Forum Warbirds Center Strona Główna
_
Autor Wiadomość
Strona Glówna WBC ~ IŁ-2 Sturmovik  ~  Warbirds of Prey

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Strona 7 z 7
Idź do strony Poprzedna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
sid---
PostWysłany: Czw 24 Grudzień, 2009 09:40  Odpowiedz z cytatem
Zen


Dołączył: 17 Lis 2003
Posty: 1673
Skąd: Tychy
Dywizjon:
=PFT=
Nick w LFS:

Rax, a Ty się cykałeś fajo.. :d
Zrobią listę modów, które trzeba będzie sobie odhaczyć w JSGME i tyle. Very Happy

S!

Zdrowych, spokojnych i pogodnych Świąt, panowie. Very Happy
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
 
Reklama
+bot
:)
PostWysłany: Wto 16 Kwiecień, 2024 05:14 

reklama

Agencja Interaktywna

Powrót do góry
joohny
PostWysłany: Czw 24 Grudzień, 2009 15:41  Odpowiedz z cytatem
pilot


Dołączył: 20 Sty 2005
Posty: 668
Skąd: Lublin
Dywizjon:
=PFT=
Nick w LFS:

Rax - Ty fajo!
_________________
Parkinson czy Alzheimer? Wybór jest prosty.
Lepiej połowę rozlać niż zapomnieć wypić.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
 
szymon
PostWysłany: Czw 24 Grudzień, 2009 18:25  Odpowiedz z cytatem
senior pilot


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 989
Skąd: Pilica
Dywizjon:
303 Kościuszkowski
Nick w LFS:

Patrzcie jaki cwaniak, nic nie odpisze żeby nie było że choć w Wigilię ludzkim głosem mówił Razz
_________________
Hell Hath No Fury Like A FireFighter

Ochotnicza Straż Pożarna Pilica
www.osp.pilica.com.pl
Śląska Galeria Fotografii Pożarniczej
www.sgfp.com.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
 
srk76
PostWysłany: Pon 22 Marzec, 2010 18:55  Odpowiedz z cytatem
pilot


Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 581

Dywizjon:
=PFT=
Nick w LFS:

hey kurna - timeout zero na bf vs spit , na zeke wchodzę. Na forum coś bredzą o nowym patchu "n" cy cuś. Rax to jest to co
mi mówiłeś tam w którąś sobotę ? Latać chciałem !!!! Na zeku 3 lamy na krzyż a ja krwiii chciałem.

Do jutra rana widzę rozwiązanie ładnie podane bo inaczej wszystkie wątki gdzieś przeniosę !!!! Evil or Very Mad
_________________
Całe życie z wariatami Wink

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
 
bluesbrat
PostWysłany: Pon 22 Marzec, 2010 20:23  Odpowiedz z cytatem
kadet


Dołączył: 13 Wrz 2008
Posty: 107
Skąd: ze Stolycy
Dywizjon:

Nick w LFS:

No więc na dotychczasową wersję UPacka trzeba zainstalować nową łatkę 2.0n. Ja zasysałem z tego lionka:
http://www.warbirdsofprey.org/wopDownloads/wopstaff/UltraPack20Patchs/UP2.0n.exe
Po zainstalowaniu nie trzeba już pobierać i instalować jakiejś tam poprawki "map fix", ponieważ w/w łatka już to zawiera.
Jak go już koledzy pobierzecie to należy:
1.W programiku JSGME dezaktywować wszystkie mody.
2. Aktywować pobraną łątkę. Instalator zapyta gdzie ma to zainstalować , więc należy mu wskazać ścieżkę do katalogu z grą ( nowy pacz instalujemy na dotychczasową, zmodowaną UPackiem grę).Instalator zacznie się wypakowywać i instalować sam. Jak już skończy , to wyskoczy okno dialogowe ( czy jak to tam się nazywa takie okienko z DOSEM...) i tam bedą dwie opcje do wyboru: "Client - Option 1" i "Dogfight Server - Option 2". Należy wybrać Opcję pierwszą! "client".

