Forum Warbirds Center Strona Główna
_
Autor Wiadomość
Strona Glówna WBC ~ Polski Turniej WarBirds  ~  Vojtas vs Reggis

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Strona 1 z 1
Reggis
PostWysłany: Sro 22 Grudzień, 2004 12:00  Odpowiedz z cytatem
Gość





Dywizjon:

Nick w LFS:

No wiec fajne walki wyszly.Co sie okazuje Yak9 nie duzo ustepuje spitowi9lf w zwrotnosci.Natomias Spit jest szybszy i ma leprzego climba.W pierwszej walce fakt ze spit jest leprzy spowodowal to ze nie wiele myslac odwrocona petla i lece na ho.Vojtas mial dobry pomysl ale ja wiedzialem ze Yak9 dobrze trzyma E i pozwolilem sobie na wysoka swiece nie dosc tego przy d3 mialem jeszcze na tyle E ze spokojnie wycelowlem,poczekalem na d2(bo widzialem ze Vojtas nie zdazy juz wykrecic,co z reszta sie stalo-no i 7x20 w skrzydlo.W 2 walce juz bylo trodniej Vojtas zarezentowal pare zwodow ktore byly skoteczne ale po wejsciu mi na 6 walilem norka i tylew mnie bylo widac.Udalo mi sie w paru przelotach cos trafic ale bez widocznego efekto,ale Vojtas zrobil kategoryczn blad stracil mnie z oczu kidy poszedlem low a on chcial trzymac alt.W sumie liczylem na to i sie ine przeliczylem skret z lekkim zejsciem w dol zeby trzymac E.Wojtas sie orjetuje ze jestem na jego 9 d98 od inego probuje wyciagnac w gore i puszczam mu olej.Spokojnie wychodze z walki i czekam az sie wykrwawi.
On wybiera 109r14/g6 i co sie okazuje zwrotniejsze to bydle od ponegoD coz tego nie wiedzialem i to mnie zabilo.
Zmiana stwierdzilem ze bede sie trzyml jego 6 jak rzep no i tak tez robilem robilem te same zwod co Vojtas w pewnym momecie chcial zrobic split S co i by mu pewnie wyszlo ale jak juz lecial w dol wymiezylem mniej wiecej gdzie bedzie przelatywal bardzo krotka seia prosto w kadlub,2x20 1x13.Bum moje szczescie pk.Walka potrfala by jeszcze sporo ale gdyby wojtas stracil E tez by zginol bo pony bezz E to latajaca tromna.
Hurri vs hurri oj nie umiem nie lubie ciezko mi sie tym lata.Po przelocie krecimy w ta sama stroene i Vojtas jest w tym o klase leprzy w koncu wsiada mi na 6 no i pozostaje mi tylko i wylacznie zginac robie jakies uniki ale pare seri robi z mojego huriego ognista pochiodne mknaca ku ziemi.
No i tyle.
Bardzo fajne walki THX Vojtas.<S>WTG;)
Powrót do góry
 
 
Reklama
+bot
:)
PostWysłany: Pią 19 Kwiecień, 2024 08:53 

reklama

Agencja Interaktywna

Powrót do góry
vipe
PostWysłany: Sro 22 Grudzień, 2004 16:56  Odpowiedz z cytatem
sierżant


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 278
Skąd: Poznan
Dywizjon:

Nick w LFS:

plssss piszcie wyniki !!!! regg:vojt 3:2????
_________________
F/Lt Vipe from 302nd Polish Squadron "PoznaĂąski"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
vipe
PostWysłany: Sro 22 Grudzień, 2004 17:02  Odpowiedz z cytatem
sierżant


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 278
Skąd: Poznan
Dywizjon:

Nick w LFS:

LOL wlasnie zauwazylem,ze juz walczyliscie. Kolejna walka taka sama, czy to dotyczy tej starej walki???

PLSS NIE ZAKLADAJCIE 10 TEMATOW DO 1 WALKI !!!!!!! Jesl chcecie cos dopisac dopisujcie w temacie dotyczacym danej walki
_________________
F/Lt Vipe from 302nd Polish Squadron "PoznaĂąski"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
Reggis
PostWysłany: Czw 23 Grudzień, 2004 17:02  Odpowiedz z cytatem
Gość





Dywizjon:

Nick w LFS:

przepraszam za nowy topic z walki Vojtas vs Reggis.Zle mi sie klinelo i wyskoczyl nowy.To sie juz ine powtuzy.
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Strona 1 z 1
Forum Warbirds Center Strona Główna  ~  Polski Turniej WarBirds

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Powered by phpBB 2.x.x:WBCModv0.2 and NoseBleed vWBC


Agencja Interaktywna