Forum Warbirds Center Strona Główna
_
Autor Wiadomość
Strona Glówna WBC ~ Inne gry  ~  Rise of Flight

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Strona 1 z 3
Idź do strony 1, 2, 3  Następna
Ziomek
PostWysłany: Nie 26 Lipiec, 2009 21:08  Odpowiedz z cytatem
sierżant


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 376

Dywizjon:

Nick w LFS:

Juz wyszlo u Ruskich i w Usa.Na Europe wychodzi jutro.
W Polsce zaopatrzyc sie mozna poprzez http://www.sklep.pilots.pl/ , ktory zaopatrza nas w wersje europejska.

http://www.youtube.com/watch?v=nIm1rvMGzhk

Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
Reklama
+bot
:)
PostWysłany: Nie 12 Maj, 2024 18:45 

reklama

Agencja Interaktywna

Powrót do góry
Andy
PostWysłany: Nie 26 Lipiec, 2009 21:57  Odpowiedz z cytatem
sierżant


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 351
Skąd: Malbork
Dywizjon:
=PFT=
Nick w LFS:

Kto wie, może trzeba będzie przekopać zabawki wnuka, ostatnio widziałem jak ciągał joya po podłodze.
radosc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
 
k1oor
PostWysłany: Pon 27 Lipiec, 2009 08:43  Odpowiedz z cytatem
kadet


Dołączył: 12 Cze 2007
Posty: 133
Skąd: W-wa
Dywizjon:

Nick w LFS:

Nie ma się czym podniecać, przynajmniej mnie już przeszło... Kubeł zimnej wody na łeb i kilo lodu w gacie...

Gierka podobno ma wysokie wymagania sprzętowe. To raz.

Żeby pograć trzeba mieć net i to cały czas, a nie tylko przy aktywacji. Przy każdym uruchomieniu następuje łączenie z serwerem producenta, sprawdzanie wersji, ściąganie patchy i takie tam... Jak provider ma problem, to nie pograsz. Jak serwer producenta leży nie pograsz. Jak provider producenta ma problem też nie pograsz. To dwa.

Dodatkowo cena tej gierki/symulatora raczej do niskich nie należy, a dodatkowe samoloty "flyable" (w zasadzie to kokpity bo modele są już zaszyte w grze, podobno) są po 4,5 ojro.

Poza tym jest przymus zakładania konta na serwerze gdzie się zapisują wszystkie statystyki.
Zasadniczo rozumiem że piractwo i równe szanse (user nic sobie zmodować nie może), ale to już jest przegięcie.

Więc jak kogoś nachodzą klimaty pierwszowojenne to polecam Red Barona i mody do niego. Można za darmo z sieci ściągnąć...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
Ziomek
PostWysłany: Pon 27 Lipiec, 2009 09:39  Odpowiedz z cytatem
sierżant


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 376

Dywizjon:

Nick w LFS:

"Gierka podobno ma wysokie wymagania sprzętowe. To raz."

Na 2 rdzeniowym procesorze , 2gb ram i karcie 256mb gra sie plynnie na detalach srednich. A taka konfiguracje mozna do 1000pln dzisiaj kupic.


"Żeby pograć trzeba mieć net i to cały czas, a nie tylko przy aktywacji. Przy każdym uruchomieniu następuje łączenie z serwerem producenta, sprawdzanie wersji, ściąganie patchy i takie tam"

Dla mnie to tylko plus bo nie musze szukac patchy po necie.Nie ma problemu ze "chlopaki to na jakiej wersji gramy?" - wszyscy maja to samo.Modem mam caly czas wlaczony i praktycznie chodzi 24/7. Jak ktos ma kupiona wersje to nie widze problemu. A crackow i tak nie ma do tej pory.


"Dodatkowo cena tej gierki/symulatora raczej do niskich nie należy, a dodatkowe samoloty "flyable" (w zasadzie to kokpity bo modele są już zaszyte w grze, podobno) są po 4,5 ojro."

Cena nie jest najmniejsza , ale raz na 10 lat od ostatniego simka WW1 moge przezyc.
W grze od poczatku sa 4 samoloty i wiecej nie planuje kupowac.


