Forum Warbirds Center Strona Główna
_
Autor Wiadomość
Strona Glówna WBC ~ Polski Turniej WarBirds  ~  Laxtsc vs K-azan 5:0

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Strona 1 z 1
laxtsc
PostWysłany: Pią 24 Grudzień, 2004 00:59  Odpowiedz z cytatem
Gość





Dywizjon:

Nick w LFS:

1,5 godzinna rozgrywka Smile

Walka 1 Bf109G14/R6 - Hurri II C
Walka zostala powtorzona ze wgledu na maly wypadek. Kazan otrzymal PK, zas ja przy ladowaniu sie po prostu rozbilem Smile

Powtorka. Staram sie krecic w pionie co raz zlatujac z gory na Hurri II. Kazan robi uniki, wycofuje sie climbem i znowu. W koncu siada kilka kulek. Nastepuje nawrot i ... OverG 1:0

Walka 2 - Pierwszy raz siedze za sterami Hurri II C Very Happy Po mijance robie szybki skret w strone 109, jednak staram sie na HO nie wchodzic, wiec dopiero po kilku skretach siadam na 6. Kilka serii i 109 trafione nurkuje. Walka przeniosa sie na deck, po kilku obrotach 4x20mm Hispano zamienia 109 w kule ognia (chyba PK bylo). Chyba Kazan mial wczesniej uszkodzone stery. 2:0

Walka 3 Typhoon vs FW190A8 light
Ehh, ta walka miala duzo emocji. Mijanka, robie sredni climb i petle. Kazan robi lekkie nurki ja zanim i skrety. Typhoon niezle trzyma E w poziomym locie, spokojnie dogonilem 190 i poslalem pare kulek. Dluzsza seria sprowadzila 190 na ziemie. 3:0

Walka 4
Duzo climbowania, krecenia i wogole jak poprzednio. Typhoon lekko mnie zostawia w tyle. W koncu siadlem na 6 i PK. Caly czas skrecalem lekko by nie tracic E, oplacilo sie, pod koniec moglem krecic na blackoucie i spokojnie wymierzyc 4:0

Walka 5 Hurri 1 vs Hurri 1
Mijanka, kilka przejsc an HO. Po 3-4 HO, ktore omijalem jednak, zrobilem wysokie yoyo i siadlem na 6 Kazana. Poslalem 70x7mm, Kazan zanurkowal i mnie zgubil. Walka przeniosla sie na deck, gdzie nie moglismy zdobyc prezwagi z klapami i bez. W koncu lekko puscilem skret i pognalem nabrac speed, zaczalem robic nozyce. Po 4 wezyku skrecilem ile sie dalo i siadlem na 6 Kazana. To przechylilo szale na moja strone, po kilku seriach Hurri spadl na ziemie. 5:0

Brawo Kazan, sprawiles ze sie niezle pocilem przy EF Wink Poprzednie moje walki nie dawaly mi na to czasu, tak szybko spadalem na ziemie Smile Nie bylo zle, biorac pod uwage ile czasu nam to zajelo, 1.5h. Obaj popelnalismy bledy i zapewne staralismy sie je wykorzystywac jak sie da.
Powrót do góry
 
 
Reklama
+bot
:)
PostWysłany: Pon 13 Maj, 2024 06:18 

reklama

Agencja Interaktywna

Powrót do góry
laxtsc
PostWysłany: Sob 25 Grudzień, 2004 11:23  Odpowiedz z cytatem
Gość





Dywizjon:

Nick w LFS:

Napisze tu na wypadek gdyby wiadomosc GG nie doszla do Vipe'a.
Vipe, popelniles blad przy wpisywaniu punktow do tabeli. Ja i Kazan dostalismy po 5 przegranych walk Smile Pls popraw to Wink
Powrót do góry
 
 
vipe
PostWysłany: Sob 25 Grudzień, 2004 12:52  Odpowiedz z cytatem
sierżant


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 278
Skąd: Poznan
Dywizjon:

Nick w LFS:

ok lax napisz ile walk stoczyles pls?????
chyba 2 razy policzylem ci walke z reggisem :/
_________________
F/Lt Vipe from 302nd Polish Squadron "PoznaĂąski"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
laxtsc
PostWysłany: Sob 25 Grudzień, 2004 15:29  Odpowiedz z cytatem
Gość





Dywizjon:

Nick w LFS:

1.laxtsc - vipe 0:5
2.laxtsc - reggis 0:5
3.laxtsc - k-azan 5:0
Powrót do góry
 
 
vipe
PostWysłany: Nie 26 Grudzień, 2004 12:12  Odpowiedz z cytatem
sierżant


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 278
Skąd: Poznan
Dywizjon:

Nick w LFS:

pociesze Cie, ze ze mna przegegrales 4:1 po tym jak ja na low alcie zarylem w glebe Very Happy
_________________
F/Lt Vipe from 302nd Polish Squadron "PoznaĂąski"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Strona 1 z 1
Forum Warbirds Center Strona Główna  ~  Polski Turniej WarBirds

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Powered by phpBB 2.x.x:WBCModv0.2 and NoseBleed vWBC


Agencja Interaktywna