Forum Warbirds Center Strona Główna
_
Autor Wiadomość
Strona Glówna WBC ~ Polski Turniej WarBirds  ~  Kopi vs Reggis 4:1

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Strona 1 z 1
-kopi-
PostWysłany: Pią 07 Styczeń, 2005 17:19  Odpowiedz z cytatem



Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 44
Skąd: PoznaĂą
Dywizjon:

Nick w LFS:

I Ja 109 f4 reggis yak9. Po mijance wyaltowalem przeciwnika po czym staralem sie wejsc w dogfight z jak najlepszej pozycji. Udalo mi sie to po dosc dlugim schodzeni coraz nizej co zamienilem na kila.
II Zamiana teraz reggis posompil podobnie, trafil w olej i zwial a ja wyskoczylem wiedzac ze nie ma na co liczyc Smile
III Reggis 109f2 ja spitVc. Mijanka, reggis idzie lagodnie do gory ale ja mieszcze sie w jego manewrze z d5 zaczynam strzelac i trafiam go w silnik tuz przed tym jak on by mnie trafil.
IV Zamiana. Reggis poszedl prosto w lekki nurek ja w lagadna petle zeby stracic jak najmniej E po czym poszedlem w dol. Na d10 odbilem do gory ale reggis doszedl mnie na d6 i uszkodzil mi lotke oraz klapy. Wiedzac ze szans w df nie mam walczylem E. Przeciwnik stosowal dosc dobre uniki ale nie dalem okazji do udanego strzalu. Wkoncu udalo mi sie wmiare wyczuc odpowiedni moment i poszedlem na czolowke Reggis nie uszkodzil mnie a ja go zapalilem.
V Hurki. Immelmana zrobilem szzybciej i trafilem paroma pociskami gdy reggis wszedl w zakret ja poszedlem w troche w przeciwna strone i do gory dlawiac moc. Na szczescie reggis mnie nie trafil z bliskiej odlleglosci przestrzelil i zyskalem przewage. Po zejsciu nad nisko nad pustnie wkoncu udalo mi sie trafic pare dobrych serii i koniec.
Wielkie dzieki za fajne walki Smile .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Yahoo messenger  
 
Reklama
+bot
:)
PostWysłany: Sob 20 Kwiecień, 2024 15:29 

reklama

Agencja Interaktywna

Powrót do góry
Reggis
PostWysłany: Sob 08 Styczeń, 2005 12:10  Odpowiedz z cytatem
Gość





Dywizjon:

Nick w LFS:

Coz mam do dodania klase wyszszy pilot.THX za walki sie nauczylem ze w klimbie spit Vc dogania 109f2;).
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Strona 1 z 1
Forum Warbirds Center Strona Główna  ~  Polski Turniej WarBirds

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Powered by phpBB 2.x.x:WBCModv0.2 and NoseBleed vWBC


Agencja Interaktywna