Ostatnio zmieniony przez Ziomek dnia Pon 27 Lipiec, 2009 09:57, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
Andy
PostWysłany: Pon 27 Lipiec, 2009 09:50  Odpowiedz z cytatem
sierżant


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 351
Skąd: Malbork
Dywizjon:
=PFT=
Nick w LFS:

Czas nie stoi w miejscu i trzeba się z tym pogodzić. Tak będzie działać większość oprogramowania, a komputer bez sieci to nie komputer, a liczydło, mój telewizor już nawet korzysta z sieci i pewnie następne żelazko będzie słało mi maila jak zapomnę wyłączyć, znak czasów.
Jak na symulator to cena wcale nie jest taka wysoka, to był zawsze niszowy rynek, ciekawe czy można kupić program w sieci tak jak Condora, było by taniej przy dzisiejszym kursie.
Jedyna niedogodność to wymagania sprzętowe, dzisiaj kupować kompa specjalnie do gier niewielu się uśmiecha, większość przesiada się na laptopy, a te konfiguracje do takich zadań się nie nadają, chyba, że bardzo wypasione, które kosztują krocie, ale nie ma wyjscia, w kolejce czeka BoB z podobnymi wymaganiami.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
 
Ziomek
PostWysłany: Pon 27 Lipiec, 2009 09:56  Odpowiedz z cytatem
sierżant


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 376

Dywizjon:

Nick w LFS:

BoB zapewne bedzie mial wyzsze :/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
k1oor
PostWysłany: Pon 27 Lipiec, 2009 10:37  Odpowiedz z cytatem
kadet


Dołączył: 12 Cze 2007
Posty: 133
Skąd: W-wa
Dywizjon:

Nick w LFS:

Ziomek napisał(a):

Dla mnie to tylko plus bo nie musze szukac patchy po necie.Nie ma problemu ze "chlopaki to na jakiej wersji gramy?" - wszyscy maja to samo.Modem mam caly czas wlaczony i praktycznie chodzi 24/7. Jak ktos ma kupiona wersje to nie widze problemu.


A ja widzę niestety i jak to jakiś facet na forum DCS BS napisał - dlatego że zabezpieczenie waszego sima macie SF to nawet za darmo go nie wezmę - gierka która potrzebuje ZAWSZE do wystartowania netu dla mnie nie istnieje.
Modem możesz mieć łaczony i 24/7/365 ale i tak

- awarie u twojego ISP
- awaria u ich ISP
- awaria ich serwera
- kreatywny inaczej operator koparki w okolicy - naprawa kabli nie robi się natychniast
- no to że ten modem też się może popsuć i też musi przyjść Pan z nowym

A w tym czasie to można sobie TV pooglądać z dobrym filmem.

Poza tym po równaniu do Condora na przykład nie ma problemu z postawieniem serwera z najnowszym patchem (widać jaka wersja, patcha można ściągnąć ze strony) i terenem który delikwent który sobie polatać musi ściągnąć na własną rękę. A w Condora też nie można było on-line polatać bo strona Condora nie działała.

Moim zdaniem takie rozwiązania (mądre za użytkownika) są dobre dla Amerykanina który musi mieć napisane włóż dyskietkę nr.1, wciśnij Enter, wyjmij dyskietkę, włóż dyskietkę nr.2. Bo jakby nie napisali wyjmij to by nr.2 wciskał na siłę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
Andy
PostWysłany: Pon 27 Lipiec, 2009 10:54  Odpowiedz z cytatem
sierżant


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 351
Skąd: Malbork
Dywizjon:
=PFT=
Nick w LFS:

Cytat:
- awarie u twojego ISP
- awaria u ich ISP
- awaria ich serwera
- kreatywny inaczej operator koparki w okolicy - naprawa kabli nie robi się natychniast
- no to że ten modem też się może popsuć i też musi przyjść Pan z nowym

Czy z takim nastawienie wychodzisz czasami z domu?
Bo:
- można spotkać jakiegoś łobuza
- może potrącić nas samochód
- czy ostatnio w modzie, może nagle pojawić się burza i trafi nas piorun lub dogoni przewracane drzewo
- itp.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
 
k1oor
PostWysłany: Pon 27 Lipiec, 2009 11:37  Odpowiedz z cytatem
kadet


Dołączył: 12 Cze 2007
Posty: 133
Skąd: W-wa
Dywizjon:

Nick w LFS:

Andy napisał(a):

Czy z takim nastawienie wychodzisz czasami z domu?
Bo:
- można spotkać jakiegoś łobuza
- może potrącić nas samochód
- czy ostatnio w modzie, może nagle pojawić się burza i trafi nas piorun lub dogoni przewracane drzewo
- itp.


