Forum Warbirds Center Strona Główna
_
Autor Wiadomość
Strona Glówna WBC ~ IŁ-2 Sturmovik  ~  Warbirds FH EagleTurk

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Strona 1 z 1
srk76
PostWysłany: Pią 15 Październik, 2010 22:59  Odpowiedz z cytatem
pilot


Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 581

Dywizjon:
=PFT=
Nick w LFS:

Jak już wspomniał Swanca pojawił się nowy FH. Myślę że można spróbować. Instalacja moda koniecznego do polatania na ichnim serwerze nie jest trudna i nie wiąże się z dodatkową instalacją il2.

Strona Eagle Turk

Mod konieczny do zagrania Tutaj
Rejestracja pilota na FH : Tutaj

BTW hasło podane przy rejestracji jest również hasłem do wejścia na serwer.

IP serwera: 85.195.108.211:21000


Instalacja samego moda prosta:

New installation or Update
1) After downloading this mod pack, you must extract the rar file into a temporary location (etc. DESKTOP)

2) You must use JSGME mod installer to use safely, copy the extracted " WarBirds-fh_1.2 " into " jsgmemods " folder which located in your root IL2 game folder ...

3) Then Run JSGME and activate the " WarBirds-fh_1.2 " over the activated mods, no problem what effect using but dont change the mod engine...

Good luck to all...


...krótko pisząc :

1. pobieramy mod
2. wypakowujemy archiwum
3. przenosimy zawartość archiwum do folderu jsgmemods który znajdziemy w folderach gry
4. uruchamiamy JSGME i przerzucamy Warbirds-fh_1.2 na prawą stronę
_________________
Całe życie z wariatami Wink

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
 
Reklama
+bot
:)
PostWysłany: Czw 18 Kwiecień, 2024 04:07 

reklama

Agencja Interaktywna

Powrót do góry
bluesbrat
PostWysłany: Pon 18 Październik, 2010 15:46  Odpowiedz z cytatem
kadet


Dołączył: 13 Wrz 2008
Posty: 107
Skąd: ze Stolycy
Dywizjon:

Nick w LFS:

Joł Ziomy!
Nie wiem jak u Was, ale ja na tym modzie mam zdupione dźwięki "merlinów". W kabinie słychać jeno taki głuchy pomruk. Oczywiście niekoniecznie musi to przeszkadzać, bo wszystkie inne dźwięki słychać wtedy aż nazbyt dobrze. Np.: cona słychać zanim go widać, a aki z sąsiedniej wyspy zagłuszają dźwięk cona co go jeszcze nie widać... Mnie to fkufiało, więc testując ts3 ,wlazłem do Turków i przy pomocy mojej "zaawansowanej" angielszczyzny , dostałem to:
http://warbirds.eagleturk.com/index.php/topic,55.0.html#msg153

Wszystko wydawało się OK. W kabinie znowu był jazgot jak należy. Niespodzianki zaczęły dziać się później, kiedy próbowałem pobrykać na innych serwerach. Gra mimo zmiany modów w pliku JSGME nadal odpalała się w wersji WarBirds-fh_1.2 no i o wejściu na inne serwerki mogłem zapomnieć. Nie pomogły metody typu: otwórz-zamknij drzwi do pokoju ( ponowne odpalanie gry, kompa). Jedynie wersja tzw.goła odpalała poprawnie. Usunąłem więc najpierw tego "sund packa" i nic. Następnie wywaliłem WarBirds-fh_1.2 i jaj ciąg dalszy. Gra już nawet się nie chciała uruchomić. Wywalało po 20% lub próbowała się odpalić w ruskiej wersji i wywalało po 70%. Cofnąłem system i dupa... Stanąłem przed widmem reinstalki...wkurw jak diabli.

Jak już troszku ochłonąłem, to zacząłem szukać ostatniej deski ratunku.Znalazłem gdzieś w sieci poradę, żeby jeszcze raz uruchomić plik "restore-update" w Upacku i zrobić ten update pomimo powiadomienia, że mam najświeższą wersję. No i pomooooooogło
Very Happy!!! Wszystko wróciło do normy, czyli do spierdzielonych "merlinów",gra odpalała się w wybranej przeze mnie konfiguracji modów itp. Odechciało mi się mieć hałas w angolskich latadłach, a nawet jestem gotów przywyknąć do tego wkurfiającego pierdzenia w kabinie...

Posta zamieszczam ku przestrodze . Ale z drugiej strony może to tylko mnie spotkało? Może nie ma więcej takich nobów jak ja, co se nie umiom moda zainstalować i ewentualnie go potem wywalić jak należy..?

pozdr
_________________
"Nec Hercules contra plures", czyli w wolnym tłumaczeniu: I Herkules dupa - jak ludzi kupa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
srk76
PostWysłany: Pon 18 Październik, 2010 15:52  Odpowiedz z cytatem
pilot


Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 581

Dywizjon:
=PFT=
Nick w LFS:

To racja że dźwięki są zmienione. Jest to jedna z wad tego moda. Eagle muszą się postarać to wyeliminować. Tak myślę. Nie będę tworzył kolejnego iła tylko pod jeden serwer. Zapodam na ichnim forum. Skorzystam z googla translatorachoć mam nadzieję że mi nie wyjdzie takie cudo jak Rax'owi Smile

Dzięki blues
_________________
Całe życie z wariatami Wink

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
 
bluesbrat
PostWysłany: Pon 18 Październik, 2010 21:37  Odpowiedz z cytatem
kadet


Dołączył: 13 Wrz 2008
Posty: 107
Skąd: ze Stolycy
Dywizjon:

Nick w LFS:

Cytat:
srk76
PostWysłany: Pon 18 Październik, 2010 15:52
Zapodam na ichnim forum. Skorzystam z googla translatorachoć mam nadzieję że mi nie wyjdzie takie cudo jak Rax'owi Smile

No nie wiem ...Nie radzę ufać googlowi. Lepiej coś wydukać samemu, nieortograficznie ale z sęsem Razz .
Dajmy na to takie cóś-
Oryginał :
Cytat:
bluesbrat
PostWysłany: Pon 18 Październik, 2010 15:46
Stanąłem przed widmem reinstalki...wkurw jak diabli.

A teraz to samo po googlnięciu:

"I stood before the spectrum reinstalki wkurw as hell ..."
W sumie można mieć z tego niezłą nabitkie Razz Razz

pozdr
_________________
"Nec Hercules contra plures", czyli w wolnym tłumaczeniu: I Herkules dupa - jak ludzi kupa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
sid---
PostWysłany: Pon 18 Październik, 2010 22:15  Odpowiedz z cytatem
Zen


Dołączył: 17 Lis 2003
Posty: 1673
Skąd: Tychy
Dywizjon:
=PFT=
Nick w LFS:

trzeba mieć jeszcze głowę na karku..
To ma pomagać, a nie odwalać za Ciebie całą robotę.. Razz
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Strona 1 z 1
Forum Warbirds Center Strona Główna  ~  IŁ-2 Sturmovik

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Powered by phpBB 2.x.x:WBCModv0.2 and NoseBleed vWBC


Agencja Interaktywna