Forum Warbirds Center Strona Główna
_
Autor Wiadomość
Strona Glówna WBC ~ Live For Speed  ~  WRy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Strona 1 z 2
Idź do strony 1, 2  Następna
hrabia303
PostWysłany: Sob 29 Grudzień, 2007 12:51  Odpowiedz z cytatem
senior pilot


Dołączył: 05 Kwi 2003
Posty: 1251
Skąd: Legnica
Dywizjon:

Nick w LFS:
[WBT]hrabia

Tutaj proszę szanownych członków o upload WRów

Ponieważ nie chcę mi się szukać wole luknać na Forum. Dlaczego tu? Bo można komentować. No i tak...
Jak na razie walczę o WR SO6R (warbirds S2 FZR) mój czas to 1:03:60 http://rapidshare.com/files/79822661/1rekord_1.html (Komp śmiga 1:02:50)[rekord 1:01:870] na razie to mój rekordzik . Non stop pracuje nad setem, ale nie bezmyślnie jak to było kiedyś. Non stop wołałem o przesłanie seta. Bo coś spieszyłem. Prawda jest taka, że myszka mi się przestawiała i nie było możliwości jechania w takich samych warunkach. Wiem, że większość ludków prosi o sety. Ale ja chyba będę robił swoje, przerabiał. Bo widzę, że idzie mi coraz lepiej obecnie mam lepszego seta niż gość na WR. Tylko nie mogę pojechać idealnie jakbym chciał. Ale do Sylwka rekord padnie. Przygazówka, już mi wychodzi ładnie. Może nie zmieniam z 6 na 2 w ten sposób >(6,5,4,3,2), ale z 6 na 2 Wychodzi mi to bez problemu. Aha teraz pracuje nad odległością hamowań, bo przy 1:03:60 widziałem, że mogę hamować później. Tak!.. W celu skupienia się lepszego odpalam se linie!!! Ale nią nie jadę, bo jest ch.ujowa. Już wyczułem, że lepiej pojechać inaczej. Wejście bardziej szerokie od linii pozwala na szybszą jazdę. Mój samochód nie odrywa się tak od drogi nie podskakuje aż tak jak kolesia z WRem. Dlatego wiem, że nie jest wyśrubowany.

Aha zapraszam do wspólnej zabawy, jeśli ktoś ma ochotę na ten rekordzik
_________________

"Jechałem tak szybko gdyż....lubię zapierdalać..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
 
Reklama
+bot
:)
PostWysłany: Pią 19 Kwiecień, 2024 03:49 

reklama

Agencja Interaktywna

Powrót do góry
makao
PostWysłany: Sob 29 Grudzień, 2007 13:04  Odpowiedz z cytatem
senior pilot


Dołączył: 24 Cze 2007
Posty: 924
Skąd: Wrocław/Głogów
Dywizjon:

Nick w LFS:
Cq| Makao

Hrabia odpuść sobie, nie alienuj jednego czasu, bo będziesz tracić na to całe dnie. Na razie jeździj wszystkie możliwe konfigi, żeby się pouczyć. Potem jak przyjdzie jakaś liga to spokojnie zalienujesz konfig w tydzień.

Co do własnych setów to bazowo możesz spokojnie używać tych z inferno, ale z patcha X, ewentualnie przerobić lekko przełożenia.

Co do moich WR'ów, które i tak pewnie niedługo znikną, to na LFSW wpisz w wyszukiwarce LFS Racers Database: Makao i daj Makao's hotlaps. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
 
hrabia303
PostWysłany: Sob 29 Grudzień, 2007 13:42  Odpowiedz z cytatem
senior pilot


Dołączył: 05 Kwi 2003
Posty: 1251
Skąd: Legnica
Dywizjon:

Nick w LFS:
[WBT]hrabia

makao napisał(a):

Co do moich WR'ów, które i tak pewnie niedługo znikną, to na LFSW wpisz w wyszukiwarce LFS Racers Database: Makao i daj Makao's hotlaps. Smile
LoL przecie pisałem, że mi sie nie chce. I w ramach pogaduchy wrzucaćje na rapida czy cuś
_________________

"Jechałem tak szybko gdyż....lubię zapierdalać..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
 
Kykec
PostWysłany: Sob 29 Grudzień, 2007 13:49  Odpowiedz z cytatem
greenhorn


Dołączył: 13 Sie 2007
Posty: 83

Dywizjon:

Nick w LFS:
Kykec

Co to ma wpolnego z liga? Shocked

Makao ma racje, nie mecz sie bo i tak pewnego dnia przyjdzie Bawbag albo inny Biggie i Cie przebija o sekunde Razz To jest wiecej niz pewne Smile Nie wazne jak dobry bedziesz mial czas, zawsze mozna pojechac szybciej.
Ja raczej wole jezdzic na roznych konfigach i jak juz jakis mi wychodzi to wysylam HL i jezdze co innego. Wczoraj mnie kusilo, zeby powysylac BL1 w klasie TBO, bo na waszym serwerze nawet mi przyzwoicie szlo. Nie wyslalem, bo mi sie nie chcialo tracic czasu na nudne hotlapowe jezdzenie Laughing
hrabia303 napisał(a):
makao napisał(a):

