Forum Warbirds Center Strona Główna
_
Autor Wiadomość
Strona Glówna WBC ~ Modyfikacje i Usprawnienia  ~  303 serwer i Ultr@Pack!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Strona 1 z 3
Idź do strony 1, 2, 3  Następna
Kwiatek
PostWysłany: Nie 17 Maj, 2009 19:08  Odpowiedz z cytatem



Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 5

Dywizjon:

Nick w LFS:

Witam!

Widzę że jesteście zainteresowani Ultr@packiem do naszego starego Iłka. Musze przyznać że ostatnimi czasy mam pewien wkład w ultrapacka. Tak się składa że robie taki projekt poprawienia modelów lotu a przede wszystkim osiągów samolotów myśliwskich z frontu zachodniego. Początkowo miałem zamiar poprawić tylko osiągi samolotów z okresu BoB jednak później zdecydowałem się rozszerzyć krąg samolotów. Obecnie poprawiłem już samoloty z lat 1940- 1943 głównie Spity, Bf109 i Fw 190. Moje Bobowe modele lotu które zostały dodane jako mod testowy do ultry przyjęły się bardzo pozytywnie i to zarówno wśród tych którzy latają po jasnej jak i ciemnej strony mocy. Planuje jeszcze poprawić kolejne samoloty. Niedługo ma wyjść seria nowych map z okresu BoB oraz późniejszych walk na froncie zachodnim wiec w połączeniu z moim nowymi modelami lotu może to podnieść realizm i atrakcyjność tej gry zwłaszcza dla ludzi którzy cenią sobie wierność historyczną i realne osiągi samolotów myśliwskich z tego okresu. Ponadto z tego co wiem to do ultra packa wyszedł mod który wprowadza boty na serwer dogowy którym można przydzielać zadania do wykonania.
Jak na razie ultra pack jest dość mało popularny ponieważ wiekszość ludzi używa moda UI z AAA strony. Niestety ten mod UI pomimo że dodaje ładne samoloty ma poważną wadę jak dla mnie tj spierdzielone totalnie modele lotu nowych samolotów. Ponadto ci goscie wprowadzając samoloty AI z nowymi kokpitami pozostawiają model lotu z AI który jest bardzo uproszczony i często błędny.
Ostatnio widzę że coraz więcej ludzi przekonuje się do ultrapacka. Jednakże poważnym mankamentem jest ciągle brak serwera dedykowanego do ultry.
Niedługo ma wyjść kolejny patch tj. 1.7 do ultry który bedzie zawierał już moje poprawione samoloty dodane jako nowe samoloty. Muszę powiedzieć że mam dobry kontant z twórcą ultra packa tj. Hadesa, który często stosuje się do moich rad. ( np. zrobił fajną rzecz jaką jest mod kompatybilny z UI )

Stąd też zwracam się do Was ponieważ posiadacie swój serwer dedykowany. Chciałbym abyście pomyśleli nad tym aby wrzucić na swój serwer ultrapacka i stworzyć jakieś ciekawe mapy z poprawionymi samolotami zachodniego frontu od roku 1940 wzwyż? Myślę że sprawa jest warta przemyślenia. Widzę że juz trochę ludzi posiada ultrapacka nie tylko z Polski i faktycznie nie mają oni gdzie polatać na tej ultrze.

Podaje tutaj linki do forum ultra packa gdzie sa informacje na temat moich prac:

http://il2ultrapack.net46.net/index.php/topic,60.0.html

http://il2ultrapack.net46.net/index.php/topic,204.0.html

Proszę żebyście przemyśleli sprawę i dali znać co o tym sądzicie. Może to ożywiłoby również Wasz serwer i podniosło popularność ultra packa, który według mnie aktualnie jest najlepszą paczką dostępnych modów.

Pozdrawiam

303_Kwiatek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
Reklama
+bot
:)
PostWysłany: Nie 12 Maj, 2024 22:42 

reklama

Agencja Interaktywna

Powrót do góry
Andy
PostWysłany: Pon 18 Maj, 2009 17:12  Odpowiedz z cytatem
sierżant


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 351
Skąd: Malbork
Dywizjon:
=PFT=
Nick w LFS:

Jestem ciekaw, na czym stoi ten nasz serwer? Straciłem kontrolę, ostatnio jak pamiętam to instalowałem wersję 4.08, a czy ktoś dokładał jakieś paki do tego? Przyznać się, kto tam ostatnio mieszał. Prot
Kwiatek, jeżeli ten ultrapack nie pozwala na czitowanie, to można spróbować, ale to muszą się odezwać aktywnie latający, bo ja ostatnimi czasy wypadłem z obiegu. Latam teraz po realnym niebie, a nie w monitorze. radocha
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
 
srk76
PostWysłany: Pon 18 Maj, 2009 19:17  Odpowiedz z cytatem
pilot


Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 581

Dywizjon:
=PFT=
Nick w LFS:

