Forum Warbirds Center Strona Główna
_
Autor Wiadomość
Strona Glówna WBC ~ Modyfikacje i Usprawnienia  ~  Ultra pack 1.5 i Unified 1.1

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Strona 3 z 4
Idź do strony Poprzedna  1, 2, 3, 4  Następna
srk76
PostWysłany: Pią 08 Maj, 2009 18:48  Odpowiedz z cytatem
pilot


Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 581

Dywizjon:
=PFT=
Nick w LFS:

No tu mnie zagiąłeś.
Ale spróbuj , ponieważ :

1. Przypuszczalnie Twój ił jest dość mocno obłożony różnym badziewiem i
jego reinstalka poprawi na 100% jego wydajność , pisałem już o tym w wątku Ustawienia Grafiki.
2. Mimo wszystko partycja systemowa powinna zostać dla systemu i tylko systemu ,. wzrost wydajności kompa również wzrasta , sprawdzone na 100%
ponieważ szybki system to mój konik od pierwszego kompa Smile I choćbym miał maszynę jak u Billa G. na biurku to i tak bym ją optymalizował do bólu.
3. Oprócz ponownej instalki nic Ci nie grozi.

ps. zachowaj jedynie przed usunieciem folder User i conf.ini
Do nowego iła przerzucasz później jedno i drugie , zero kombinacji z ustawieniami gry i grafiki.
_________________
Całe życie z wariatami Wink

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
 
Reklama
+bot
:)
PostWysłany: Nie 12 Maj, 2024 21:32 

reklama

Agencja Interaktywna

Powrót do góry
k1oor
PostWysłany: Pią 08 Maj, 2009 21:58  Odpowiedz z cytatem
kadet


Dołączył: 12 Cze 2007
Posty: 133
Skąd: W-wa
Dywizjon:

Nick w LFS:

No to ja po krótkiej walce mam status lotny (ogólnie bo na serwerze nie sprawdzałem)

A walka była taka.
1. Instalacja Ila 1946
2. instalacja patcha 4.08m
3. Instalacja Ultapatcha 1.6V (taki byczy plik prawie 3 Giga)
4. Instalacja Ultrapatcha 1.6b (już tylko 107 mega)
5. Instalacja UI 1.1.1.
6. Włączenie UI i dymków v2.

Fajnie warczy i trzeszczy. Jutro sprawdzę czy mnie wywala z serwera Smile)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
k1oor
PostWysłany: Pią 08 Maj, 2009 22:01  Odpowiedz z cytatem
kadet


Dołączył: 12 Cze 2007
Posty: 133
Skąd: W-wa
Dywizjon:

Nick w LFS:

Ja też radzę dysk dla systemu tylko. W razie czego łatwo odtowrzyć ghostem system (słyszłałem to mnóstwo razy ale jeszcze ani razu nie robiłem).

Na gierki inny dysk i po krzyku.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
k1oor
PostWysłany: Pon 11 Maj, 2009 07:52  Odpowiedz z cytatem
kadet


Dołączył: 12 Cze 2007
Posty: 133
Skąd: W-wa
Dywizjon:

Nick w LFS:

No fajnie. Nawet działa.
Nie rozumiem tylko czemu w kabinie działają "ruchy głową" w osiach X, Y i Z, ale nie działają w płaszczyznach (znaczy można sobie głową kręcić na wszystkie strony, ale ta głowa zawsze jest "w środku" kabiny.)

Tradycyjnie nie wiadomo skąd ale spadło Zeke i odstrzeliło mi skrzydło.
Na szczęście jest jeszcze Betty - widać z daleka i łatwo trafić. Szkoda tylko że ma 20 mm strzelające do tyłu.... ;(
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
bluesbrat
PostWysłany: Pon 11 Maj, 2009 12:08  Odpowiedz z cytatem
kadet


Dołączył: 13 Wrz 2008
Posty: 107
Skąd: ze Stolycy
Dywizjon:

Nick w LFS:

k1oor napisał(a):
No fajnie. Nawet działa.
Nie rozumiem tylko czemu w kabinie działają "ruchy głową" w osiach X, Y i Z, ale nie działają w płaszczyznach (znaczy można sobie głową kręcić na wszystkie strony, ale ta głowa zawsze jest "w środku" kabiny.)


