Forum Warbirds Center Strona Główna
_
Autor Wiadomość
Strona Glówna WBC ~ RusFH  ~  convergence - co to i z czym to się je...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Strona 1 z 1
martinez
PostWysłany: Pon 26 Czerwiec, 2006 12:31  Odpowiedz z cytatem
Gość





Dywizjon:

Nick w LFS:

jak w temacie, czyli co to jest to convergence (ustawia się to przy wyborze samolotu) i jak wy ustawiacie? Na początku nie doczytałem co jest tam napisane, więc myślałem że to jest ilość ammo jakie zabieramy ze sobą i ustawiałem na 999 Very Happy

Z moich obserwacji wnioskuję, że jest to jakby... rozrzut Twisted Evil



Surprised Muszę się pochwalić, że coraz lepiej mi idze Smile Raz koleś siedział mi na 6 i go wymanewrowałem (rozbił się), więc czuje że robie postępy Smile Mam już chyba 4 kille ( i to nie były zderzenia czołowe Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil )
Powrót do góry
 
 
Reklama
+bot
:)
PostWysłany: Nie 12 Maj, 2024 14:09 

reklama

Agencja Interaktywna

Powrót do góry
sid---
PostWysłany: Pon 26 Czerwiec, 2006 12:47  Odpowiedz z cytatem
Zen


Dołączył: 17 Lis 2003
Posty: 1673
Skąd: Tychy
Dywizjon:
=PFT=
Nick w LFS:

Cov= zbieznosc KM. Przydatne w samolotach z KM na skrzydlach
jesli ustawisz COV na 999, to strzelajac w goscia z d3 pakujesz caly swoj olow w caly jego samolot..od czubka skrzydla, do czubka skrzydla.. jak trafisz..
robisz z niego sitko, ale ma wieksze szanse na to ze wyjdzie z tego calo.
ustawiajac COV na 300 trafiajac goscia z d3 pakujesz caly swoj olow w powierzchnie wielkosci piesci wypierdalajac mu gigantyczna dziure w skrzydle, czy w co tam innego trafisz.. masz wieksze szanse na to, ze krotka seria odwalisz mu skrzydlo.

W rusFH w praktyce to sciema, bo 1x20mm wystarczy ujebac pol samolotu, wiec tak naprawde to jeden %$^& ile sobie ustawisz.. Very Happy
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
 
martinez
PostWysłany: Pon 26 Czerwiec, 2006 12:51  Odpowiedz z cytatem
Gość





Dywizjon:

Nick w LFS:

Hehe, czyli im większy Cov, to większy rozrzut jak trafie, a jak mniejszy to seria jest jakby bardziej skupiona w jedno miejsce?

dzieki bardzo
Powrót do góry
 
 
Beryl
PostWysłany: Pon 26 Czerwiec, 2006 13:36  Odpowiedz z cytatem



Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 1621

Dywizjon:
303
Nick w LFS:

nie. To jest zbieżność. Czyli musisz sobie ustawic conv na taka odleglosc z jakiej zwykle strzelasz do conow. Ew strzelac z takiej odleglosci jak ma sie ustawione cons aby seria byla jak najbardziej niszczaca. W samolotach z uzbrojeniem na dziobie nie robi to róznicy, ale w takich spitach czy p47 ogromną. Przykład: p47, conv ustawiona na 200, rozstawienie kmów to jakies 4-5 metrów. Na d1 czyli 100jardach kamy walą w punkty oddalone o 2-2.5metra. Na d2 wszystkie walą w to samo miejsce. Powyżej tej odległości się już ogien rozchodzi i na d4 znów walisz w przestrzeń 4-5 metrów a na d8 już 8-10, więc jeśli kmy z jednego skrzydła trafiają w cel, to z drugiego dziurawią chmury. Lepper swego czasu ustawiał conv na 999 żeby siać po całym samolocie i trafić PK, ja jednak wolę ustawiać tak, żeby mieć możliwie skoncentrowaną siłę ognia. Skoncentrowany ogien jak już w coś trafi to rozwali. Sianie po samolocie wroga smyra dużo jego części, ale szanse, że coś trwale się popsuje są mniejsze. Dogfighterami zwykle ustawiam na 180 i z mniej wiecej takiej odległości strzelam, zazwyczaj krótka seria jest skuteczna. W Energy Fajterach ustawiam na 300 i strzelam z większej odległości
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
rax
PostWysłany: Pon 26 Czerwiec, 2006 14:22  Odpowiedz z cytatem



Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 1895
Skąd: Planeta Ziemia :)
Dywizjon:

Nick w LFS:

a tam gadu gadu...uniwersalnie ustaw na 250 i skup sie na celowaniu a nie na kombinuj z kazdym samolotem inaczej...

jak poslesz pare kilo olowiu to con musi spasc. Na poczatek nie oszczedzaj ammo a wal ile wlezie. Naucz sie jednej zasady : pierwsza seria decyduje !!!
drugiej mozesz juz nie dozyc. Dlatego strzelaj tylko z pewnej sytuacji. A z drugiej strony poczytaj sobie poradnik na naszej stronce o strzelaniu. Cool
_________________
pierdziec nie ma komu !!! ale wachac to by wszyscy chcieli !!! Wink
pijcie wodę! -woda ma moc... unosi statki, porusza młyny...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
martinez
PostWysłany: Pon 26 Czerwiec, 2006 15:00  Odpowiedz z cytatem
Gość





Dywizjon:

Nick w LFS:

Oki, dzieki za odpowiedzi Smile Popatrze, popróbuje.
rax napisał(a):

(...)A z drugiej strony poczytaj sobie poradnik na naszej stronce o strzelaniu.

Oczywiście, że czytałem raxie Very Happy To była pierwsza rzecz jaką zrobiłem zaczynając grać Smile
Powrót do góry
 
 
szymon
PostWysłany: Pon 26 Czerwiec, 2006 16:16  Odpowiedz z cytatem
senior pilot


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 989
Skąd: Pilica
Dywizjon:
303 Kościuszkowski
Nick w LFS:

Ekhm ekhm od ładowania wazeliny to JA tu jestem Very HappyVery HappyVery Happy ale martinez podejście prawidłowe, najpierw najlepsza stronka, teraz najlepsze forum <S>
_________________
Hell Hath No Fury Like A FireFighter

Ochotnicza Straż Pożarna Pilica
www.osp.pilica.com.pl
Śląska Galeria Fotografii Pożarniczej
www.sgfp.com.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
 
martinez
PostWysłany: Pon 26 Czerwiec, 2006 17:56  Odpowiedz z cytatem
Gość





Dywizjon:

Nick w LFS:

konkurencja? Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Wiadomo, że najlepsze forum... bo takie tylko znalazłem Very Happy
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Strona 1 z 1
Forum Warbirds Center Strona Główna  ~  RusFH

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Powered by phpBB 2.x.x:WBCModv0.2 and NoseBleed vWBC


Agencja Interaktywna