Co do moich WR'ów, które i tak pewnie niedługo znikną, to na LFSW wpisz w wyszukiwarce LFS Racers Database: Makao i daj Makao's hotlaps. Smile
LoL przecie pisałem, że mi sie nie chce. I w ramach pogaduchy wrzucaćje na rapida czy cuś

Nie rozumiem Cie. Zamiast kliknac 2 razy, to wolisz sciagac z Rapidshare. Przeciez to na jedno wychodzi, bo zamin wpiszesz ten caly kod to tez troche czasu minie. A innym dajesz dodatkowa robote, bo dwa razy maja wrzucac ten sam plik do sieci. Bez sensu...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
makao
PostWysłany: Sob 29 Grudzień, 2007 15:20  Odpowiedz z cytatem
senior pilot


Dołączył: 24 Cze 2007
Posty: 924
Skąd: Wrocław/Głogów
Dywizjon:

Nick w LFS:
Cq| Makao

No Hrabia, ściągnij sobie repa z LFSW i po sprawie.

A tak w ogóle to nie mogę z tych ludzi co powrzucali takie biedne HL'e, że ja za pierwszym razem (gdy udało mi się dojechać do mety) pobijam ich o 9 sekund Laughing

Kykciu, a ty nie szalej w tym TBO, bo i tak kiedyś (nigdy) przyjdzie taka pora, że będę szybszy w XRT Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
 
hrabia303
PostWysłany: Sob 29 Grudzień, 2007 16:04  Odpowiedz z cytatem
senior pilot


Dołączył: 05 Kwi 2003
Posty: 1251
Skąd: Legnica
Dywizjon:

Nick w LFS:
[WBT]hrabia

Kykec napisał(a):
Co to ma wpolnego z liga? Shocked

Makao ma racje, nie mecz sie bo i tak pewnego dnia przyjdzie Bawbag albo inny Biggie i Cie przebija o sekunde Razz To jest wiecej niz pewne Smile Nie wazne jak dobry bedziesz mial czas, zawsze mozna pojechac szybciej.
To weź walnij tam dobry czas jak jesteś mądry. Na razie moje wyzwanie to WR na tej trasie.
Zapraszam to próby. Btw Mówisz tak jakbym nie mógł być szybszy od ciebie. Daj spokój mam kire 2 tygodnie i się powoli przestawiam.
_________________

"Jechałem tak szybko gdyż....lubię zapierdalać..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
 
mariusz1980
PostWysłany: Sob 29 Grudzień, 2007 17:56  Odpowiedz z cytatem
sierżant


Dołączył: 05 Sie 2007
Posty: 401

Dywizjon:

Nick w LFS:
[WBT]NooB-ik

Moj aston 1 41 88 ,6 czas na CD1 Smile i perwszy razem z Delgado CD2 (chyba nic sie nie zmienilo Very Happy ) Wersja Y
_________________
Maniek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
Kykec
PostWysłany: Sob 29 Grudzień, 2007 17:59  Odpowiedz z cytatem
greenhorn


Dołączył: 13 Sie 2007
Posty: 83

Dywizjon:

Nick w LFS:
Kykec

hrabia303 napisał(a):
To weź walnij tam dobry czas jak jesteś mądry. Na razie moje wyzwanie to WR na tej trasie.

Przede wszystkim ciezko mowic o dobrym czasie w FZR gdy gra sie na myszy Smile Zrob WR, wyslij i juz. Ktos Cie przebije to bedziesz probowal go znowu przebic najwyzej. Bo jak Ty sobie nie wyznaczysz konkretnej poprzeczki, albo za wysoko ja wyznaczysz, to bedziesz tygodniami gral wciaz w to samo. A szkoda, zebys sie tak marnowal Wink
hrabia303 napisał(a):
Zapraszam to próby. Btw Mówisz tak jakbym nie mógł być szybszy od ciebie. Daj spokój mam kire 2 tygodnie i się powoli przestawiam.

