Forum Warbirds Center Strona Główna
_
Autor Wiadomość
Strona Glówna WBC ~ Polski Turniej WarBirds  ~  Kopi vs Ivan 5:0

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Strona 1 z 1
-kopi-
PostWysłany: Wto 21 Grudzień, 2004 17:19  Odpowiedz z cytatem



Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 44
Skąd: PoznaĂą
Dywizjon:

Nick w LFS:

I walka ja 109 g2 ivan spit 5c. Pomijance poszedem spokojnie do gory i gdy zyskalem spora odleglosc zroilem split s po kolejnej mijance poszedlem pionowo do gory z hammerheadem w szczycie. W ten sposob zyskalem przewage ktora w koncu zamienilem na pk Smile 1:0

II Zamiana. Ivan szybko zyskal przewage ale po moim udanym uniku zaczol robic dosc ospale petle w ktore moglem sie zmiesccic w spicie i wkoncu doszedlem na d4 skad udalo mi sie 3 pociskami z 20 zapalic Ivana. 2:0

III Ja 190d9 Ivan P51 D. Byla to najbardziej wyrownana walka. Foka gorzej skrencala w poziomie wiec Ivan nabieral przewagi w walce kolowej. Zauwazylem ze mam dosc energi na petle wiec ja wykonalem . Ivan nie zdecydowal sie na Ho ale zwolnij i wykonal barylke,przestrzelilem i musialem sie ratowac nurkowanem z beczkami. Gdy odszedlem na d6 d5 zdlawilem moc wykonalem ostry skret w prawo i poszedlem w barylke gdy ivan przelatywal kolo mnie. Udalo sie mu poscic mi paliwo ale po dwoch barylkach miale okazje na snapshota ktora wykorzystalem urywajac mu skrzydlo. 3:0

IV zamiana. Dosc szybko udalo mi sie wejsc ivanowi na 6 i juz nie dalem mu uciec. Gdy wykonywal uniki na low alcie wpadl wkoncu do wody. 4:0

V Hurki. Dosc dlugo sie krecilismy ale ja potrafilem ciasniej skrecac hurkiem i wkoncu odstrzelilem Ivanowi skrzydlo. 5:0

Jescze raz dzieki za walke.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Yahoo messenger  
 
Reklama
+bot
:)
PostWysłany: Pią 19 Kwiecień, 2024 03:49 

reklama

Agencja Interaktywna

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Strona 1 z 1
Forum Warbirds Center Strona Główna  ~  Polski Turniej WarBirds

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Powered by phpBB 2.x.x:WBCModv0.2 and NoseBleed vWBC


Agencja Interaktywna