Forum Warbirds Center Strona Główna
_
Autor Wiadomość
Strona Glówna WBC ~ Pomoc  ~  Zachowanie na serwerze

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Strona 2 z 2
Idź do strony Poprzedna  1, 2
BlackMetal
PostWysłany: Czw 05 Lipiec, 2007 09:19  Odpowiedz z cytatem



Dołączył: 26 Cze 2007
Posty: 12
Skąd: Torun
Dywizjon:

Nick w LFS:
BlackMetalPL®

Dzeki swift, ze postanowiles wrzucic nagranie na wrzute.pl. Ja niestety zapomnialem zapisac powtorki, ale ty to zrobiles:]
Aha, chcialbym jeszcze dopisac pare slow, a mianowicie:
W poprzednim wyscigu nie zepchnalem go specjalnie z drogi, tylko na najwiekszym zakrecie zbyt malo wyhamowalem, ja sie dopasowalem idealnie do drogi, ale mateusz akurat jechal wolniej i lekko przykleilem mu sie do boku, a lag spowodowal ze odlecial nieco na piach:P Mateusz zaczal floodowac (co robil do okolo 5 min po zdarzeniu) przez co nie dalo sie normalnie nic napisac ani wytlumaczyc. Napisalem mu grzecznie "Sorry", ale najwyrazniej nie zauwazyl bo floodowal naokraglo na czacie. W nastepnym wyscigu chamsko wpier***** mi sie pod kola i jeszcze zadal przeprosin za to co mu wtedy zrobilem (czego ja nie zrobilem, bo mowil ze wjechalem w niego z cala predkoscia specjalnie, zeby zepsuc mu wyscig). Oczywiscie w pierwszym wyscigu glosowal o zablokowanie mnie, bo jestem crasherem i w ogole, a ze nikt nie chcial glosowac (bo reszta logicznie mysli, i raczej wie, ze ktos z elity nie moglby crashnac "ot tak" innego "niby" czlonka [bo mateusz bywal tam czesto, i dotychczas go uwazalem za czlonka elity]). Gdy juz wszyscy sie dowiedzieli o tym wydarzeniu, mateusz wymyslal nowa wymowke (zeby oczywiscie znowu na mnie poszly wszystkie bluzgi itp) i powiedzial wszystkim, ze przeklinam na czacie uzywajac slow kurva i hój (serwer banuje za bluzgi). No cuz...ja ze swojej strony przepraszam za te bluzgi^^ (chociaz wydaje mi sie ze dla nikogo obrazliwe nie byly:P).
To juz chyba wszystko:]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
 
Reklama
+bot
:)
PostWysłany: Nie 12 Maj, 2024 15:42 

reklama

Agencja Interaktywna

Powrót do góry
sid---
PostWysłany: Czw 05 Lipiec, 2007 09:41  Odpowiedz z cytatem
Zen


Dołączył: 17 Lis 2003
Posty: 1673
Skąd: Tychy
Dywizjon:
=PFT=
Nick w LFS:

To już jest chyba druga pyskowka mateusza. Evil or Very Mad
Żółta kartka. Wiadomo co za dwie.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
 
szymon
PostWysłany: Czw 05 Lipiec, 2007 10:08  Odpowiedz z cytatem
senior pilot


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 989
Skąd: Pilica
Dywizjon:
303 Kościuszkowski
Nick w LFS:

a tak się chłopina nagadał, że noobów banować Smile żeby kulturka była Smile

i mam jeszcze jedno małe offtopowe pytanie dot. LFS bo trenuję żeby poniżej 2m zejść - "Gdzie tu są spusty"Very HappyVery HappyVery Happy
_________________
Hell Hath No Fury Like A FireFighter

Ochotnicza Straż Pożarna Pilica
www.osp.pilica.com.pl
Śląska Galeria Fotografii Pożarniczej
www.sgfp.com.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
 
Szymik
PostWysłany: Czw 05 Lipiec, 2007 12:12  Odpowiedz z cytatem
Administrator


Dołączył: 03 Kwi 2003
Posty: 964
Skąd: Gdańsk
Dywizjon:
303sqn Kościuszkowski
Nick w LFS:
[WBT]Szymik

