Forum Warbirds Center Strona Główna
_
Autor Wiadomość
Strona Glówna WBC ~ IŁ-2 Sturmovik  ~  Pytanie o serwer

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Strona 1 z 1
ghen
PostWysłany: Czw 01 Kwiecień, 2010 07:40  Odpowiedz z cytatem



Dołączył: 13 Paź 2008
Posty: 5

Dywizjon:

Nick w LFS:

Witam
Mam pytanko , czy zna ktoś namiar na firmę która podjęła by się hostingu gry IŁ 2 sturmovik 1946 z modem UP 2 + ZUTI MOD ?
Pisałem do kilku największych firm hostingowych ale każda odmówiła - WHITE RABBIT , shooters.pl, Gamepad.pl, Gamenet.pl 4game.pl, frags.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
Reklama
+bot
:)
PostWysłany: Czw 18 Kwiecień, 2024 16:44 

reklama

Agencja Interaktywna

Powrót do góry
Addamek997
PostWysłany: Czw 01 Kwiecień, 2010 10:26  Odpowiedz z cytatem



Dołączył: 31 Mar 2010
Posty: 6
Skąd: Warszawa
Dywizjon:

Nick w LFS:

tego co się orientuję to taki numer jest karalny (prawa autorskie) Wink
_________________
Latać każdy może, troche lepiej lub troche gorzej Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
DUZY_PL
PostWysłany: Czw 01 Kwiecień, 2010 10:56  Odpowiedz z cytatem



Dołączył: 01 Kwi 2010
Posty: 7

Dywizjon:

Nick w LFS:

Niby to dlaczego ma to być niezgodne z prawem ? Mody są darmowe i pliki do postawienia serwera też. Można je darmowo ściągnąć i stawiać serwery jak tylko chcesz. Problem w tym że mało osób się interesuje tą grą i dlatego firmy odmawiają postawienia serwera. Dla 5 slotów większości firm nie chce się stawiać serwera. Mało opłacalne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
Andy
PostWysłany: Czw 01 Kwiecień, 2010 14:47  Odpowiedz z cytatem
sierżant


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 351
Skąd: Malbork
Dywizjon:
=PFT=
Nick w LFS:

Ghen, masz wiedzę i chęci, aby taki serwer przygotować?
Bo hostować, a uruchomić aktualną wersję z tymi dodatkami i jeszcze zarządzaniem przez jakiś meneger to dwie bardzo odległe rzeczy. Po ostatnim padzie nie mam czasu, aby przywrócić naszego dedyka do używalności, a ostatnio działał już kiepsko i potrzebowałby dłuższej uwagi oraz pracy. Niestety nikt nie kwapi się do wykonania tej pracy, a ja to rozumiem, bo sam też nie mam teraz czasu, aby się tym zająć.
Niestety na przestrzeni lat IŁ bardzo się zmienił i obecnie nie ma możliwości odpalenia instalatora dedyka i poprawek z pojedynczych plików, wymaga to żmudnej modyfikacji starej wersji instalacyjnej, na którą nakładamy kolejne aktualizacje, a i tak na końcu stajemy przed problemem nakładki zarządzającej dla aktualnej wersji, ostatnia, jakiej używaliśmy skończyła się na v4.04 i nowszej nie wydali, już od 4.08 nie chciała prawidłowo działać.
Kolejnym zagadnieniem jest konieczność skojarzenia takiego serwera z bazą mySQL, aby mieć statystyki, my mieliśmy wszystko u siebie, ale można to robić na serwerze zewnętrznym.
Tak, więc pracy jest dość, jak czujesz się na siłach przygotować wszystko to działaj, a jak będzie gotowe to daj znać, odpalimy i przetestujemy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
 
DUZY_PL
PostWysłany: Czw 01 Kwiecień, 2010 17:49  Odpowiedz z cytatem



Dołączył: 01 Kwi 2010
Posty: 7

Dywizjon:

Nick w LFS:

Andy - ja i Ghen zdajemy sobie sprawę że jest z tym masa roboty . Dlatego szukamy firmy która by się podjęła hostingu tej gry i wykonała robotę za nas. Statystyki nam nie potrzebne w ogóle tak że serwer może być bez bazy mySQL. A i koszta wtedy mniejsze Smile
Znalazłem firmę z zagranicy http://artofwarcentral.com/IL-2-Sturmovik-servers.asp ale woleli byśmy jakąś polską firmę. Łatwiej się dogadać. Niestety nasza angielska być słaba Very HappyVery Happy
Pozdro
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
sid---
PostWysłany: Czw 01 Kwiecień, 2010 18:07  Odpowiedz z cytatem
Zen


Dołączył: 17 Lis 2003
Posty: 1673
Skąd: Tychy
Dywizjon:
=PFT=
Nick w LFS:

DUZY_PL napisał(a):
ja i Ghen ... szukamy firmy która by się podjęła hostingu tej gry i wykonała robotę za nas.


Szczyt lenistwa...

Jeżeli zależy Wam tylko na lataniu bez statystyk, to sobie odpalcie MP i latajcie bez dedyka. Albo po prostu podłączcie się do jakiegoś istniejącego serwera. Oszczędzicie sobie czasu. Na taki serwer nikt Wam nie przyjdzie i szkoda na to czasu.

Ja osobiście nie widzę celu w stawianiu takiego serwera.
Chyba, że mnie oświecicie..[/b]
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
 
DUZY_PL
PostWysłany: Czw 01 Kwiecień, 2010 18:42  Odpowiedz z cytatem



Dołączył: 01 Kwi 2010
Posty: 7

Dywizjon:

Nick w LFS:

sid--- napisał(a):

Ja osobiście nie widzę celu w stawianiu takiego serwera.
Chyba, że mnie oświecicie..
[/b]


A my przeciwnie Smile Latamy w kilka osób i zależy nam na tym aby każdy w dowolnej chwili mógł sobie polatać z botami na wcześniej zrobionych naszych mapkach. A jak znajdziemy czas to żeby zebrać się w kilku i latać razem. Poza tym nie każdy z nas ma możliwość postawienia MP ( brak zewnętrznego adresu IP ). Z naszej strony taki serwer ma same plusy Smile

sid--- napisał(a):

Na taki serwer nikt Wam nie przyjdzie


I oto nam właśnie chodzi ... niestety ale na większości serwerów kultura latania pozostawia wiele do życzenia . Przykre ale prawdziwe.

Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Strona 1 z 1
Forum Warbirds Center Strona Główna  ~  IŁ-2 Sturmovik

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Powered by phpBB 2.x.x:WBCModv0.2 and NoseBleed vWBC


Agencja Interaktywna