Forum Warbirds Center Strona Główna
_
Autor Wiadomość
Strona Glówna WBC ~ IŁ-2 Sturmovik  ~  Storm of War - nowe obrazki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Strona 2 z 2
Idź do strony Poprzedna  1, 2
Andy
PostWysłany: Wto 18 Sierpień, 2009 11:00  Odpowiedz z cytatem
sierżant


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 351
Skąd: Malbork
Dywizjon:
=PFT=
Nick w LFS:

K1oor, świat się zmienia, a Ty nie możesz się z tym pogodzić. Teraz już tak będzie z większością gier i innych rozrywek. Kupę tego jest w sieci za free, ale na niektórych rzeczach ludzie chcą zarabiać i dostosowują sposoby autoryzacji do obecnych możliwości. Czemu się dziwić że program który 99% użytkowników chce mieć aby używać go online ma taką właśnie autoryzację.
Aby uzmysłowić Tobie skalę zmian, powiem, co mnie spotkało wczoraj. Normalnie nie mam czasu, aby oglądać filmy i nie ściągam takich i podobnych rzeczy, ale teraz w wakacje są moje córki w domu i włączyły lewy film na TV z pendraiwa, co Ty na to że po pewnym czasie telewizor wyświetlił komunikat że to nie jest oryginał i oglądanie łamie licencję. TV jest podłączony do sieci online i okazuje się, że pewne rzeczy weryfikuje, na dodatek ma całkiem sporo pamięci do przechowywania historii przeglądanych plików i używanych w nim napędów indeksując je w pamięci.
Ja już z domu nie mogę wyjść nieśledzony przez dwie kamery, chyba, że bym jakiś podkop zrobił poza zasięg obiektywu. radosc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
 
Reklama
+bot
:)
PostWysłany: Nie 28 Kwiecień, 2024 18:24 

reklama

Agencja Interaktywna

Powrót do góry
k1oor
PostWysłany: Wto 18 Sierpień, 2009 13:09  Odpowiedz z cytatem
kadet


Dołączył: 12 Cze 2007
Posty: 133
Skąd: W-wa
Dywizjon:

Nick w LFS:

Świat się zmienia, ale czy na lepsze nie wiadomo - przynajmniej na razie.

Co do autoryzacji - jakikolwiek wydany do tej pory symulator nie miał takich obostrzeń jak RoF. I każdy - włącznie z RoF - ma możliwość grania w singla.
Chyba każdy ma czasem sobie po prostu postrzelać i ustawia sobie w Ilku quick'a 1 Spit vs 4 Bf-109? Po co tu sieć? Statystyki na serwerze?

Albo FSem polecieć sobie przez wielki Kanion...

TV podpięty do sieci i sprawdzający legalność odtwarzanych plików?
Super pomysł - dla tych którzy łaskawie udostępniają nam rozrywkę i kulturę. Bardzo mi się podobał filmik o historii piractwa "Steal this film" - obecnie najważniejsza jest kontrola i mimo że koszty wytwarzania spadły niewyobrażalnie to polityka cenowa koncernów dalej utrzymuje wysokie ceny "bo tak"... Ale tu można by epistoły pisać...

Coś humorem na koniec:
Pracuje ze mną facet który zamarzył sobie kino domowe - kupił projektor (w końcu ma być kino) i zestaw kina domowego. Zadowolony połączył to wszystko usadził dzieci przed ekranem, włożył do odtwarzacza legalnie kupiony film z bajką o Kubusiu Puchatku za 6 czy 7 dych i zobaczył ciemność. Bo któreś tam z urządzeń uznało że to drugie nie jest legalne i obrazu w związku z tym pokazywać nie będzie. Wystarczy sobie poczytać o HDMI i co oznacza napis "HD Ready" na pudełku.

A koledze mimo kamer z klatki wózek dziecinny zarąbali... Wszedł mnich w kapturze, potem jakaś panna, wyszli razem pchając wózek. Tylko jak podchodzili do kamer to pochylili grzecznie główki. Smile

No ogólnie to rok 1984 i Wielki Brat patrzy.
Nie dajmy się tylko zakolczykować, bo papu i mieszkanko będzie otwierane chipem to marnie to widzę jak ktoś będzie "przeciw"...


Ostatnio zmieniony przez k1oor dnia Wto 18 Sierpień, 2009 13:57, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
k1oor
PostWysłany: Wto 18 Sierpień, 2009 13:24  Odpowiedz z cytatem
kadet


Dołączył: 12 Cze 2007
Posty: 133
Skąd: W-wa
Dywizjon:

Nick w LFS:

Aha i żeby nie było że uważam że ma być za darmo.
Powinno być płatne i powinni ludzie na tym zarabiać.
Ale to płatne powinno dawać lepszą jakość niż to za free.

Poza tym jak zaczyna się dyskusja o dodatkach to nasuwa się pytanie - jak będą traktowane dodatki nieoficjalne?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Strona 2 z 2
Idź do strony Poprzedna  1, 2
Forum Warbirds Center Strona Główna  ~  IŁ-2 Sturmovik

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Powered by phpBB 2.x.x:WBCModv0.2 and NoseBleed vWBC


Agencja Interaktywna