Co do zachowania to chyba pojawilem sie na sama koncowke tego wszystkiego i puscilem pare kickow mateuszowi. Wydaje mi sie ze mateusz to jakis nastolatek (moge sie mylic) ktory zbyt serio podchodzi do czasow itp.

szymon tu masz kopalnie setupow Wink
http://setupfield.teaminferno.hu/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
 
mateusz_gosc
PostWysłany: Czw 05 Lipiec, 2007 12:19  Odpowiedz z cytatem
sierżant


Dołączył: 26 Cze 2007
Posty: 308

Dywizjon:

Nick w LFS:
mateusz_gosc PL

przepraszam bardzo ale BlackMetal troche kłamstewek napisał....

napisze jak to było z mojej strony

wiec tak jade sobie na pierwszej pozycji (bardzo zadko tak jest bo nie jestem zbyt szybki) cieszyłem sie z tego do momentu kiedy BlackMetal na zakrece wzderzył do mnie az mnie wyrzuciło na bande !! i prosze uwierzyc ze naprawde wygladalo jak by to było specialnie !!! i sie zdziwiłem ze BlackMetal tak mnie potraktował... ok pisał SORY ale o tak "sory rozgrzewam opony" pisał do bezprzerwy i to On zaczoł flodowac !! bezprzerwy to pisał pozniej ajkies usmieszki itp... jak by sie zemnie naśmiewał to ja zaczołem pisac " BARANIE !!! jak jezdzisz :///" pisalem to wtedy kiedy On zaczol flodowac... jesli On zaczoł pisac te głupoty to ja tez i tak sie zaczeło !! zostałem ponizony i wysmiewany !!! bo przeciez nie moge nawet odrobine słowa powiedziec ELICIE !! mało tego SWIFT zaczoł go bronic i pisał (równiez flodował) "On rozgrzewa opony" i tak nazwajem sobie pisali !! pozniej jak sie naprawde zdenerwowalem przez te flodowanie BlackMetal'a chcialem go zablokowac ... bo niedało sie wytrzymac ! do tego jak wiadomo mam super wolny komputer i zaczelo mi tak scinac ze jeszcze poprawiło to moje zdenerwowanie ! BlackMetal nie wykazał zadnej skruchy a pisanie "sorki rozgrzewam opony" mnie jeszcze bardziej zdenerwowalo bo pisal to bezprzerwy !! do tego SWIFT poprzedzał to "On rozgrzewa opony" wiec raczej to nie była skrucha tylko wysmiewanie
wiec tak sie zdenerwowałem ze poprostu poczekał na prostej i musiałem wzderzyc do BlackMetal tu sie przyznaje zrobiłem zle tymbardziej ze pózniej BlackMetal wytłumaczył mi ze niechcaco to zrobił... szkoda ze dopiero pozniej mi to wytłumaczył bo bym do niego nie wzderzał ! ale On wolał tego nie tłumaczyc wczesniej tylko flodowac Sad Przepraszam BlackMetala jeszcze raz za to co zrobiłem bo naprawde było to nie fair Sad ale naprawde z mojej strony wygladało to jakby BlackMetal popchnoł mnie specialnie..
przepraszałem wszystkich na serwerze i naprawde było mi głupio !
ale oczywiscie BlackMetal i Swift zaczeli sie odgrazacz ze beda mnie crashowac itp.... mam nawet filmik na ktorym Swift chiał wemnie wzderzyc niestety podjecha przed nim inny zawodnik i wzderzył specialnie do innego gracza ale oczywisice ten ktos odbił sie od Swifta i wzderzył do mnie i znowu byłem ostatni !;//
moge przysciasc ze takiego czegos juz nie zrobie zreszta wczoraj wieczorkiem jak to zwykle bywa przepusciłem BlackMetal'a wiec raczej swiadczy to o tym ze nie zamierzam juz do nikogo wzderzac ! nawet jesli on do mnie wzerza bo teraz juz wiem ze ELITY nie nalezy denerwowac ....
szkoda tylko ze straciłem dobre imie na forum i serwerze ale chyba bardziej wierzycie Swiftowi i BlackMetal'owi ?? Sad((
pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
Szymik
PostWysłany: Czw 05 Lipiec, 2007 12:33  Odpowiedz z cytatem
Administrator


