Forum Warbirds Center Strona Główna
_
Autor Wiadomość
Strona Glówna WBC ~ RusFH  ~  Niewidzialni killerzy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Strona 1 z 2
Idź do strony 1, 2  Następna
ze-zak
PostWysłany: Pon 07 Luty, 2005 07:49  Odpowiedz z cytatem
greenhorn


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 69
Skąd: Rybnik
Dywizjon:
303rd kościuszkowski
Nick w LFS:

Lece sobie wczoraj B24 z f6 do f20, w po³owie drogi dostaje komunikat ¿e wszyscy ottosi s¹ dead! (¿adnego cona w pobli¿u), zdziwiony z lekka lece dalej na te CVke. Rozwali³em eskorte i wybieram sie w drugi lot dokoùczyÌ CV. Trasa ta sama f6>f20, ledwo co wystartowa³em a tu znowu to samo!, nie ma sensu lecieÌ przez terytorium goldów bezbronnym buffem wiêc zawracam - a tu znowu niespodzianka-komunikat ¿e fuel in fire- jump,silnik nr 3 zniszczony. Nie doci¹gn¹³em do fielda i musia³em na szmacie skaÌ. Okaza³o sie ¿e zainkasowa³em 38x7mm, 238x12mm i 20x20mm a ¿adnego cona nie by³o w pobli¿u! Co jest kurna grane!?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
 
Reklama
+bot
:)
PostWysłany: Czw 06 Czerwiec, 2024 08:37 

reklama

Agencja Interaktywna

Powrót do góry
makcarpik
PostWysłany: Pon 07 Luty, 2005 08:08  Odpowiedz z cytatem
sierżant


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 461
Skąd: Przemyśl
Dywizjon:
303rd SQN
Nick w LFS:

Ktos wczoraj twierdzil, ze wprowadzili nowa bzdurna zmiane we FH. Jesli masz lagi i zolty beacon przez 3 sekundy to mozasz liczyc na takie atrakcje. Sad
Sorry za brak polskich liter, ale ostatnio wgralem XP i za cholere nie rozgryzlem czemu nie moge wpisywac polskich znakow na stronach WWW. (Gdzie indziej nie ma problemow. Sad )
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
ze-zak
PostWysłany: Pon 07 Luty, 2005 08:37  Odpowiedz z cytatem
greenhorn


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 69
Skąd: Rybnik
Dywizjon:
303rd kościuszkowski
Nick w LFS:

Lagi odpadajÂą, miaÂłem pinga na poziomie 70-100 ms.Z tymi ottosami nie tylko ja miaÂłem taki przypadek. A moÂże jak ktoÂś daje .attach do mojego buffa to siĂŞ tak dzieje?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
 
sid---
PostWysłany: Pon 07 Luty, 2005 08:58  Odpowiedz z cytatem
Zen


Dołączył: 17 Lis 2003
Posty: 1673
Skąd: Tychy
Dywizjon:
=PFT=
Nick w LFS:

ze-zak napisał(a):
Lagi odpadajÂą, miaÂłem pinga na poziomie 70-100 ms.Z tymi ottosami nie tylko ja miaÂłem taki przypadek. A moÂże jak ktoÂś daje .attach do mojego buffa to siĂŞ tak dzieje?



track'a nagrales?
Kto cie zestrzelil?
W takich przypadkach zawsze zachowuje sie track'a.

Wczoraj nad lotniskiem redow latal gosc ---esp, ktory wsiadal w B24 i walil bombami po pasie. I czasem bylo tak, ze znikal i pojawial sie w drugiej czesci lotniska. Ale nie tak jak przy warpie super szybko, tylko wlasnie znikal a po paru sekundach pojawial sie gdzie indziej.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
 
ze-zak
PostWysłany: Pon 07 Luty, 2005 09:29  Odpowiedz z cytatem
greenhorn


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 69
Skąd: Rybnik
Dywizjon:
303rd kościuszkowski
Nick w LFS:

Tracka niestety nie nagraÂłem Sad. BĂŞdĂŞ musiaÂł wyrobiĂŚ sobie nawyk sejwowania trackĂłw bo coraz wiĂŞksze cuda wianki dziejÂą siĂŞ na FH.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
 
laxtsc
PostWysłany: Pon 07 Luty, 2005 10:19  Odpowiedz z cytatem
Gość





Dywizjon:

Nick w LFS:

NIestety to przez ta nowa opcje. Latalem wczoraj z bardzo dobrym polaczeniem, ping 120, green beacon caly czas i 2 loty na 3 mi guny wysiadaly niedlugo po starcie :/ To milo ze admini chca sie pozbyc warperow ale jak ja mam miec gorsze dni na moim necie to pieknie - wogole nie pogram Sad
Powrót do góry
 
 
gwiazd
PostWysłany: Pon 07 Luty, 2005 10:38  Odpowiedz z cytatem
kadet


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 159
Skąd: Stalinogród
Dywizjon:

Nick w LFS:

To jakiiÂś pier...ny Âżart. Kilka lotĂłw i gunner "im'hit", "your left, right gun is jammed". o ile w il2 zrzucilem bomby, to w hurr 2c juÂż nie byÂło tak wesoÂło bez 4 dziaÂłek.
_________________
Core2Duo 2,33 MHz, 4 GB RAM DDR2 800, Asus P5N-E sli, GF 8800 GTS 320 MB ... jak powiedział Sofronow
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
 
gwiazd
PostWysłany: Pon 07 Luty, 2005 10:53  Odpowiedz z cytatem
kadet


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 159
Skąd: Stalinogród
Dywizjon:

Nick w LFS:

A i by³y jeszcze takie sytuacje, ¿e wali³em do ki44 i 109 z dzia³ek il2 (na moje oko s¹ dosyÌ mocne Wink ) i nie pokazywa³o mi, ¿e trafiam. A efekt wizualny by³ taki jak strzelanie z hmacka do swojego hangaru. b³ysk jakiœ dymek i rzadnych uszkodzeù. Mój otto trafil te¿ jak¹œ 109 co siê za mn¹ pa³êta³a. Po tradycyjnym pk od Wurtona (IPN powinna ujawniÌ jego teczkê) patrze a w wie¿y trafi³eœ tyle a tyle dzia³kami, karabinami i ottonem. Normalne goœcie mieli God Mode czy cuœ).
_________________
Core2Duo 2,33 MHz, 4 GB RAM DDR2 800, Asus P5N-E sli, GF 8800 GTS 320 MB ... jak powiedział Sofronow
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
 
szymon
PostWysłany: Pon 07 Luty, 2005 13:47  Odpowiedz z cytatem
senior pilot


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 989
Skąd: Pilica
Dywizjon:
303 Kościuszkowski
Nick w LFS:

Ta gra coraz bardziej schodzi na psy...
_________________
Hell Hath No Fury Like A FireFighter

Ochotnicza Straż Pożarna Pilica
www.osp.pilica.com.pl
Śląska Galeria Fotografii Pożarniczej
www.sgfp.com.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
 
Al
PostWysłany: Pon 07 Luty, 2005 14:22  Odpowiedz z cytatem
sierżant


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 353
Skąd: Poznań
Dywizjon:
302nd POLISH SQ
Nick w LFS:

Nie no jest ok, tylko trzeba tak jak arttii mowi - z dystansem podchodzic i bedzie git. Czasami tez sie wpienie, ale odstawiam na chwilke, ide obejrzec jakis film i wracam Smile
_________________
F/Lt -al--- from 302nd Polish Squadron "Poznański"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
 
laxtsc
PostWysłany: Pon 07 Luty, 2005 15:10  Odpowiedz z cytatem
Gość





Dywizjon:

Nick w LFS:

Wszyscy wracaja ... Wink
Powrót do góry
 
 
szymon
PostWysłany: Pon 07 Luty, 2005 15:31  Odpowiedz z cytatem
senior pilot


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 989
Skąd: Pilica
Dywizjon:
303 Kościuszkowski
Nick w LFS:

Ja ostatnio latam dla latania i giniĂŞcia przewaÂżnie... bo latanie na pkt. czy streak to narazie mija mi siĂŞ z celem: bombienie lotniska, jeden szrapnel w skrzydÂło, powrĂłt do domku, zero konĂłw, disko i fiuuuuu wszystko poszÂło siĂŞ waliĂŚ.

A ten antywarper to super pomysÂł jest - zamiast siĂŞ zajÂąc 15mm to radziecka myÂśl techniczna wymyÂśliÂła antywarper - ja bym zrobiÂł lepiej, jak komuÂś ping przekroczy 150ms to od razy mu PK i jeszcze statsty sclirowaĂŚ, a co jak ma lichy konekt to po co lata Very Happy
_________________
Hell Hath No Fury Like A FireFighter

Ochotnicza Straż Pożarna Pilica
www.osp.pilica.com.pl
Śląska Galeria Fotografii Pożarniczej
www.sgfp.com.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
 
hrabia303
PostWysłany: Pon 07 Luty, 2005 16:12  Odpowiedz z cytatem
senior pilot


Dołączył: 05 Kwi 2003
Posty: 1251
Skąd: Legnica
Dywizjon:

Nick w LFS:
[WBT]hrabia

szymon napisał(a):
Ja ostatnio latam dla latania i giniĂŞcia przewaÂżnie... bo latanie na pkt. czy streak to narazie mija mi siĂŞ z celem: bombienie lotniska, jeden szrapnel w skrzydÂło, powrĂłt do domku, zero konĂłw, disko i fiuuuuu wszystko poszÂło siĂŞ waliĂŚ.