Wydaje mi się, że to zależy od tego czym się Rozglądasz. Generalnie w iłku pilot ma wsadzony kij od szczotki w dupe i dalej ten przyrząd, wychodzi mu górą czachy i przykręcony jest do sufitu. Stąd dwie osie X i Y, a oś Z to nic innego jak szybka zmiana ogniskowej w brylach. W paczkach UP i AAA jest mod 6DoF, który powoduje usunięcie w/w kija z dupska naszego pilota ( zostaje tam tylko jego prywatne guano... no przynajmniej do momentu pojawienia się "zeczki" na szóstej) i można wtedy korzystać ze wszystkich osi. I teraz nie wiem, czy rozglądając się chatem, też można machać łbem we wszystkie strony? Ja używam FT i tam można obsługiwać pozostałe osie . Nie próbowałem jeszcze bo jestem za leniwy, żeby od nowa uczyć się kręcenia szyją (żona już, do mojego dziwnego zachowania, przywykła i przestała dzwonić po pogotowie, jak zasiadam do gry, tylko z politowaniem puka się w głowę).
Cytat:
k1oor
PostWysłany: Pią 08 Maj, 2009 21:58
No to ja po krótkiej walce mam status lotny (ogólnie bo na serwerze nie sprawdzałem)

A walka była taka.
1. Instalacja Ila 1946
2. instalacja patcha 4.08m
3. Instalacja Ultapatcha 1.6V (taki byczy plik prawie 3 Giga)
4. Instalacja Ultrapatcha 1.6b (już tylko 107 mega)
5. Instalacja UI 1.1.1.
6. Włączenie UI i dymków v2.

Z punktu 5 wynika, że na UP 1.6V + patch 1.6b zainstalowałeś moda AAA ( bo chyba UI 1.1.1 - to on). Tak trzeba? Ptaku nic nie wspominał w temacie http://forum.warbirds.pl/viewtopic.php?t=1756
, żeby go wrzucać... I jeszcze sprawa wersji iłka tzw.: "gołej". Ja po zainstalowaniu na ekranie startowym mam 1946 4.08m, czyli już nie muszę tego patchować (patrz punkt 2)? Wiem , że to pytanie może jest głupie, ale ku..wa muszę mieć 100% pewności Embarassed!!

pozdr
_________________
"Nec Hercules contra plures", czyli w wolnym tłumaczeniu: I Herkules dupa - jak ludzi kupa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
srk76
PostWysłany: Pon 11 Maj, 2009 14:32  Odpowiedz z cytatem
pilot


Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 581

Dywizjon:
=PFT=
Nick w LFS:

k1oor napisał(a):
No fajnie. Nawet działa.
Nie rozumiem tylko czemu w kabinie działają "ruchy głową" w osiach X, Y i Z, ale nie działają w płaszczyznach (znaczy można sobie głową kręcić na wszystkie strony, ale ta głowa zawsze jest "w środku" kabiny.)


Potrzebny free track , na grzybku nie ma tej mozliwości

bluesbrat napisał(a):
Z punktu 5 wynika, że na UP 1.6V + patch 1.6b zainstalowałeś moda AAA ( bo chyba UI 1.1.1 - to on). Tak trzeba? Ptaku nic nie wspominał w temacie http://forum.warbirds.pl/viewtopic.php?t=1756
, żeby go wrzucać... I jeszcze sprawa wersji iłka tzw.: "gołej". Ja po zainstalowaniu na ekranie startowym mam 1946 4.08m, czyli już nie muszę tego patchować (patrz punkt 2)? Wiem , że to pytanie może jest głupie, ale ku..wa muszę mieć 100% pewności Embarassed!!

pozdr


Grzech zrobił to nie za pomocą mojej instrukcji Blues , pewnie miał posciągane inne mody z torrentów niz te do których dałem link.
Zrób tak jak piszę.
Co do gołej wersji , to mogą być 4.07 lub 4.08 , zależy kiedy kto kupował.
Jak pojawia Ci się 4.08 to punkt z patchowaniem omijasz.
Natomiast Grzech piszę nie o modzie U.I. 1.1.1 z forum AAA tylko a małym paczyku zrobionym przez Hadesa który pozwala grać na serwerach obsługujących mod U.I. 1.1.1 On pojawia się potem w JSGME jako mod U.I 1.1.1 (no mam przynajmniej taką nadzieję że o tym Grzech pisze)
_________________
Całe życie z wariatami Wink

