Forum Warbirds Center Strona Główna
_
Autor Wiadomość
Strona Glówna WBC ~ Targetware  ~  Wojna Obronna Polski '39 / War Over Poland '39

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Strona 3 z 3
Idź do strony Poprzedna  1, 2, 3
Andy
PostWysłany: Sob 18 Listopad, 2006 17:26  Odpowiedz z cytatem
sierżant


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 351
Skąd: Malbork
Dywizjon:
=PFT=
Nick w LFS:

Sander napisał(a):
Chciałem niniejszym poinformować, że dziś od 21:00 planujemy latańsko. Zapraszam wszystkich chętnych.

Dodam tylko ze sa gotowe pokoje na TSie, IP 153.19.156.122, zapraszam, napewno lepiej bedzie sie latalo mogac sie komunikowac glosem, no i instrukcjie latwiej przekazac poczatkujacym Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
 
Reklama
+bot
:)
PostWysłany: Nie 12 Maj, 2024 13:48 

reklama

Agencja Interaktywna

Powrót do góry
Ziomek
PostWysłany: Nie 19 Listopad, 2006 01:48  Odpowiedz z cytatem
sierżant


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 376

Dywizjon:

Nick w LFS:

Dzisiaj bylo super , byly pierwsze kille .Mozna powiedziec ze Polska eskadra pokazala Sovietom jak sie lata Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
rax
PostWysłany: Nie 19 Listopad, 2006 02:13  Odpowiedz z cytatem



Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 1895
Skąd: Planeta Ziemia :)
Dywizjon:

Nick w LFS:

Ziomek napisał(a):
Dzisiaj bylo super , byly pierwsze kille .Mozna powiedziec ze Polska eskadra pokazala Sovietom jak sie lata Wink



tia...slyszalem na TS jak Andy bral pierwsze lekcje...no super !!! ..."a jak dojdzie do 250 to przekrecisz silnik !!!" Laughing Wink a po chwili Andy "...no dobra startuje...ciagle mi skreca (30 sec. pozniej) tu jest con !!!...(10 sec pozniej) ziomek sie pyta: Andy gdzie jestes ? aaa..musialem zdiczowac i leze sobie na piasku ..."


panowie w pyte !!! tez chce polezec na piasku !!! Laughing Laughing Laughing Wink
_________________
pierdziec nie ma komu !!! ale wachac to by wszyscy chcieli !!! Wink
pijcie wodę! -woda ma moc... unosi statki, porusza młyny...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
sid---
PostWysłany: Nie 19 Listopad, 2006 10:23  Odpowiedz z cytatem
Zen


Dołączył: 17 Lis 2003
Posty: 1673
Skąd: Tychy
Dywizjon:
=PFT=
Nick w LFS:

Problem w tym, ze to co slyszales to byly pierwsze kroki w Target Tobruk..
Nie widziales/slyszales o WoP. A tam lalismy tylki Smile Nawet mam asyste Razz
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
 
rax
PostWysłany: Nie 19 Listopad, 2006 12:43  Odpowiedz z cytatem



Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 1895
Skąd: Planeta Ziemia :)
Dywizjon:

Nick w LFS:

sid--- napisał(a):
Problem w tym, ze to co slyszales to byly pierwsze kroki w Target Tobruk..
Nie widziales/slyszales o WoP. A tam lalismy tylki Smile Nawet mam asyste Razz


no to widze jak laliscie..."mam asyste" Laughing Wink


to tak jak po przegranej w RO gdzie kilku nas bylo i Alor (a gral z nami po tej samej stronie !!!) na koniec mowi...no i PRZEGRALISCIE !!! Laughing Wink
_________________
pierdziec nie ma komu !!! ale wachac to by wszyscy chcieli !!! Wink
pijcie wodę! -woda ma moc... unosi statki, porusza młyny...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
Ziomek
PostWysłany: Nie 19 Listopad, 2006 12:44  Odpowiedz z cytatem
sierżant


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 376

Dywizjon:

Nick w LFS:

sid--- napisał(a):
Problem w tym, ze to co slyszales to byly pierwsze kroki w Target Tobruk..
Nie widziales/slyszales o WoP. A tam lalismy tylki Smile Nawet mam asyste Razz


dokladnie , z sidem wpakowalismy sie w 5 conow , rece prawie sobie urwalismy krecac , 2 spadly (jednego na spole z sidem Smile ), 1 ostro posiekanego puscilismy i rtb . Sid z kupa olowiu na pokladzie i ciezko ranny zachlapal krwia owiewke. Szczesliwie jednak wrocilismy Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
 
Mordred
PostWysłany: Nie 19 Listopad, 2006 22:12  Odpowiedz z cytatem
kadet


Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 181
Skąd: Reichshoff
Dywizjon:

Nick w LFS:

Miodzio!

a ja głupi majstrowałem w cfsie przez cały weekend zamiast porządnie online polatać Sad Crying or Very sad musze się poprawić oj muszę...
_________________
Piszę jednorazowo dużo postów zanim znów zniknę na kilka lat.
[img][/img]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
 
