Forum Warbirds Center Strona Główna
_
Autor Wiadomość
Strona Glówna WBC ~ Polski Turniej WarBirds  ~  Kopi vs Arttii 3:2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Strona 1 z 1
-kopi-
PostWysłany: Czw 06 Styczeń, 2005 21:29  Odpowiedz z cytatem



Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 44
Skąd: PoznaĂą
Dywizjon:

Nick w LFS:

Pierwsza walka ja 109g2 Art spit9 lf. Nie mialem wiekszych szans wiec po paru minutach krecenia sie dostalem w silnik.
Druga walka po Ho zdobylem spora przewage i po uniknieciu kolejnego Ho ,gdzie mialem wiecej energi, w kolejnym ataku smietelnie uszkodzilem 109.
Trzecia walka Art ki 44 ja f6f. Po ho Art poszedl na wznoszenie ja po immelmanie poszedlem za nim. Arti nie zdolal uciec mi na wznoszeniu wiec go doszedlem i po dluzszej spirali w dol i nozycach ugodzilem go celna seria.
Czwarta walka. Udalo mi sie wykorzystac przewage na wznoszeniu ki ktorej nie oddalem do konca. Art probowal wykorzystac nurkowanie ale wkoncu powiesilem go na skrzydle i dostal dluga serie.
Piata walka Hurki. Ho ja ide w gore arti po skosie, drugie ho i koncze bez silnika.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Yahoo messenger  
 
Reklama
+bot
:)
PostWysłany: Nie 12 Maj, 2024 17:06 

reklama

Agencja Interaktywna

Powrót do góry
Arttii
PostWysłany: Pią 07 Styczeń, 2005 17:15  Odpowiedz z cytatem



Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 11
Skąd: Polska
Dywizjon:

Nick w LFS:

spit9lf w walce 1na1 nie ma godnego przeciwnika wiec jedyny wyjsciem jest odpowiedziec tym samym na wybor przeciwnika inaczej szansa na zwyciestwo przeciwko lf-owi jest nikla

co tu duzo mowic kopi dobrze czuje poszczegolne maszyny ja nie
gdy wybralem ki44 a kopi hellcata myslaem dobrze bedzie ;)poszedlem w gore liczac ze ciezkiego f6f5 zgobie w przestworzach nic z tych rzeczy Smile
grubas piol sie dzielnie d10 d8 grrr robie nerwowy zwrot na nie go ale za pozno juz to bylo nie udaje sie wziac go w celownik widzac ze nic nie wskora nurkuje w dol kopi za mna licze na zwtonosc papiera i znow blad Smile
robie co moge by strzasnosc z ogono nic z tego po chwili plone;)
po zamianie kopi zrobil dobrze to co ja schrzanilem;) optymalnie dobral kat wznoszenia dla ki i moj grubas w koncu zdechl Smile
szukalem swojej szansy na low alcie ale kopi dobrze trzymal alt co chwil an mnie nurkowal jakis czas sie bronilem unikami ale w koncu majk troche E rouszylem w gore za ki44 ale gdy hellcat zawisl dostale smiertelna serie i po walce

hurri v hurri jakim cudem udalo mi sie w ho umiecic 80x7mm w hurri kopiego i przy tym nic nie dostawszy nie wiem ale sie udalo:)

no i kopi nam wyrasta na czolowego fajtera w tym ladderza Smile
ciekawe kto go pokona Smile?
_________________
F/LT Arttii from 302nd Polish Squadron "PoznaĂąski"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Strona 1 z 1
Forum Warbirds Center Strona Główna  ~  Polski Turniej WarBirds

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Powered by phpBB 2.x.x:WBCModv0.2 and NoseBleed vWBC


Agencja Interaktywna