Forum Warbirds Center Strona Główna
_
Autor Wiadomość
Strona Glówna WBC ~ Samoloty  ~  jak zrobiĂŚ buffa?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Strona 2 z 2
Idź do strony Poprzedna  1, 2
Beryl
PostWysłany: Nie 06 Marzec, 2005 13:10  Odpowiedz z cytatem



Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 1621

Dywizjon:
303
Nick w LFS:

ja dokÂładnie to samo, walĂŞ ile fabryka daÂła z D6, nie zbliÂżam siĂŞ bardziej, chyba, ze buff sÂłaby albo ja mam sÂłabe guns/low ammo, wtedy robiĂŞ BANZAAAAI! Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
Reklama
+bot
:)
PostWysłany: Pią 19 Kwiecień, 2024 00:23 

reklama

Agencja Interaktywna

Powrót do góry
Mordred
PostWysłany: Pon 17 Październik, 2005 10:12  Odpowiedz z cytatem
kadet


Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 181
Skąd: Reichshoff
Dywizjon:

Nick w LFS:

Ja wczoraj miaÂłem taka akcje... podleciaÂłem na 3,5k nad f7, (byÂło goldowe a ja tyz byÂłem goldem - wÂłasnie ostra jatka byÂła o to lotnisko) ktos raportuje buffa nad lotniskiem i dogfight niÂżej... podlatuje widze duÂżego dota... myÂślĂŞ sobie oto buff... juz jestem martwy... ale sprĂłbowaĂŚ trzeba bo to coÂś wÂłaÂśnie jajka zrzuca i z maÂłego lotniska nie zostanie nic... wiĂŞc zbliÂżam siĂŞ.

Przed tym bufem widze drugiego dota... myÂśle Âże eskorta... wiec jestem podwĂłjnym trupem (ci co ze mnÂą latali wiedzÂą Âże padam na ziemiĂŞ rĂłwno z deszczem)... buff zakrĂŞca - drugie podejÂście... widze Âże duzy ale zbyt byÂłem zaabsorbowany ogladaniem sie na domniemany mysliwiec zeby rozpoznac typ. StwierdziÂłem Âże najpierw sprĂłbuje daĂŚ po ogonie eskorcie bo mam dobra pozycje a jak pĂłjde za buffem to on bedzie miaÂł dobrÂą... podchodze bliÂżej i sie okazuje Âże to tez bufff... B-25... jestem rĂłwno na jego 6, odrobine nizej... biorĂŞ w celownik, z d9 otwieram ogieĂą - prĂłbna seria dla wyczucia poprawki, poprawka... d7 i pluje w niego ze wszystkiego co mam (a to byÂło 4x12 Razz) kilka kulek zÂłapaÂłem w zĂŞby ale dosÂłownie kilka kulek... rĂŞka mi drÂży... leci mu paliwo... ja tne... d4 odpada mu skrzydÂło, przerywam ogieĂą i odchodze troche w gĂłrĂŞ... przede mnÂą drugi buff

Nawet sie nie zastanawia³em ile mi amunicji zosta³o... poprawka, celujê... jestem na jego 6 i prujê ci¹g³¹ seri¹ w kad³ub... strzelcy siê przestali odzywaÌ chyba bo przesta³em chwytaÌ kulki. na d5 buffowi odpad³y oba skrzyd³a... dopiero jak och³on¹³em to zorientowa³em sie ¿e to by³o B-17!

Da³em nura bo zacz¹³ sie mn¹ interesowaÌ jakis mysliwiec a ja juz bez ammo by³em

Pierwsze buffy w moim zyciu i to od razu dwa w minutĂŞ Smile

w zeby chwyciÂłem 5x12

Aha leciaÂłem Ki-44 - teÂż 1 raz Razz


PodsumowujÂąc... mysle Âże podejscie z 6 spokojne z otwarciem ciÂągÂłego ognia z d10-d9 rĂłwno w kadÂłub moÂże zabic strzelcĂłw. MoÂże ja tylko szczĂŞÂście miaÂłem (bardzo prawdopodobne) ale polecam sprawdzenie metody
_________________
Piszę jednorazowo dużo postów zanim znów zniknę na kilka lat.
[img][/img]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
 
Al
PostWysłany: Pon 17 Październik, 2005 13:42  Odpowiedz z cytatem
sierżant


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 353
Skąd: Poznań
Dywizjon:
302nd POLISH SQ
Nick w LFS:

a w totka zagrales? jak nie zagrales to wlasnie kuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuupe forsy straciles Razz
_________________
F/Lt -al--- from 302nd Polish Squadron "Poznański"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
 
joohny
PostWysłany: Pon 17 Październik, 2005 13:44  Odpowiedz z cytatem
pilot


Dołączył: 20 Sty 2005
Posty: 668
Skąd: Lublin
Dywizjon:
=PFT=
Nick w LFS:

SzczĂŞÂście to Ty miaÂłeÂś - po za tym jeÂśli dwunastkami urwaÂłeÂś oba skrzydÂła w B-17 i w rewanÂżu dostaÂłeÂś tylko 5 pestek to nie byÂłeÂś pewnie jego pierwszÂą przygodÂą w tym locie. Ottoni pewnie byli martwi od dawna lub nie mieli ammo a na skrzydÂłach G-over.

Tak czy inaczej WTGGGGGGG
_________________
Parkinson czy Alzheimer? Wybór jest prosty.
Lepiej połowę rozlać niż zapomnieć wypić.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
 
gratz
PostWysłany: Pon 17 Październik, 2005 13:45  Odpowiedz z cytatem
sierżant


Dołączył: 20 Gru 2004
Posty: 386
Skąd: N'tyszol
Dywizjon:

Nick w LFS:

Strzelcy sÂą do zabicia, tylko Âże ci ktĂłrych ja wiozĂŞ zawsze jakoÂś umierajÂą szybciej niÂż ci do ktĂłrych strzelam Wink
_________________
No i dobrze, fajna zabawa jest, po co to zamykać
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
steryd
PostWysłany: Pon 24 Październik, 2005 14:57  Odpowiedz z cytatem
greenhorn


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 67

Dywizjon:

Nick w LFS:

Hm jesli chodzi o KI44 to cos w nim jest sam zdjalem p51 a za chwile buffa b17 sam przezylem b17 mial over g stracil skrzydlo w innym locie rozwalilem b25 i tez przezylem sam bylem w szoku bo w 109 czy 190 nie bylo tak latwo z buffem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Strona 2 z 2
Idź do strony Poprzedna  1, 2
Forum Warbirds Center Strona Główna  ~  Samoloty

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Powered by phpBB 2.x.x:WBCModv0.2 and NoseBleed vWBC


Agencja Interaktywna