Lucas
PostWysłany: Pon 20 Listopad, 2006 18:10  Odpowiedz z cytatem
greenhorn


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 59
Skąd: Pruszkow
Dywizjon:
1.Pułk Lotniczy
Nick w LFS:

No,

fajnie że się dobrze bawicie Panowie! W weekend zrobimy następny "WoP Night", a za 2 tygodnie pewnie z jakąś kampaniją ruszymy;)

Wróciłem właśnie z Krakowa z konfy studenckiej op której pisałem w tym wątku.
Raporcik tutaj:
Piątek
Do Krakowa przyjechaliśmy o 6 rano. Szyba podróż do akademika, przebranie się i sru, jedziemy do Akademii Pedagogicznej na inaugurację. Smile
Po oficjalnym rozpoczęciu, miały miejsce wykłady VIPów. Następnie, udalismy się na przerwę obiadową.
Po niej nastąpił podział na sekcje. Ja znalazłem się w sekcji IIWŚ, która jako jedyna obradowała na terenie Muz.Lotn. Reszta uczestników siedziała w AP, czyli na drugim końcu miasta. :/
Dojazd zajął ok. 40 minut. Po "zainstalowaniu się" przyszła kolej na referaty. Jako pierwszy zacząłem ja. Smile Temat: "Warsztat historyka, a gry komputerowe na przykładzie powstawania WoPa".
Niestety, takie konfy rządzą się swoimi prawami. Liczba uczestników zmusiła organizatorów do ograniczenia czasowego na referat. Każdy miał tylko 20 minut na przedstawienie swojego zagadnienia. Tak więc, widzicie, musiałem sporo pominąć.
Nie powiem, cieszyło się to powodzeniem. Musiałem sporo odpowiadać na pytania po referacie.
Uczestnicy siedzieli w małym hangarze, przy samolotach z 1WŚ. Klimat jak dla mnie rewelacyjny, tylko trochę zimno. Smile Szczególnie, gdy się siedzi 5 godzin w 1 miejscu.
Po obradach czas na "bankiet". Smile Bankiecik zorganizowało ML w dużym hangarze. Było gorące żarcie, było i "coś mocniejszego". Cool
Uczestnicy mogli do woli cykać fotki.
Na bankiecie poznałem osobiście Dyrektora Muzeum, pana Krzysztofa Radwana. Pytałem się go o możliwość pokazania WoPa szerszej publiczności, podczas pikniku w Góraszce. Okazało się, że p. Krzysztof przeciwskazań nie ma i jak nam będzie zależeć, to nie będzie najmniejszego problemu z pokazaniem gierki w namiocie. Smile Tak więc, to w co część ludzi powątpiewało, stało się faktem. Tylko trzeba chcieć.
Sobota
W sobotę odpuściłem już sobie kompletnie obrady i od samego rana do wieczora siedziałem w Muzeum. Dzień spędziłem na sporządzaniu dokumentacji fotograficznej do DFW C.V, Halba CL.II, PWS 26, Albatrosa C.I. Oprócz tego poznałem pana Jana Hoffmana, dzięki któremu uzyskałem schematy polskich lotnisk przedwojennych. Faktycznie, niesamowity człowiek, kopalnia wiedzy, a w dodatku bezinteresowny. Uzyskałem też od niego skany części opisu technicznego PWS 26. Mam też zrobić listę "życzeń" i ją wysłać do Muzeum. Postarają się ją przygotować i potem ją odbiorę, albo mi wyślą. Zaznaczam - na to wszystko nie wydałem ani złotówki. To o czymś świadczy.
Niedziela
Dzień otwarty w ML. Przybyło sporo ludzi. Była prezentacja tzw. Wargamingu, obecna była grupa rekonstrukcyjna, byli też ludzie prezentujący na swych komputerach różne gry. Udało mi się od nich pożyczyć PC-ta na godzinkę. Od razu podłączyłem joya, zainstalowałem WoP-a i sru. Very Happy
Nie powiem... sporo ludzi się zeszło. Smile Opowiadałem o powstawaniu gry, pokazywałem samoloty, teren. Chętni mogli polatać P.11c i PZL 23B. Smile Wszechobecne było pytanie: "skąd to ściągnąć?" Smile Pracownicy muzeum stwierdzili, że jak na kompletnie freewarowy projekt, robiony przez nie-profesjonalistów, to świetna rzecz. Czekam tylko kiedy wyeliminowane zostaną bugi TW, które trzymają z daleka od niej wielu graczy.

