Forum Warbirds Center Strona Główna
_
Autor Wiadomość
Strona Glówna WBC ~ Dodatki  ~  O tym marzę

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Strona 2 z 2
Idź do strony Poprzedna  1, 2
hrabia303
PostWysłany: Sob 10 Maj, 2008 22:21  Odpowiedz z cytatem
senior pilot


Dołączył: 05 Kwi 2003
Posty: 1251
Skąd: Legnica
Dywizjon:

Nick w LFS:
[WBT]hrabia

dzbanek napisał(a):
Tez tak miałem na początku na s2. Bałem sie ze na starcie kogos udeze. I zawsze na starcie traciłęm duzo pozycji. Po porstu bez ryzyka nie ma wygranej xD
Mnie to nie bawi...
_________________

"Jechałem tak szybko gdyż....lubię zapierdalać..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
 
Reklama
+bot
:)
PostWysłany: Nie 12 Maj, 2024 20:10 

reklama

Agencja Interaktywna

Powrót do góry
makao
PostWysłany: Nie 11 Maj, 2008 01:29  Odpowiedz z cytatem
senior pilot


Dołączył: 24 Cze 2007
Posty: 924
Skąd: Wrocław/Głogów
Dywizjon:

Nick w LFS:
Cq| Makao

Hrabia, odniosę się do twojej wypowiedzi jako ogółu. Nie napisałem, że mi się to nie zdarza, to było tylko odniesienie do twojej wypowiedzi na temat Bawbaga, trochę ironiczne. Co do uderzania to sprawa jest dla mnie prosta, nikogo nigdy nie staranowałem specjalnie. Zdarza mi się kogoś uderzyć tak, że straci dużo przeze mnie, ale na pewno nie jest to specjalne i wynika z bliskiej i kontaktowej walki. Do tego czasami dochodzi lag i wydaje się, że było to celowe i z impetem. Co do mojego myślenia i kończenia na T1, to nie przypominam sobie kiedy ostatnio zakończyłem wyścig na T1. Na CTRA bycie w czołówce nie jest jakimś mega sukcesem, chociaż to zależy z kim się ścigasz. Mi frajdę również sprawia czysta walka, ale czy nie może być ona ostra? A nie wiem czy zauważyłeś, ale w wyścigach typu OLFSL, F1P itp przynajmniej ja, nigdy nikogo nie przepraszam, bo takie sprawy wyjaśnia się po wyścigu. Natomiast na CTRA wole klepnąć ten guzik, żeby zaspokoić jakiegoś idiotę, który dzięki temu nie złoży raportu, bo potem się trzeba tłumaczyć, a po co to komu skoro wystarczy wcisnąć jeden guzik. Ja też mam w dupie przeprosiny ze skrótu. Podsumowując, nie mam zamiaru jechać powoli tylko i wyłącznie dlatego, że coś się może stać na T1, bo jak nie ja w kogoś to równie dobrze może ktoś inny wjechać we mnie. Przy wypadkach zawsze wina leży po obu stronach, z tym że zawsze jedna ze stron zawiniła bardziej. W tym najlepszych wyścigach, gdzie masz na starcie 20-25 aut, biorąc za przykład SO, każdy jedzie ile może na początku i jeżeli ma okazję kogoś zaatakować na T1 to się nie patyczkuje, bo może coś się stanie jak się stanie to trudno, ale jeżeli widzi, że potem nie da rady kogoś wyprzedzić to wszyscy jadą gęsiego, aż się nie porobią jakieś grupki i nie oceni się czy warto go atakować czy też nie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
 
mariusz1980
PostWysłany: Pon 12 Maj, 2008 06:48  Odpowiedz z cytatem
sierżant


Dołączył: 05 Sie 2007
Posty: 401

Dywizjon:

Nick w LFS:
[WBT]NooB-ik

Jezeli chodzi o T1, strasznie wkurzaja mnie Ci co maja lepsze czasy lub porownywalne ze mna. Team CD ostanio wiedzei w tym prym (AS National FXR). A uslyszec wtedy przeraszam, re.. graniczy z Cudem. Jedziemy w zakrecie wpycha sie OK, nie odejmuje gazu i wynosi go na zew. i koncze w piachu:/.Zdarzaja sie oczywiscie sytuacje jak to w wyscigu. Ktos o kogos sie otrze, lekko puknie, nie wyhamuje itp. Fajna zasada jest zasada (moja),ktora mowi: jak zyskasz pozycje przez uderzenie przeciwnika i on wytraci predkosc, wyprzedzisz go dzieki temu, oddajesz mu pozniej pozycje i walczycie dalej Wink Smile Wtedy szacuneczek dla takiego GOSCIA i przepraszac wtedy nie trzeba nawet Razz
_________________
Maniek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
hrabia303
PostWysłany: Pon 12 Maj, 2008 08:36  Odpowiedz z cytatem
senior pilot


Dołączył: 05 Kwi 2003
Posty: 1251
Skąd: Legnica
Dywizjon:

Nick w LFS:
[WBT]hrabia

mariusz1980 napisał(a):
Jezeli chodzi o T1, strasznie wkurzaja mnie Ci co maja lepsze czasy lub porownywalne ze mna. Team CD ostanio wiedzei w tym prym (AS National FXR). A uslyszec wtedy przeraszam, re.. graniczy z Cudem. Jedziemy w zakrecie wpycha sie OK, nie odejmuje gazu i wynosi go na zew. i koncze w piachu:/.Zdarzaja sie oczywiscie sytuacje jak to w wyscigu. Ktos o kogos sie otrze, lekko puknie, nie wyhamuje itp. Fajna zasada jest zasada (moja),ktora mowi: jak zyskasz pozycje przez uderzenie przeciwnika i on wytraci predkosc, wyprzedzisz go dzieki temu, oddajesz mu pozniej pozycje i walczycie dalej Wink Smile Wtedy szacuneczek dla takiego GOSCIA i przepraszac wtedy nie trzeba nawet Razz
A propo CD i FXRa regularnie schodzę poniżej 1;42;50. Ba i wczoraj miałem świetne walki. Jedną z nich zapisałem FXR vs XRR
link:
http://rapidshare.com/files/114301631/as3_fight.mpr.html
4,4MB
Chcę zrobić z tego filmik. Adobe mi nie działa... Szukam czegoś innego...
_________________

"Jechałem tak szybko gdyż....lubię zapierdalać..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
 
dzbanek
PostWysłany: Pon 12 Maj, 2008 12:42  Odpowiedz z cytatem
sierżant


Dołączył: 02 Wrz 2007
Posty: 387
Skąd: Jelcz-Laskowice
Dywizjon:

Nick w LFS:
Dzban

Polecam Sony Vegas ;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Strona 2 z 2
Idź do strony Poprzedna  1, 2
Forum Warbirds Center Strona Główna  ~  Dodatki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Powered by phpBB 2.x.x:WBCModv0.2 and NoseBleed vWBC


Agencja Interaktywna