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
 
bluesbrat
PostWysłany: Pon 11 Maj, 2009 19:29  Odpowiedz z cytatem
kadet


Dołączył: 13 Wrz 2008
Posty: 107
Skąd: ze Stolycy
Dywizjon:

Nick w LFS:

Dzięki Ptaku!! Very Happy I tak pewnie Ci jeszcze trochę dupe pozawracam. Teraz to już w sprawie czyszczenia rejestru po dawnych iłkach i tego programiku CCleaner. Poprzednim razem ( przed musowym formatem) nieźle mi namieszał. Powywalał mi jakieś ważne rzeczy i komp przestał się mnie słuchać. Znając życie, to sam podczas obsługi tego programu coś zjebałem i teraz podchodzę do niego jak do jeża... A może jest jeszcze jakiś sposób na wywalenie pozostałości po kolejnych instalkach iłka?
_________________
"Nec Hercules contra plures", czyli w wolnym tłumaczeniu: I Herkules dupa - jak ludzi kupa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
srk76
PostWysłany: Pon 11 Maj, 2009 19:47  Odpowiedz z cytatem
pilot


Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 581

Dywizjon:
=PFT=
Nick w LFS:

CCleaner v. 2.14.763

Sekcja Windows:
wszystko do "Zaawansowane" można odhaczyć , dalej nie próbowałem
Sekcja Programy:
wszystko odhaczone

Rejestr: wszystko co znajdzie po analizie - out

tak mam i nic się złego nie dzieje. Jednak do rejestru używam RegCure w pełnej płatnej wersji. Nim robię kilka skanów , za każdym razem coś znajdzie dodatkowego , potem całość backupu out po powiedzmy jednym dniu.

Jak mam kompy (drugi) to sobie samemu formata nie robiłem Smile
Szwagrowi raz Evil or Very Mad
_________________
Całe życie z wariatami Wink

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
 
k1oor
PostWysłany: Wto 12 Maj, 2009 09:33  Odpowiedz z cytatem
kadet


Dołączył: 12 Cze 2007
Posty: 133
Skąd: W-wa
Dywizjon:

Nick w LFS:

Moje namiary na pliki i wątki:
http://il2ultrapack.net46.net/index.php/topic,120.0.html
http://il2ultrapack.net46.net/index.php/board,3.0.html
http://il2ultrapack.net46.net/index.php/topic,136.0.html
http://il2ultrapack.net46.net/index.php/topic,151.0.html

Jak zrozumiałem to jak się nie zainstaluje UI to są problemy na serwerze Zeke. Sprawdziłem. Nie spawnowało mnie nad lotniskowcem wroga gdzie wszystko grzało do mnie jak w kaczy kuper...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
srk76
PostWysłany: Wto 12 Maj, 2009 14:56  Odpowiedz z cytatem
pilot


Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 581

Dywizjon:
=PFT=
Nick w LFS:

w linkach które podajesz znajdziesz także:

http://il2ultrapack.net46.net/index.php/topic,220.0.html

na podstawie tej rozmowy stworzyłem to:

http://forum.warbirds.pl/viewtopic.php?t=1756

więcej w tym temacie nie piszę więcej , jeśli ktoś ma , będzie miał problemy z modem UP 1.6b - odsyłam tam Idea
Jeśli ktoś będzie miał problem po instalacji w/g przepisu powyżej daje znać PM lub TS.

wsio Twisted Evil
_________________
Całe życie z wariatami Wink

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
 
bluesbrat
PostWysłany: Wto 02 Czerwiec, 2009 13:39  Odpowiedz z cytatem
kadet


Dołączył: 13 Wrz 2008
Posty: 107
Skąd: ze Stolycy
Dywizjon:

Nick w LFS:

Joł !
Wreszcie przeinstalowałem sobie iłka zgodnie z instrukcją Ptaka i niby wsio ok, ale jak zapodam full moda, albo ten u.i , to mi się włącza gra w języku russssskim i... $#^&! Wyłącza się po 10 sekundach po załadowaniu... Wiem , że takie problemsy już mieli ludzie z apacza, ale @#$#! jak na złość to forum też mnie się nie otwiera!!!!! Jak by kto wspomógł dobrym słowem i radą...Byłbym wdzięczny.

