Forum Warbirds Center Strona Główna
_
Autor Wiadomość
Strona Glówna WBC ~ RusFH  ~  Fenomen FH

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Strona 2 z 3
Idź do strony Poprzedna  1, 2, 3  Następna
Conrad
PostWysłany: Sro 30 Styczeń, 2008 15:13  Odpowiedz z cytatem
newbie


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 24
Skąd: Polska
Dywizjon:

Nick w LFS:

Ze opiniami na temat symulatorów drogi Raxie jest jest jak z d...ą - każdy ma swoją. Jakbyś wczytał się w wątki dotyczące innych simów na forum 302 to widziałbyś iż pewne braki Ilka na jaw wychodzą i akurat nie ma w nich marudzenia na ilość graczy i serwerów bo tych jest pod dostatkiem. Ja nie mówię że to zly symulator. Po prostu w nielicznym wolnym czasie jakim dysponuję wolę latać w WB którego koncepcja mi najbardziej odpowiada. Howght!
_________________
F/Lt conrad from 302nd Polish Squadron "Poznański"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
Reklama
+bot
:)
PostWysłany: Pon 13 Maj, 2024 11:41 

reklama

Agencja Interaktywna

Powrót do góry
swanca
PostWysłany: Sro 30 Styczeń, 2008 15:35  Odpowiedz z cytatem
sierżant


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 259
Skąd: Poznan
Dywizjon:

Nick w LFS:

RAX zapytaj kopiego co naprawdę sadzi o WB
ja nie będę cytował jego słów niech sie sam tłumaczy ale raczej wypowiadał sie pochlebnie:)
_________________
sorka za bledy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
 
plush
PostWysłany: Sro 30 Styczeń, 2008 21:43  Odpowiedz z cytatem
sierżant


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 393
Skąd: Polska/Chelm
Dywizjon:

Nick w LFS:

Co by nie mówić o IL2 to faktem jest że ten zajefajny sim został totalnie skwaszony przez wybitnie nędzny interface on-line
_________________
tak to ja nie trafilem w hangar!!! Razz Razz Razz
i nie rozpoznaje Beryla Razz
Pozdrawiam
Plush aka plu-pl
http://public.fotki.com/plushack/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
vipe
PostWysłany: Sob 02 Luty, 2008 19:22  Odpowiedz z cytatem
sierżant


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 278
Skąd: Poznan
Dywizjon:

Nick w LFS:

Rax rozregulowal Ci sie chyba respirator Wink

IMO online jest beznadziejny i tyle , a ten link ,ktory podales swiadczy tylko o tym ze dobrze sie tam bawicie.

Ja latalem na roznych serwach w HL, na tym Andego tez i nic nie mam do gry jako do gry. NAtomiast pierwszy minus to wymagania, drugi minus to dupny online, jakby online byl na zasadzie ruska wowczas przyznalbym, ze to najlepszy sim.
_________________
F/Lt Vipe from 302nd Polish Squadron "PoznaĂąski"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
joohny
PostWysłany: Sob 02 Luty, 2008 20:03  Odpowiedz z cytatem
pilot


Dołączył: 20 Sty 2005
Posty: 668
Skąd: Lublin
Dywizjon:
=PFT=
Nick w LFS:

Dajcie chopy już spokój tej dyskusji w temacie wyższości Świąt Bożego Narodzenia nad Świętami Wielkiej Nocy (lub odwrotnie radosc ) Ważne jest by sobie dobrze polatać. A czy tu, czy tam - never mind. Co kto lubi. Napić się można i tu i tam winko
_________________
Parkinson czy Alzheimer? Wybór jest prosty.
Lepiej połowę rozlać niż zapomnieć wypić.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
 
Wilk
PostWysłany: Nie 03 Luty, 2008 08:25  Odpowiedz z cytatem
greenhorn


Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 53
Skąd: Wilkowyje
Dywizjon:

Nick w LFS:

plush napisał(a):
Co by nie mówić o IL2 to faktem jest że ten zajefajny sim został totalnie skwaszony przez wybitnie nędzny interface on-line


vipe napisał(a):
drugi minus to dupny online, jakby online byl na zasadzie ruska wowczas przyznalbym, ze to najlepszy sim.


A możecie szerzej powiedzieć co jest tak zwalone? Bo ja nie widzę żadnych rażących błędów. Być może dlatego, że jestem uzależniony i wogóle niewiele wiem Shocked A może dlatego, że nigdy nie latałem WB.

Conrdd napisał(a):
IL-2 online mnie znudził - to jest typowo offlinowy symulator na siłę przerobiony online co widać i niestety czuć .


