Forum Warbirds Center Strona Główna
_
Autor Wiadomość
Strona Glówna WBC ~ Polski Turniej WarBirds  ~  Reggis vs Laxtsc 5:0 ;)

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Strona 1 z 1
laxtsc
PostWysłany: Pon 20 Grudzień, 2004 12:01  Odpowiedz z cytatem
Gość





Dywizjon:

Nick w LFS:

Walka 1. 1:0 Yak 9 vs Spit9LF
Nie wykorzystalem przewagi samolotu i po kilku kreckach dostalem sie pod lufy Yaka. Po 5 minutach ucieczki wpadlem do wody bez sterow Smile

Walka 2. 2:0 Spit9LF vs Yak9
Moj Yak po pierwszej serii zamienil sie w kule ognia.

Walka 3. 3:0 P51D vs 109G14/R6
Po kilku minutach gonitwy popelnilem blad i wszedlem wprost pod lufy P51. Probowalem sciagnac go do parteru ale juz bylo za pozno, w nurku odpadlo mi skrzydlo Smile

Walka 4 4:0 109G14/R6 vs P51D
Nie umiem tym latac, stracilem mnostwo E i bylo juz po zawodach Smile

Walka 5 5:0 Hurri1 vs Hurri1
Pierwsze zwroty i Reggis siedzi mi na 6, krecilem az padlem Wink

Bylo chyba niezle Rolling Eyes
Powrót do góry
 
 
Reklama
+bot
:)
PostWysłany: Nie 12 Maj, 2024 15:30 

reklama

Agencja Interaktywna

Powrót do góry
Reggis
PostWysłany: Czw 23 Grudzień, 2004 17:22  Odpowiedz z cytatem
Gość





Dywizjon:

Nick w LFS:

Pierwsz walka Yak9 vs spit9lf
Okazuje sie ze jednak jak jest niezlym autem;).Zeby pokonc Yak9 spitem trzeba trzymac non stop E i uwazac jakie ma E przeciwnik bo w innym razie .....;D.Lax faktyczie wdal sie zemna w walke a ine powinin.Powinien trzymac alt i E.Po paru zwodach slalem mu serje z d4 jak robil swiece wkoncu nadwyrezylem jego spita no i po walce.
Zmiana.
Mijanaka ja w gore wysoka swiece.Zawrucilem i trzymam sie nad laxem d10,czekjac na ment do ataku a tu mi lax funduje prezent wali swieec w gore.Chcial zrobic split S ale to raczej nie w takich waronkach.Wiec d4 mam go na celowniku d3-2 wale i lax przegrywa.
109r14/g6 vs P-51D
Oj rany pony nie mialo zadnych szans jedynie co to wiac w norku,ale o tym nie wiedzialem,bo w zyciu nie latalem 109r14/g6.Lax co raz wychodzil w gore po nieudanym ataku nie dal sie wciagnac w EF i w koncu zroilem zwod bez straty E on wyciagnol ja za nim d3 mialem go przed nosem.Pirerwsza seria tylko 9x12 ale na d5 walnolem jeszcze 22x12 no i nurka.Zaczelem wiac majac nadzieje ze mu cos zaraz odpadnie no i prosze skrzydelko sie urwalo;).
Zmiana Lax teraz low a ja hi.Lax probuje wyjsc na Ho.W koncu mi nerwy puszzcaja i wale na ho ja wygrywam.
Hurri vs Hurri,dokladnie jak opisal lax;)
Lax jest nowym pilotem i lata na myszy wszystkie zwody wychodza wtedy wolniej-oczywiscie kwestia wyczucia-.W sq mamy Mateusa ktory wymniata na myszy,no ale on juz troche lata.Mysle ze jak sie juz do myszy przyzwyczaisz lax i sie cie oszlifuje to bedzie good;).Lataj duzo z Arrttim osobiscie zawdzieczam mu 90% wiedzy o lataniu-pozatym jest cierpliwy.
WTG lax.THX za walki
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Strona 1 z 1
Forum Warbirds Center Strona Główna  ~  Polski Turniej WarBirds

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Powered by phpBB 2.x.x:WBCModv0.2 and NoseBleed vWBC


Agencja Interaktywna