Nie prawda. Wcale nie mysle, ze nie mozesz byc szybszy ode mnie. Nawet bym powiedzial, ze w GTRach na pewno bedziesz szybszy. Ale mimo wszystko nie wydaje mi sie, zebys byl rownie szybki jak BlackMan, nie mowiac juz o innych alienach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
hrabia303
PostWysłany: Sob 29 Grudzień, 2007 19:17  Odpowiedz z cytatem
senior pilot


Dołączył: 05 Kwi 2003
Posty: 1251
Skąd: Legnica
Dywizjon:

Nick w LFS:
[WBT]hrabia

Makao to alien, a blacjk jest dobry na democars
_________________

"Jechałem tak szybko gdyż....lubię zapierdalać..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
 
makao
PostWysłany: Sob 29 Grudzień, 2007 19:27  Odpowiedz z cytatem
senior pilot


Dołączył: 24 Cze 2007
Posty: 924
Skąd: Wrocław/Głogów
Dywizjon:

Nick w LFS:
Cq| Makao

hrabia303 napisał(a):
Makao to alien, a blacjk jest dobry na democars
debil Laughing Black to jest mastah of mastah Mr. Green
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
 
Kykec
PostWysłany: Sob 29 Grudzień, 2007 21:33  Odpowiedz z cytatem
greenhorn


Dołączył: 13 Sie 2007
Posty: 83

Dywizjon:

Nick w LFS:
Kykec

makao napisał(a):
hrabia303 napisał(a):
Makao to alien, a blacjk jest dobry na democars
debil Laughing Black to jest mastah of mastah Mr. Green

Sa lepsi. Moze nie wsrod Polakow, ale sa Smile Np Bawbag, n1lyn, Norbi, a hotlapy to wiadomo - mr Biggie (niegrajacy juz chyba) & mr Flotch Twisted Evil

PS. Nie wiem czy to byl zart, ale nie powiedzialbym, ze ktos kto z latwoscia wygral wszystkie edycje polskiej ligi lfs jest dobry tylko na democars Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
hrabia303
PostWysłany: Sob 29 Grudzień, 2007 21:45  Odpowiedz z cytatem
senior pilot


Dołączył: 05 Kwi 2003
Posty: 1251
Skąd: Legnica
Dywizjon:

Nick w LFS:
[WBT]hrabia

Kykec napisał(a):
makao napisał(a):
hrabia303 napisał(a):
Makao to alien, a blacjk jest dobry na democars
debil Laughing Black to jest mastah of mastah Mr. Green

Sa lepsi. Moze nie wsrod Polakow, ale sa Smile Np Bawbag, n1lyn, Norbi, a hotlapy to wiadomo - mr Biggie (niegrajacy juz chyba) & mr Flotch Twisted Evil

PS. Nie wiem czy to byl zart, ale nie powiedzialbym, ze ktos kto z latwoscia wygral wszystkie edycje polskiej ligi lfs jest dobry tylko na democars Smile
11 z 12 jego hot lapów to demo cars ;]
_________________

"Jechałem tak szybko gdyż....lubię zapierdalać..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
 
Kykec
PostWysłany: Sob 29 Grudzień, 2007 22:42  Odpowiedz z cytatem
greenhorn


Dołączył: 13 Sie 2007
Posty: 83

Dywizjon:

Nick w LFS:
Kykec

Zlamal pedal od wingmana i na myszy jezdzil ^^ Nie no, nie bede go tlumaczyl, w koncu zobaczysz, ze chlopak naprawde potrafi jezdzic Smile Chociaz po czesci masz racje, bo XRG/XRT to chyba jego ulubione Razz Tylko to nie znaczy, ze innymi nie umie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
hrabia303
PostWysłany: Nie 30 Grudzień, 2007 00:55  Odpowiedz z cytatem
senior pilot


Dołączył: 05 Kwi 2003
Posty: 1251
Skąd: Legnica
Dywizjon:

Nick w LFS:
[WBT]hrabia

Kykec napisał(a):
Zlamal pedal od wingmana i na myszy jezdzil ^^ Nie no, nie bede go tlumaczyl, w koncu zobaczysz, ze chlopak naprawde potrafi jezdzic Smile Chociaz po czesci masz racje, bo XRG/XRT to chyba jego ulubione Razz Tylko to nie znaczy, ze innymi nie umie Smile
Pokaż mi gdzie napisałem, że innymi nie umie. Question Po prostu to specjalista od demo cars Razz Czasami niektórych ludzi nie mogę zrozumieć… Rolling Eyes Czytajcie ze zrozumieniem, nie pijcie tyle. Twisted Evil
_________________

"Jechałem tak szybko gdyż....lubię zapierdalać..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
 
makao
PostWysłany: Nie 30 Grudzień, 2007 02:44  Odpowiedz z cytatem
senior pilot


Dołączył: 24 Cze 2007
Posty: 924
Skąd: Wrocław/Głogów
Dywizjon:

Nick w LFS:
Cq| Makao

Hrabia się czepiasz pierdół... Smile Fakt jest taki, że Blackman to Blackman i tyle... Mr. Green A ja już chyba żadnego WR'a do kolekcji nie dołoże.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Strona 1 z 2
Idź do strony 1, 2  Następna
Forum Warbirds Center Strona Główna  ~  Live For Speed

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Powered by phpBB 2.x.x:WBCModv0.2 and NoseBleed vWBC


Agencja Interaktywna