interaktywna