Dołączył: 03 Kwi 2003
Posty: 964
Skąd: Gdańsk
Dywizjon:
303sqn Kościuszkowski
Nick w LFS:
[WBT]Szymik

Mateusz to tylko gra Very Happy wiec chlopie nie marnuj zdrowia i nerwow Very Happy co do kompa wylacz sobie chmurki itp powinno Ci to troche porawic plynnosc Smile pozdrawiam i troche wiecej luzu panowie Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
 
BlackMetal
PostWysłany: Czw 05 Lipiec, 2007 12:40  Odpowiedz z cytatem



Dołączył: 26 Cze 2007
Posty: 12
Skąd: Torun
Dywizjon:

Nick w LFS:
BlackMetalPL®

Haha! Ja zaczalem floodowac? Pozatym nie pisalem "Sory rozgrzewam opony" tylko ">Sorry<" i to kilka razy. A potem "Spoko, rozgrzewam opony" - zawsze to pisze jak kogos wyprzedze kto byl pierwszy:P A swift dla zartu sobie na skrot zapisal "Spoko, on rozgrzewa opony", wiec to wcale nei bylo nasmiewanie. Pozatym ja to wyslalem z 5 razy tylko, i z 5 usmieszkow, a ty okolo 5 min floodowales, wiec kto floodowal ten floodowal:]
Zawsze przepraszam wpisujac ">Sorry<" jak kogos niechcacy walne, no ale dobra, jezeli wg ciebie nie przepraszalem tylko sie nasmiewalem to tylko twoje zdanie, bo az taki cham nie jestem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
 
Beryl
PostWysłany: Czw 05 Lipiec, 2007 13:15  Odpowiedz z cytatem



Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 1621

Dywizjon:
303
Nick w LFS:

szymik daj na wszelki wypadek bana wszystkim i załóż test na pełnoletność przy wejściu na serwer.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
Julius
PostWysłany: Czw 05 Lipiec, 2007 13:53  Odpowiedz z cytatem
pilot


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 544
Skąd: Tychy
Dywizjon:
303sqn
Nick w LFS:
[WBT]Julius

Beryl napisał(a):
szymik daj na wszelki wypadek bana wszystkim i załóż test na pełnoletność przy wejściu na serwer.


Propozycja pytań do testu:

Zapytać ile ma lat " trzy czy cztery.
Jeśli nie wie to... zapytać czy kocha się już z kobietami.
Jeśli nie to - ma trzy.
_________________
"Sam wypiłem ok 3500 różnych piw i ogólnie muszę powiedzieć wszystkie maja coś wspólnego - trzeba sikać." - Andy z Hagen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
 
mateusz_gosc
PostWysłany: Czw 05 Lipiec, 2007 14:58  Odpowiedz z cytatem
sierżant


Dołączył: 26 Cze 2007
Posty: 308

Dywizjon:

Nick w LFS:
mateusz_gosc PL

Ok na forum juz sie nei kłucimy atmosfera jest OK Smile
mysle ze juz pogodizlysmy z BlackMetalem Smile i faktycznie to tylko gra wiec cyz bede pierwszy czy ostatni to tak na nastepny dzien o tym zapomne a szkoda nerwow Sad Smile

pozdr.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
makao
PostWysłany: Czw 05 Lipiec, 2007 16:05  Odpowiedz z cytatem
senior pilot


Dołączył: 24 Cze 2007
Posty: 924
Skąd: Wrocław/Głogów
Dywizjon:

Nick w LFS:
Cq| Makao

Pamiętajcie, że okoliczności wypadków trzeba wyjaśniać po wyścigu bo inni jadą i trzeba grzać ostro Wink No i jak Szymik powiedział, więcej luzu panowie Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Strona 2 z 2
Idź do strony Poprzedna  1, 2
Forum Warbirds Center Strona Główna  ~  Pomoc

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Powered by phpBB 2.x.x:WBCModv0.2 and NoseBleed vWBC


Agencja Interaktywna