Po tym wszystkim trzeba sprawdzić co nam wyszło, więc uruchamiamy JSGME i zapodajemy mod 00_WarbirdsOfPrey( wcześniej używany był mod 00_WarbirdsOfPrey- Switcher, a teraz to już nie i nie wiem po co on tam został lol) i sprawdzamy ekran startowy. Jak się uruchamia z n-ką w środku tego kółeczka z zutis mod, to jest git.

Teraz kwestia gdzie i z czym można latać.
Na spitach włączony jest CRT2, więc można latać jedynie( niby ponoć wystarczy bo zawiera wsjo) z modem 00_WarbirdsOfPrey, ale mnie wpuszcza z takim zestawem:
00_WarbirdsOfPrey
00_Effects_High
00_ModdedClouds(light)
00_Bullets_IntermittentSmokeTrai
00_Safe_DLL's
00_SmallerFonts
Na zeke ponoć CRT2 nie włączony, ale żeby se popykać też trzeba zapodać tego 00_WarbirdsOfPrey.
Ja gram na tym samym zestawie jak powyżej + Defualt Reticles ( odrobinę przeze mnie zmodyfikowanym , żeby mieć te kropki zamiast tradycyjnego celownika)

Ważne jest to , że trzeba na oba serwery mieć ten ichni 00_WarbirdsOfPrey zapodany. Zawiera on w sobie wersję pliku EXE 512MB. Jeżeli po instalacji n-ki i uaktywnieniu w/w moda , mapy będą się ładowały jedynie w 90%, to można w JSGME wybrać 256mb exe, ponoć może pomóc. Nie wiem o co chodzi z tym EXE i pewnie na ten temat będą mogli powiedzieć bardziej wiedzący ode mnie. Coś tam trukali na ichnim forum, że to po to żeby było mniej zacięć i kicków...

To by było na tyla. I jeszcze tylko linki do WoP forum z tematami:
N-ka i instalacja:
http://www.warbirdsofprey.org/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=6824&highlight=

Do całego tematu z problemami ludzi z tym paczem:
http://www.warbirdsofprey.org/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=6825
pozdr

EDIT:
Kuuurde!! Nie doczytałem Ptakowego posta do końca...Nie przeczytałem ostatniej linijki, bo mnie się pomieszała z tym Jego napisem-podpisem, kolorowym jak reklama "smyka" i wyszło na to ,że się zesrałem ze strachu po Jego poście i szybciutko wysmarowałem to to tam powyżej ... A ja tak od serca pomóc chciałem
Razz , a wódki też już dawno nie piłem...
_________________
"Nec Hercules contra plures", czyli w wolnym tłumaczeniu: I Herkules dupa - jak ludzi kupa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
srk76
PostWysłany: Pon 22 Marzec, 2010 20:48  Odpowiedz z cytatem
pilot


Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 581

Dywizjon:
=PFT=
Nick w LFS:

To się nazywa "respekt podświadomy" Cool

hyhyhy dzięki blues. Ech te miksy (przekopiowałem do Modyfikacji)
_________________
Całe życie z wariatami Wink

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
 
sid---
PostWysłany: Sro 24 Marzec, 2010 19:53  Odpowiedz z cytatem
Zen


Dołączył: 17 Lis 2003
Posty: 1673
Skąd: Tychy
Dywizjon:
=PFT=
Nick w LFS:

na wódeczkę się jeszcze umówcie, gołąbeczki...
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
 
srk76
PostWysłany: Sro 24 Marzec, 2010 20:06  Odpowiedz z cytatem
pilot


Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 581

Dywizjon:
=PFT=
Nick w LFS:

Ostatnio coś wszystko złazi z tematu na wódkę Laughing

"...szumią sosny na nizinie !!! "


ps. wie ktoś kiedy borsuk ma okres ochronny ?
_________________
Całe życie z wariatami Wink

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
 
bluesbrat
PostWysłany: Sro 24 Marzec, 2010 20:10  Odpowiedz z cytatem
kadet


Dołączył: 13 Wrz 2008
Posty: 107
Skąd: ze Stolycy
Dywizjon:

Nick w LFS:

Cytat:
sid---
PostWysłany: Sro 24 Marzec, 2010 19:53
na wódeczkę się jeszcze umówcie, gołąbeczki...