A ten antywarper to super pomysÂł jest - zamiast siĂŞ zajÂąc 15mm to radziecka myÂśl techniczna wymyÂśliÂła antywarper - ja bym zrobiÂł lepiej, jak komuÂś ping przekroczy 150ms to od razy mu PK i jeszcze statsty sclirowaĂŚ, a co jak ma lichy konekt to po co lata Very Happy

To jest troszkĂŞ Âśmieszne, co mĂłwisz, bo ruskie czasem maja 600 ms
I nie zawsze ping na serwie zale¿y od ³¹cza pod³¹czonych do niego ludzi.
CzĂŞsto siĂŞ zdarzaÂło, Âże byÂło 10 osĂłb i ping kaÂżdy miaÂł 1-2k.
_________________

"Jechałem tak szybko gdyż....lubię zapierdalać..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
 
gwiazd
PostWysłany: Pon 07 Luty, 2005 17:40  Odpowiedz z cytatem
kadet


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 159
Skąd: Stalinogród
Dywizjon:

Nick w LFS:

Sranie w banie. Zrobili syf i tyle. Powinno byÌ tak lecisz nagle ping ci przekracza jak¹œ tam wartoœÌ. Serwer wyœwietla ci komunikat, ¿e je¿eli ci siê nie poprawi w ci¹gu dajmy na to pó³ minuty masz kicka i ju¿. A nie jakieœ pier...one blokowanie dzia³ek. Tak masz disco z serwa i ju¿ a tak musisz spier..aÌ bo nie masz na nic szans (chyba, ¿e manouwer, albo jak masz bomba w hmack). Gra teraz to czysta loteria- zatn¹ ci uzbrojenie czy nie. A wiadomo kto w tej loterii wygra (wiadomo z jakiego kraju-raju piloci maj¹ sta³y dobry ping).
_________________
Core2Duo 2,33 MHz, 4 GB RAM DDR2 800, Asus P5N-E sli, GF 8800 GTS 320 MB ... jak powiedział Sofronow
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
 
szymon
PostWysłany: Pon 07 Luty, 2005 19:20  Odpowiedz z cytatem
senior pilot


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 989
Skąd: Pilica
Dywizjon:
303 Kościuszkowski
Nick w LFS:

Zgadzam siĂŞ w 100% z Gwiazdem - polecam popatrzeĂŚ na to z punktu widzenia Âśrednio zdolnego pilota ktĂłry na streak 5-6 musi siĂŞ trochĂŞ natrudziĂŚ, bo gdybym wymiataÂł 5-6 killi w locie to tez by mi to wisiaÂło czy mi warperkiller zwali streak czy nie bo dwa loty i mam znowu 10 Wink - > jak sÂą ostrzeÂżenia o uszkodzeniach, nie moÂże byĂŚ ostrzeÂżeĂą o pingu.

Hrabia a ping 150 byÂł podany przykÂładowo Smile moÂże byĂŚ i pingu 600 PK i clir, to i tak byÂło by zaleÂżne od pilota.

Sprawa dla mnie jest prosta zamiast poprawiaÌ rzeczy w sposób oczywisty spieprzone to kombinuj¹ jak konie pod górê: bo na arenie dwa czy razy jakiœ jurek krzyknie "loool, 1x20mm not killed li2, loo wtg rgreat" i ch³opcy siê rzucaj¹ do remodelowania 20mm. za dwa dni ktoœ krzyknie "loool. 3x20mm kill spit" i fru remodelowanie 20mm w drug¹ stronê". A poza tym, dla mnie dziwne jest to, ¿e czeœÌ zmian wprowadza siê bez informowania o tym pilotów. Nie mo¿na w przypominajce o aktualnej wersji FH podawaÌ "DM for 20mm remodelled", itp. Chyba by³oby to nie g³upie, a nie zmieniaÌ i niech siê piloci dowiaduj¹ na w³asnej skórze.

aha no i BTW -> tak jestem cienki, potrafiĂŞ siĂŞ rozbiĂŚ przy starcie i pewnie nawet b17 albo gryf by mnie w krĂŞceniu wymanewrowaÂł, nie trafiam bombami, itp itd - ale cienki nie znaczy Âślepy Very Happy
_________________
Hell Hath No Fury Like A FireFighter

Ochotnicza Straż Pożarna Pilica
www.osp.pilica.com.pl
Śląska Galeria Fotografii Pożarniczej
www.sgfp.com.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Strona 1 z 2
Idź do strony 1, 2  Następna
Forum Warbirds Center Strona Główna  ~  RusFH

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Powered by phpBB 2.x.x:WBCModv0.2 and NoseBleed vWBC


Agencja Interaktywna