Andy napisał(a):
Jestem ciekaw, na czym stoi ten nasz serwer? Straciłem kontrolę, ostatnio jak pamiętam to instalowałem wersję 4.08, a czy ktoś dokładał jakieś paki do tego?


nadal jest 4.08 ale bez crt-2 więc mozna latać na modach

Andy napisał(a):
Latam teraz po realnym niebie, a nie w monitorze. radocha


ale bez spustów a to nie to samo Evil or Very Mad


Co do tego co pisze Kwiatek to ja bym był za ale nie mnie tu decydować a szefuncio sie z laciem (a raczej z glanem) zderzył bo go juz nie ma tyle że tesknić zaczynam za tym szelestem na TS i następującym po nim " cześć lamo" No i staty miały być ale Julka też już policja szuka i było jego foto w "Ktokolwiek widział , ktokolwiek wie". Sid natomiast pewnie ze strajkami u siebie w pracy walczy Laughing

A i reklamka światowa by pewnie była na stronce Hadesa , że nasz serwer pierwszy dedykowany pod Ultrapaczkę i w ogóle super jest. Można by było go rozbujać przez to.
_________________
Całe życie z wariatami Wink

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
 
Kwiatek
PostWysłany: Pon 18 Maj, 2009 20:18  Odpowiedz z cytatem



Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 5

Dywizjon:

Nick w LFS:

Cieszę się że w końcu pojawił się odzwew.

Andy z tego co wiem można ustawić w ultrze CRT=2 i wtedy wszyscy muszą mieć załączone te same mody i plik modelu lotu musi się zgadzać. Można taką informacje zamieścić w info serwera żeby ludzie wiedzieli co maja mieć włączone. Myśle że realnie warto poczekać na nowy patch 1.7 do ultry, który wniesie sporo nowego oraz doda nowe samoloty poprawione przeze mnie z bardziej historycznymi osiagami samolotów.

Naprawdę byłby to jak na razie pierwszy i jedyny serwer dedykowany pod Ultr@Packa i na pewno znajdzie sie sporo chętnych na latanie. Warto by było aby serwer miał ustawienia jak najbliższe realizmu ponieważ założeniem ultr@packa jest również jak największy realizm i wierność historyczna.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
rax
PostWysłany: Pon 18 Maj, 2009 21:37  Odpowiedz z cytatem



Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 1895
Skąd: Planeta Ziemia :)
Dywizjon:

Nick w LFS:

jestem za !

Ale niestety przez najbliższy okres musicie się obejść bez mojego marudzenia.

moze raz na jakis czas znajde dostep do kompa zeby polatac.

bawcie sie dobrze
_________________
pierdziec nie ma komu !!! ale wachac to by wszyscy chcieli !!! Wink
pijcie wodę! -woda ma moc... unosi statki, porusza młyny...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
Andy
PostWysłany: Pon 18 Maj, 2009 23:16  Odpowiedz z cytatem
sierżant


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 351
Skąd: Malbork
Dywizjon:
=PFT=
Nick w LFS:

srk76 napisał(a):
ale bez spustów a to nie to samo Evil or Very Mad

Ale jaka przekątna ekranu, że o rozdzielczości nawet nie wspomnę, szczególnie po wizycie u okulisty, a jak jeszcze założyłem filtry polaryzacyjne to nawet nie przypuszczałem, że tyle much w powietrzu lata jak się w niebo spojrzy. Bez filtra znikają w efekcie załamań światła, coś mi podpowiada, że Rax chyba trzyma sztamę z muchami. Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
 
k1oor
PostWysłany: Wto 19 Maj, 2009 12:37  Odpowiedz z cytatem
kadet


Dołączył: 12 Cze 2007
Posty: 133
Skąd: W-wa
Dywizjon:

Nick w LFS:

Bez spustow nie to samo, he he he...

Ale za to trackir ani freetrack nie potrzebny.
I pare innych patentow na ktorych instaluje sie fotelik jak sie siada przed kompem...

Taki na przyklad...
http://www.flightsim.com/main/review/bk.htm
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
Andy
PostWysłany: Wto 19 Maj, 2009 12:51  Odpowiedz z cytatem
sierżant


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 351
Skąd: Malbork
Dywizjon:
=PFT=
Nick w LFS:

k1oor napisał(a):
Bez spustow nie to samo, he he he...