U mnie stary Sturmovik przeleżał na półce kilka lat i dopiero jak się dorwałem do netu zaczął nabierać blasku. radosc Nigdy w życiu nie udało mi się skończyć żadnej kampani. Po kilku misjach samoloty AI były nudne jak flaki w oleju. Zawsze wiadomo co taki zrobi. Natomiast kontakt z żywym przeciwnikiem, tak w misjach, jak i w dogach to już całkiem inna bajka. radocha
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
rax
PostWysłany: Nie 03 Luty, 2008 10:54  Odpowiedz z cytatem



Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 1895
Skąd: Planeta Ziemia :)
Dywizjon:

Nick w LFS:

Vipe - do tego co powiedziales oraz uwzgledniajac prosbe Dzonego (nie jest moim celem draznienie nikawo!) ale interfejs to jakies 7 sec na polaczenie z serwerkiem plus 20 sec na wybor samolotu a potem tak jak na wb... to jest ta roznica . (dotyczy Spit kontra 109 i zeke kontra wildcat - bo tam latamy) a na serwie andego byla przecierz wersja wb - tzn: kilka lotnisk dla jednej i drugiej strony! mozna bylo przejmowac lotniska i wtedy mapa sie zmieniala (zaznaczam to tez trwa pare sek) i lotnisko nalezalo juz do drugiej strony konfliktu.

Sumujac: WB i zajebisty interfejs (przyznaje) i Il2 zajebisty graficznie z marnym interfejsem... a sami sobie musicie odpowiedziec czy dluzej siedzimy w samolocie i podziwiamy grafe o raz spuszczamy wrogow do ziemi w plomieniach lub w kawalkach czy moze dluzej korzystamy z interfejsu ?

pozdrawiam
Z lekko obluzowanym respiratorem - rax
_________________
pierdziec nie ma komu !!! ale wachac to by wszyscy chcieli !!! Wink
pijcie wodę! -woda ma moc... unosi statki, porusza młyny...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
Conrad
PostWysłany: Nie 03 Luty, 2008 13:31  Odpowiedz z cytatem
newbie


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 24
Skąd: Polska
Dywizjon:

Nick w LFS:

IL-2
plusy: świetna grafika, realistyczne dźwięki, traki pocisków (!!! - tego mi najbardziej brakuje w WB), symulator lepiej udaje prawdziwy samolot (oczywiście bez przesady ale w końcu to symulowania walki, powtórzę: walki powietrznej znajomość kolejności przełączania kraników zbiorników paliwa nie jest potrzebna).

minusy: brak jednego dedykowanego wielkiego serwera z wszelkimi atrakcjami, wodotryskami i pomysłami

WB:
minusy: przestarzała grafika, obsługa samolotu na poziomie absolutnego minimum, laserowe traki pocisków, warpy od brazylijczyków i głupi pomysł adminów czyli jeepy z 25mm.

plusy: serwer! genialny RPS i dopracowany balans maszyn. Świetny i dopracowany system walk i zdobywania lotnisk: nie wystarczy bowiem postawić kilka lotnisk i kazac je zdobywać - to musi przyjść naturalnie (rzecz jasna ja się jabo brzydzę Wink ). Do tego intuicyjna obsługa radia, czytelne komunikaty radiowe, myszka do six call, proste tworzenie dywizjonów.

Co do realizmu FM maszyn się jako laik nie wypowiadam wspomnę tylko że po szkole WB w której maszyny wpadają w korek chętnie i często gdy się nie uważa jak lata loty w IL-2 były bezstresowe i pomimo moich chęci w korek nie wpadłem ani razu. Co zresztą pewnie oznacza że nie wykorzystywałem 100% możliwości samolotu w którym siedziałem Wink I co nie oznacza że WB jest bliższe historycznej prawdzie.
_________________
F/Lt conrad from 302nd Polish Squadron "Poznański"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
sid---
PostWysłany: Nie 03 Luty, 2008 14:37  Odpowiedz z cytatem
Zen


Dołączył: 17 Lis 2003
Posty: 1673
Skąd: Tychy
Dywizjon:
=PFT=
Nick w LFS:

Odniosę się tylko do jednego aspektu który poruszył Conrad. Six call.
Brakuje tego w IL2 bardzo. Ale wiecie co. Six call'e mają rację bytu tylko na serwerach na których wyświetlane są ikony. A właśnie to w tej chwili mi najbardziej przeszkadza. Po roku na IL2 nie wyobrażam sobie latać na serwerze gdzie są ikony. Nawet w RO ikon nie ma. Smile

Wyłączcie w WB ikony, to nie będzie six calli, no chyba, że uda Ci się rozpoznać że to "swój"

Brak ikon to tez pewien smaczek.. Smile
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
 
vipe
PostWysłany: Nie 03 Luty, 2008 21:23  Odpowiedz z cytatem
sierżant


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 278
Skąd: Poznan
Dywizjon:

Nick w LFS:

przeciez wiadomo nie od dzis ze gdyby wszyscy mieli normalne kompy to lataliby na ilku Wink

Cytat:
A możecie szerzej powiedzieć co jest tak zwalone? Bo ja nie widzę żadnych rażących błędów. Być może dlatego, że jestem uzależniony i wogóle niewiele wiem A może dlatego, że nigdy nie latałem WB.