Wychodzę, oj wychodzę Smile. Codziennie do roboty.
I ogólnie nie szukam guza, jak coś ma się stać to trudno. Karma. Wink

Co do tych awarii to po prostu jestem przeciwko zmuszaniu do korzystania z sieci jak nie ma po temu żadnego powodu. I obowiązkowemu rejestrowaniu się.
Poza tym to koniec końców nie wiem czy RoF jest simem tylko multiplayerowym czy też single ale z absurdalnym dla mnie kontem i statystykami gracza na serwerze firmy. W jakimś wywiadzie na pytanie o singla padła odpowiedź "No".

Pewnie ktoś powie że popieram piractwo, bo nie jestem za restrykcyjną dystrybucją, zabezpieczeniami i tym podobnym szajsem. Bo to zwykle podnosi cenę. A cena napędza piractwo. Tak uważam.

Jak ktoś szczęśliwie ma kable do netu to fajnie ale jak tylko bezprzewodówka to marnie - limit danych się wypstryka i transfer spada.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
hrabia303
PostWysłany: Pon 27 Lipiec, 2009 11:48  Odpowiedz z cytatem
senior pilot


Dołączył: 05 Kwi 2003
Posty: 1251
Skąd: Legnica
Dywizjon:

Nick w LFS:
[WBT]hrabia

Chyba zagram, w jakie damo najpierw. Confused Raz na jakiś czas można wydać te 2 stówki. Grafika nie powala, jak na te wymagania. Trzeba sprawdzić w Realu. Jeśli będzie warto odkurzę Joya Twisted Evil
btw W TV zdjęcia po wichurze, były słabe Wink W Realu kosmicznie było.
_________________

"Jechałem tak szybko gdyż....lubię zapierdalać..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
 
srk76
PostWysłany: Pon 27 Lipiec, 2009 14:47  Odpowiedz z cytatem
pilot


Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 581

Dywizjon:
=PFT=
Nick w LFS:

Ja się tam na Apaczu przez ta gierkę dałem wciągnąć w "dyskusję" tutaj nie chcę więc napiszę tylko: mnie ona nie jara i nie wydam na nią grosza. amen

BTW w GTA IV też myśleli że takie zabezpieczenie Social Clubem coś da... nie dało.
_________________
Całe życie z wariatami Wink

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
 
k1oor
PostWysłany: Wto 28 Lipiec, 2009 09:53  Odpowiedz z cytatem
kadet


Dołączył: 12 Cze 2007
Posty: 133
Skąd: W-wa
Dywizjon:

Nick w LFS:

Ja na Apaczu taki tekst znalazłem:
"No nic, wygląda, że dziś nie pogram. Parę piw i idę na miasto, bo kacapski serwer dalej nie działa. Co za lipa... steam przy tym jest solid rock"



Sorki ale jak się robi gierkę co ma taki system autoryzacji to się stawia serwer z mirrorem jakimś i podpisuje się umowę z ISP na SLA 1hour.
Kosztuje to jak za zboże, ale faktycznie serwer w ciągu max godziny na nowo działa. A jak nie to ISP buli odszkodowanie.

Jak pisałem wcześniej - Red Baron bardzo mi się podobał, ale tego kijem od szczotki nie ruszę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
k1oor
PostWysłany: Czw 30 Lipiec, 2009 11:43  Odpowiedz z cytatem
kadet


Dołączył: 12 Cze 2007
Posty: 133
Skąd: W-wa
Dywizjon:

Nick w LFS:

Właśnie pojawiło się info o nowym patchu do RoF - ponad 500 mega.

Tak informacyjnie śledzę gierkę w oczekiwaniu na patch "odnetowujący"...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
Snakeye
PostWysłany: Czw 30 Lipiec, 2009 17:04  Odpowiedz z cytatem
sierżant


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 449

Dywizjon:

Nick w LFS:

To czekaj dalej Smile
A my sobie będziemy latać Smile

Patch mi się ściągnął w 10 min, nie narzekam Wink
_________________
админы пропили сервер (c) Boroda
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
 
srk76
PostWysłany: Czw 30 Lipiec, 2009 18:51  Odpowiedz z cytatem
pilot


Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 581

Dywizjon:
=PFT=
Nick w LFS:

Na "ile" Wam sie nie chciało a kukuruźnikiem z pasami w rekach bedziecie latać Shocked już to widzę. Ja tam wole na oficjalny 4.09 ze stajni Olega poczekać.
_________________
Całe życie z wariatami Wink

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Strona 1 z 3
Idź do strony 1, 2, 3  Następna
Forum Warbirds Center Strona Główna  ~  Inne gry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Powered by phpBB 2.x.x:WBCModv0.2 and NoseBleed vWBC


Agencja Interaktywna