To może spraedzisz się w tej dziedzinie: http://www.aircombat-modele.pl/index.html
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
 
k1oor
PostWysłany: Wto 19 Maj, 2009 13:16  Odpowiedz z cytatem
kadet


Dołączył: 12 Cze 2007
Posty: 133
Skąd: W-wa
Dywizjon:

Nick w LFS:

Na razie tylko http://k1oor.fotosik.pl/albumy/622149.html
Chociaż ostatnio dostałem zamówienie od mojej latorośli na... czołg Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
k1oor
PostWysłany: Sro 20 Maj, 2009 08:53  Odpowiedz z cytatem
kadet


Dołączył: 12 Cze 2007
Posty: 133
Skąd: W-wa
Dywizjon:

Nick w LFS:

Pomysł serwera tylko z ultra 1.7 i maszynami z BOB podoba mi się - chociaż nie mam bladego pojęcia jak to wygląda od strony praktycznej, jaka maszyna do tego potrzebna, system i soft. Ale realistyczny model lotu wydaje mi się bardzo fajną rzeczą, chociaż za mało latam i na dodatek jak noga stołowa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
Kwiatek
PostWysłany: Nie 24 Maj, 2009 16:21  Odpowiedz z cytatem



Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 5

Dywizjon:

Nick w LFS:

Panowie nowy poprawiony widok do tyłu w Tempeście:

http://il2ultrapack.net46.net/index.php/topic,204.45.html

Podziekowania dla Ranwersa! Poprosiłem go o tą drobną rzecz ale jakże istotną dla każdego pilota Tempesta. Teraz naprawde widać swój ogon.

Cieszę się że spotkałem się z pozytywnym odzewem jeżeli chodzi o Ultr@Packa. Mam nadzieje że teraz pozostaje jedynie poczekać na wersję 1.7 Ultry i do dzieła. Jestem w kontakcie z twórca Ultry Hades i praca wre na pełnych obrotach. Myślę że to będzie to duży krok na przód.
P.S. Z kim miałby się kontaktować w sprawie Waszego serwera?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
srk76
PostWysłany: Nie 24 Maj, 2009 19:24  Odpowiedz z cytatem
pilot


Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 581

Dywizjon:
=PFT=
Nick w LFS:

Z Andim w sprawach technicznych , serwer stoi u niego.
_________________
Całe życie z wariatami Wink

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
 
k1oor
PostWysłany: Pon 25 Maj, 2009 11:11  Odpowiedz z cytatem
kadet


Dołączył: 12 Cze 2007
Posty: 133
Skąd: W-wa
Dywizjon:

Nick w LFS:

Widok do tyłu Tempesta super Smile.
Nareszcie nie będę miał wrażenia że mam za plecami ścianę.
Kiedyś gonił mnie 262 i uniki robiłem na słuch...

Serwer mógłbym spróbować wystawić, ale jak wyżej, nie mam pojęcia jaki do tego potrzebny soft, maszyna itp.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
Andy
PostWysłany: Pon 25 Maj, 2009 15:59  Odpowiedz z cytatem
sierżant


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 351
Skąd: Malbork
Dywizjon:
=PFT=
Nick w LFS:

Muszę przyznać, że arena BOB zawsze była mi najbardziej bliska. Dlatego stworzenie odpowiednich map pod GCWD i UP1.7 bez chitów zmobilizowałaby mnie do ponownego odpalenia IL`a. Tylko czy nowa arena da się zaimplementować do GCWD to już muszą odpowiedzieć mieszający w tym temacie.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
 
srk76
PostWysłany: Pon 25 Maj, 2009 19:23  Odpowiedz z cytatem
pilot


Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 581

Dywizjon:
=PFT=
Nick w LFS:

Dokładnie , na mapach Kanału jest lotnisk mnóstwo. Przypuszczam że spokojnie można to połączyć. No ale Jonek se poszedł na urlop bo Raxia nie ma , Sida to w tym Fiacie chyba zlinczowali za nocki w niedziele Twisted Evil no i trzeba czekać aż się Jaśniepany zejdą spowrotem Evil or Very Mad
_________________
Całe życie z wariatami Wink

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Strona 1 z 3
Idź do strony 1, 2, 3  Następna
Forum Warbirds Center Strona Główna  ~  Modyfikacje i Usprawnienia

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Powered by phpBB 2.x.x:WBCModv0.2 and NoseBleed vWBC


Agencja Interaktywna