Forum Warbirds Center Strona Główna
_
Autor Wiadomość
Strona Glówna WBC ~ Inne gry  ~  Achtung Spitfire

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Strona 1 z 1
fremen
PostWysłany: Pon 16 Styczeń, 2006 23:47  Odpowiedz z cytatem
greenhorn


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 57

Dywizjon:

Nick w LFS:

Mozna sciagnac z staregry.pl czy klasyka.prv.pl. Fajna strategia ww2 o samolotach ... z checia z kims na multi zagram .. wiec sie zglaszac ;P tylko wpierw sie nauczcie bo ja na poziomie trudnosci na maxa gram.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Yahoo messenger  
 
Reklama
+bot
:)
PostWysłany: Nie 12 Maj, 2024 22:36 

reklama

Agencja Interaktywna

Powrót do góry
vipe
PostWysłany: Wto 17 Styczeń, 2006 09:10  Odpowiedz z cytatem
sierżant


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 278
Skąd: Poznan
Dywizjon:

Nick w LFS:

fajna gierka ale jakos mi ise szybko znudzila :O
_________________
F/Lt Vipe from 302nd Polish Squadron "PoznaĂąski"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
laxtsc
PostWysłany: Wto 17 Styczeń, 2006 19:56  Odpowiedz z cytatem
Gość





Dywizjon:

Nick w LFS:

Na niskim poziomie trudnosci zbyt malo urozmaicona a na wyzszych poziomach kosmos Smile Ale gdyby wspolczesnie ktos wydal podobny tytul w 3D (zamiast cyferek kolo samolotu oznaczajacych wysokosc itp., symboli polozenia samolotu) + czas rzeczywisty z mozliwoscia pauzowania i wydawania rozkazow, mogloby byc ciekawie.
Powrót do góry
 
 
fremen
PostWysłany: Wto 17 Styczeń, 2006 23:44  Odpowiedz z cytatem
greenhorn


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 57

Dywizjon:

Nick w LFS:

no dobra ale zagra ktory ze mna ?Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Yahoo messenger  
 
Beryl
PostWysłany: Sro 18 Styczeń, 2006 10:56  Odpowiedz z cytatem



Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 1621

Dywizjon:
303
Nick w LFS:

z websterem i patrysem probowalismy pograc na zlocie w katowicach,multi sie caly czas wywalal :/ udaloci sie zagrac juz z kims na multi?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
fremen
PostWysłany: Sro 18 Styczeń, 2006 13:52  Odpowiedz z cytatem
greenhorn


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 57

Dywizjon:

Nick w LFS:

nie bo nie mialem z kim no niestety :/ Razz .. dlatego oczekuje chetnego
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Yahoo messenger  
 
jig
PostWysłany: Czw 19 Styczeń, 2006 13:50  Odpowiedz z cytatem
greenhorn


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 55
Skąd: Bytom
Dywizjon:

Nick w LFS:

Ja bez problemow gralem w AS po sieci , nic sie nie sypalo. A ja bym w il2 pogral z checia bo bardzo lubie ta gierke, tyle ze ja mam samego il2... tego najstarszego i najprostrzego il2 gdzie byl tylko wschodni front i nie mam mozliwosci specialnych zeby zalatwic sobie te tam dodatki czy co to tam trzeba bylo.
_________________
MÂłody czÂłowiek uczy siĂŞ zrzucaĂŚ napalm na ludzi, ale nie moÂże napisaĂŚ @#$#! na samolocie bo to nieprzyzwoite.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
Kuserek
PostWysłany: Sro 20 Maj, 2009 18:27  Odpowiedz z cytatem



Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 3

Dywizjon:

Nick w LFS:

Witajcie, znam ta gre od lat, podobnie jak jej pierwszą część Over the reich. Ostatnio sobie to przypominam i wkurza mnie blad wywalania gry po kilku godzinach grania gdy chce sie zapisac i wyjsc. Wyglada na to ze aby ukonczyc kampanie nie nalezy wylaczac komputera do powrotu w misji.
W kampanii niemcami doszedlem do bitwy o anglie ale jej nie ukonczylem, w kampanii aglii po walkach o Francje gra mi sie konczy (?!) co uważam za blad, bo wedlug opisu powinna trwac dalej tak jak w przypadku niemiec. Tak było w wersji pełnej która mam od lat ale mi sie zepsuła.
Poszukuje wiec pelnopłytowych wersji tych gier, dla mozliwosci zainstalowania patchy, które na wersjach zabandonware nie sa mozliwe do zamontowania. Jeśli ktoś posiada wersje zripowane do 1.15 to tez by mnie urządzało.
Są w sieci ślady po takich wersjach, ale wszystko juz nieaktualne (brak seedów). Kupno poprzez sieć tez widze ze jest juz niemozliwe, za stary towar żeby znależc nawet na allegro.

W multiplayer jest niestety troche lipa, bo można tylko grac przeciwko sobie, brakuje mi tu opcji latania we wspolnym zespole i synchronizacji dzialan we wspolnej walce z wrogiem, poza tym kazda potyczka to nowi piloci, troszke brak jakiejs formy minimum rpg, tak jak w kampanii.

Podpowiedzcie jeśli macie jakieś info gdzie znajdę ta grę (w sumie over the reich tez bym chętnie wziął w wersji patchowanej).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
Kuserek
PostWysłany: Nie 24 Maj, 2009 11:35  Odpowiedz z cytatem



Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 3

Dywizjon:

Nick w LFS:

Dobra wiadomosc: wyczytalem w sieci że moja stara płyta nie jest wcale uszkodzona tylko nie da sie w nia grac na windowsie xp i nowszych. Ale sa mechanizmy do obchodzenia problemu i udalo mi sie to uruchomic. Tak wiec posiadam pełnopłytowa dzialająca pod xp wersje Achtung Spitfire. Nie mam za to i nigdy nie mialem Over the Reich, ale mam juz kontakt z kims kto moze mi sprzedać, problem jest tylko taki że ten ktos jest za oceanem, a aktualnie nie mam karty kredytowej i ogolnie to zakupy w walutach dzisiaj sa dla nas wyjątkowo drogie. Cena około 30 dolarów za używane Over the reich jest dla mnie do zaakceptowania. Szukam kogos kto ma mozliwosc zakupu z USA, albo chcialby podzielic sie kosztami i skopiowac to sobie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
Beryl
PostWysłany: Nie 24 Maj, 2009 12:30  Odpowiedz z cytatem



Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 1621

Dywizjon:
303
Nick w LFS:

Kiedyś obie na allegro widziałem, ale poszły za kasę za dużą dla mnie (80zeta za pack). Rippowany Achtung potrafi się wywalac na save/load, metodą jest zapisywanie na kilku slotach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
Kuserek
PostWysłany: Wto 26 Maj, 2009 21:21  Odpowiedz z cytatem



Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 3

Dywizjon:

Nick w LFS:

80zł za over the reich mozna by przemyśleć, taniej i posciej niz z usa, bede patrzyl na allegro
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Strona 1 z 1
Forum Warbirds Center Strona Główna  ~  Inne gry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Powered by phpBB 2.x.x:WBCModv0.2 and NoseBleed vWBC


Agencja Interaktywna