RPS, czyli normalna wojna trwajaca od 40-45 (wiadomo nie od dzis ze ruski nie uznaja wojny od 39 Wink ) samoloty wychodza tak jak powinny w poszczegolnych latach, czyli na poczatku spity1 i emile a pod koniec tempesty i me262.

o interfejscie nic nie mowilem, ale rzeczywiscie jest slaby, nawet komunikaty radiowe prawie wogole nie sa czytelne.

Cytat:
Vipe - do tego co powiedziales oraz uwzgledniajac prosbe Dzonego (nie jest moim celem draznienie nikawo!)

no cos Ty Rax nigdy mnie nie drazniles Wink
_________________
F/Lt Vipe from 302nd Polish Squadron "PoznaĂąski"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wilk
PostWysłany: Nie 03 Luty, 2008 23:40  Odpowiedz z cytatem
greenhorn


Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 53
Skąd: Wilkowyje
Dywizjon:

Nick w LFS:

vipe napisał(a):

RPS, czyli normalna wojna trwajaca od 40-45 (wiadomo nie od dzis ze ruski nie uznaja wojny od 39 Wink ) samoloty wychodza tak jak powinny w poszczegolnych latach, czyli na poczatku spity1 i emile a pod koniec tempesty i me262.

W iłku to się "fronty" nazywa, np http://war.by-airforce.com/index.php i też ruskie na tym łape trzymają Rolling Eyes
Ale tak sobie myślę, że może faktycznie byłoby lepiej gdyby taki front był na jednym, dużym serwerze, a nie tak jak jest teraz.


Ostatnio zmieniony przez Wilk dnia Nie 03 Luty, 2008 23:50, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wilk
PostWysłany: Nie 03 Luty, 2008 23:43  Odpowiedz z cytatem
greenhorn


Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 53
Skąd: Wilkowyje
Dywizjon:

Nick w LFS:

Very Happy Surprised trochę sie zakręciłem i dwa razy wysłałem to samo. Teraz sie retuszuję Embarassed
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
rax
PostWysłany: Pon 04 Luty, 2008 08:45  Odpowiedz z cytatem



Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 1895
Skąd: Planeta Ziemia :)
Dywizjon:

Nick w LFS:

Wilk napisał(a):
Very Happy Surprised trochę sie zakręciłem i dwa razy wysłałem to samo. Teraz sie retuszuję Embarassed


spoko - nis sie nie stalo!]

panowie bana mu i kicka !!!! a co se mysli czworonog jeden !!!! bana !!!! Laughing
_________________
pierdziec nie ma komu !!! ale wachac to by wszyscy chcieli !!! Wink
pijcie wodę! -woda ma moc... unosi statki, porusza młyny...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
sid---
PostWysłany: Pon 04 Luty, 2008 09:31  Odpowiedz z cytatem
Zen


Dołączył: 17 Lis 2003
Posty: 1673
Skąd: Tychy
Dywizjon:
=PFT=
Nick w LFS:

sorry, ale fronty to największe badziewie jakie widzialem na IL2
To co Andy ma na swoim serwerze spisało by się rewelacyjnie, ale gdyby wyszlo tak z 2 lata wczesniej. Brak rozgrywki typu WB, ale serwery ZvW czy spitvs109 sa niezłe, I co ważniejsze, lata na nich więcej ludzi niż na WB. Smile

Jeszcze odniosę się do grafy. Kiedys tak jak Vipe, na grafike nie zwracałem uwagi. Na WB grałem nawet na 2D. Smile Ważny był klimat. Ale... grafika jednak dużo do tego klimatu wnosi. Pierwszy prosty przykład. Kiedy na IL2 zbliżasz się do wrogiej floty, szczególnie kiedy lecisz 10-20m nad wodą, to ostrzał AAA z tych statków powoduje dosłownie dreszcz na plecach. Poważnie, nie pamiętam czegoś takiego z WB. Tam przelatywały kreski, jakiś plusk. Było wrażenie, ale tu je trzeba pomnożyć razy 100. Spokojnie. Smile No przecież zapora ogniowa z CV powoduje kosmiczny orgazm Very HappyVery Happy

pozdrawiam
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
 
Andy
PostWysłany: Pon 04 Luty, 2008 18:38  Odpowiedz z cytatem
sierżant


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 351
Skąd: Malbork
Dywizjon:
=PFT=
Nick w LFS:

Surprised
Wy tu o wyższości jednych świąt nad innymi, tak trzeba się bawić, nawet pożary po bombardowaniach autentyczne. Shocked
http://pl.youtube.com/watch?v=38TWXpZJIDI&feature=related#
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Strona 2 z 3
Idź do strony Poprzedna  1, 2, 3  Następna
Forum Warbirds Center Strona Główna  ~  RusFH

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Powered by phpBB 2.x.x:WBCModv0.2 and NoseBleed vWBC


Agencja Interaktywna