pozdr
_________________
"Nec Hercules contra plures", czyli w wolnym tłumaczeniu: I Herkules dupa - jak ludzi kupa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
srk76
PostWysłany: Wto 02 Czerwiec, 2009 14:04  Odpowiedz z cytatem
pilot


Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 581

Dywizjon:
=PFT=
Nick w LFS:

Spróbuj z tego :

http://il2ultrapack.net46.net/index.php/topic,231.0.html

post waltera może pomoże.
_________________
Całe życie z wariatami Wink

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
 
bluesbrat
PostWysłany: Wto 02 Czerwiec, 2009 15:04  Odpowiedz z cytatem
kadet


Dołączył: 13 Wrz 2008
Posty: 107
Skąd: ze Stolycy
Dywizjon:

Nick w LFS:

Uff... Nie chce mi się czwarty raz tego wszystkiego przeinstalowywać już. Dzięki Ptaku. Co ja bym bez Ciebie zrobił he he.
A jeszcze zapytam o jedną rzecz. Otóż żeby nie katować płytki z grą , zapodałem tzw NO DVD pliczek. Żeby nie było niedomówień!! Mam oryginalną grę , ale po kilkudziesięciu(set) włożeniach i wyjęciach z napędu zaczęła już tracić walory użytkowe... Ale ja nie o tym. Jak załadowałem Ultrę, to pierwsze odpalenie poszło git, po załadowaniu NO DVD stała się dupa.Ot. Teraz znowu zainstalowałem na nowo iłka + AAA 1.1 + paczyk i działa. I co dziwne!? kiedy zapodałem znowu ten NO DVD - znowu stała się dupa. Kiedy go wywaliłem wreszcie wpindu, to gra wróciła do normy i odpala się bez płytki. Nic z tego nie kumam... Czy Ultra ma w sobie taki pliczek? Czy już kurde wszystko mnie się porąbało i pozostawały jakieś totalne , nieusuwalne śmieci? CCleaner ćwiczyłem .
P.S>. a od kiedy tu jest cenzura??!!

pozdr Laughing
_________________
"Nec Hercules contra plures", czyli w wolnym tłumaczeniu: I Herkules dupa - jak ludzi kupa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
srk76
PostWysłany: Wto 02 Czerwiec, 2009 15:33  Odpowiedz z cytatem
pilot


Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 581

Dywizjon:
=PFT=
Nick w LFS:

Zmieniając plik il2FB.exe na ten no-cd wywalasz tym samym moda.
Mod oprócz folderu MODS dodaje również trzy swoje pliki które są w tym programie najważniejsze: il2FB.exe , files.sfs i coś tam jeszcze .Wprowadzając no-cd plik il2FB.exe tamten z moda jest usuniety i sie wywala.
Ja tylko wrzucałem no-cd na pierwszą instalke potem juz go nie ruszam ale chyba te pliki z modów również maja w sobie no-cd.
_________________
Całe życie z wariatami Wink

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
 
bluesbrat
PostWysłany: Wto 02 Czerwiec, 2009 15:43  Odpowiedz z cytatem
kadet


Dołączył: 13 Wrz 2008
Posty: 107
Skąd: ze Stolycy
Dywizjon:

Nick w LFS:

Cytat:
Ja tylko wrzucałem no-cd na pierwszą instalke potem juz go nie ruszam ale chyba te pliki z modów również maja w sobie no-cd.


Czyli co? Wrzucałeś go po zainstalowaniu gołego iłka i potem modowanie dopiero ? Czy kieeeeedyś, kieeeeedyś go tam Wrzucałeś jak jeszcze na stojąco pod stół Wchodziłeś i Dostałeś iłka w łapinki:))?
Pewnie mój błąd polegał na tym, że ładowałem no dvd po modowaniu...
A tak na marginesie: czy Tobie się też apacz nie chce uruchomić?


pozdr
_________________
"Nec Hercules contra plures", czyli w wolnym tłumaczeniu: I Herkules dupa - jak ludzi kupa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Strona 3 z 4
Idź do strony Poprzedna  1, 2, 3, 4  Następna
Forum Warbirds Center Strona Główna  ~  Modyfikacje i Usprawnienia

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Powered by phpBB 2.x.x:WBCModv0.2 and NoseBleed vWBC


Agencja Interaktywna