Sid! Tobie od braku wódki też się w główce pogibało. Ornitolog od siedmiu boleści... Nie odróżnia sroki od gołąba Razz Razz

pozdr
_________________
"Nec Hercules contra plures", czyli w wolnym tłumaczeniu: I Herkules dupa - jak ludzi kupa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
bluesbrat
PostWysłany: Sro 21 Kwiecień, 2010 09:12  Odpowiedz z cytatem
kadet


Dołączył: 13 Wrz 2008
Posty: 107
Skąd: ze Stolycy
Dywizjon:

Nick w LFS:

Szybkim krokiem i na dniach idą kolejne zmiany na WoP.

Wyszła kolejna wersja UPaka tym razem 2.01, która w dość radykalny sposób zmienia kilka rzeczy. Chyba najważniejsza , to zmieniony model lotu na bardziej "realistyczny" ( oczywiście cudzysłowie jest po to, żeby nie rozgorzała jakaś niepotrzebna dyskusja na wieczny temat "realności gry" Razz ). Ponoć zakręcanie np. spitem, z drągiem na jajach raczej do przyjemności tej gry należeć nie będzie ( ciekawe, czy zeki tez przestaną się zachowywać jak kreskówkowy struś pędziwiatr...). Poza tym w paczce jest plik "autoupdate", który być może pozwoli uniknąć całego tego zamieszania , związanego z kolejnymi paczami. Zmieniło się również zachowanie AI. Ponoć są bardziej ludzcy i mniej głupi.Na lotniskach, gdzie jest limit jakiegoś latadła, po wyczerpaniu się zapasów, latadło zniknie z listy dostępnych. Nie będzie już zdziwka po kicku z serwera, bo się poleciało niedostępnym samolotem i nie przeczytało mesydżu w czacie Cool . 2.01 wprowadza jeszcze wiele innych zmian ale lenistwo i znajomość angielskiego nie pozwala mi ich Wam tutaj przedłożyć.

Linka do tematu - post Hadesa:
http://ultrapack.il2war.com/index.php/topic,1536.0.html

Są tam również paczki do pobrania z nowym 2.01. Było tam jakieś małe zamieszanie z tymi paczkami. Wypuścili jakieś "hotfixy", ale ludzie pobierający modpaka po 15 kwietnia już nie muszą sobie tym zajściem zawracać dupy.

Prawdopodobnie ( jeszcze nie instalowałem) instalacja odbędzie się automatycznie po uaktywnieniu instalatora UP2.01. Należy go ładować na dotychczasową wersję 2.0n( oczywiście po obowiązkowym "wyczyszczeniu" prawej strony w JSGME ) zaleca się jednak skopiowanie folderu z grą, przed nowym modowaniem, w bezpieczne miejsce.

WoP ma się przestawić na nową paczkę modów 27 kwietnia, ale z tego co widzę, stanie się to wcześniej.
Lina do tematu:
http://www.warbirdsofprey.org/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=7133

pozdr
_________________
"Nec Hercules contra plures", czyli w wolnym tłumaczeniu: I Herkules dupa - jak ludzi kupa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Strona 7 z 7
Idź do strony Poprzedna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Forum Warbirds Center Strona Główna  ~  IŁ-2 Sturmovik

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Powered by phpBB 2.x.x:WBCModv0.2 and NoseBleed vWBC


Agencja Interaktywna