Kilka fotek. Wybaczcie, ale fotografowałem wyłącznie kokpity. Smile W dodatku padły mi akumulatory, a w okolicy nie było gdzie kupić baterii. :/


_________________
por.pil.Lucas

2.Eskadra Wywiadowcza/ 1.PL

http://www.1pl.prv.pl
http://wop1920.co.nr
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
 
Lucas
PostWysłany: Sro 20 Grudzień, 2006 18:56  Odpowiedz z cytatem
greenhorn


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 59
Skąd: Pruszkow
Dywizjon:
1.Pułk Lotniczy
Nick w LFS:

Oto jeden z efektów wyjazdu do Krakowa: DFW C.V w malowaniu 12.EW.
Niemiecki samolot wywiadowczy używany przez polskie lotnictwo wojskowe w latach 1919-21 w liczbie ponad 60 egzemplarzy (po LVG C.V i Breguecie XIV trzecia maszyna pod względem liczebności). Zabierał 8 bomb 12,5 kg (takie same jak ma ... p.11c:D) . Uzbrojony w karabin pilota Spandau oraz karabin Parabellum obserwatora.
Wyposażony w radiostację, fotokamerę. W WoP będą 2 wersje silnikowe: 200 HP Benz D.IV i przekompresowany Benz D.IVa o mocy 220HP do lotó wysokościowych. Na DFW C.V pobito w 1919 światowy rekord wysokości. Maszyna wspięła się na 9300m. V ma 155- 170 km/h
(klikajcie na obrazek, żeby ful screen wyskoczył)


_________________
por.pil.Lucas

2.Eskadra Wywiadowcza/ 1.PL

http://www.1pl.prv.pl
http://wop1920.co.nr
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
 
Lucas
PostWysłany: Wto 02 Styczeń, 2007 01:52  Odpowiedz z cytatem
greenhorn


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 59
Skąd: Pruszkow
Dywizjon:
1.Pułk Lotniczy
Nick w LFS:

Uwaga dzieci...

BO CZAPLA LECI Shocked Shocked Shocked




Cool
_________________
por.pil.Lucas

2.Eskadra Wywiadowcza/ 1.PL

http://www.1pl.prv.pl
http://wop1920.co.nr
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
 
Lucas
PostWysłany: Sob 07 Kwiecień, 2007 11:26  Odpowiedz z cytatem
greenhorn


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 59
Skąd: Pruszkow
Dywizjon:
1.Pułk Lotniczy
Nick w LFS:

Dawno nic tu się nie działo. Czas odkurzyć temat:)

Ekipa WoP pracuje nadal, czego efektem będzie wydany za tydzień nowy modpack. Modpack zawierać będzie kilka istotnych zmian:
-Zastosowaliśmy nowe efekty wybuchów, tracerów
-Pojawiły się nowe dźwięki. Każdy silnik ma teraz swój własny sound
-Dodaliśmy sporo boiektów z Richthofens Skies: np. nowe drzewka, etc.

Samoloty:
-Fokker E.V "razor" (3D Bociek/Fatman, 2D Lucas, FM Sander)
-DFW C.V (3D Fatman, 2D Lucas, FM Sander) w 3ch wersjach (wczesna: chłodnice Windchoff, późna z chłodnicą nad silnikiem oraz wersja z przekompresowanym silnikiem Benz D.IVa)
-Albatros D.III (model z RSa, repaint Lucas, FM Sander), który będzie tymczasowo "udawał" Oeffaga D.III (austriackiego Alba z silnikiem Austro Daimler 225HP). Testy są obiecujące. Maszyna osiąga wznoszenie na poziomie 7-8m/s i rozwija 200km/h. Świetny interceptor.
-Sopwith Camel (z RSa) z silnikiem Clerget dla Sowietów (mieli kilka, ale tu poszliśmy z wariantem "co by było gdyby"
-Sopwith 1 1/2 Strutter (3d external z RS, internal Fatman, 2D Lucas, FM tymczasowy) z hamulcami aerodynamicznymi. Taki pre-Stukas Very Happy Jestem w nim w stanie trafić z nurka w hangar z 1000m

Obiekty:
-Cytadela Warszawska (Snakeye)
-sam panc. Ford (3D/2D Bociek)
-sam.panc. Austin Putilov (3D/2D Bociek)
-pociąg pancerny "Pierwszy MArszałek" (3D Bociek, 2D Lucas)
-jednostki piechoty i kawalerii (3D/2D Bociek)

Mapa:
-Mapa Polski centralnej z fotoscenerią Warszawy (ortofotomapa z 1935 roku)

Scenariusze:
-5x scenarów dla 7.Dywizjonu Lotniczego na Białorusi, wiosna 1920
-3x scenary z Bitwy Warszawskiej czyli "co by było gdyby Sowieci mieli lotnictwo nad Warszawą w VIII. 1920"

Oraz.... masa przeróżnego stuffu, który ładujemy z myslą o 1939 (nein, nein, P.11c tam jeszcze nie ma Laughing )

Parę screenów:

Kokpit Struttera (widać pokrętła airbraków)


"Pierwszy Marszałek"


Cytadela


Horda ze wschodu Laughing


Fokker E.V


CDN...
Pozdrawiam!
_________________
por.pil.Lucas

2.Eskadra Wywiadowcza/ 1.PL

http://www.1pl.prv.pl
http://wop1920.co.nr
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
 
Lucas
PostWysłany: Sob 09 Czerwiec, 2007 10:23  Odpowiedz z cytatem
greenhorn


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 59
Skąd: Pruszkow
Dywizjon:
1.Pułk Lotniczy
Nick w LFS:

Screen z prac nad Mieciem B-1 będą też oczywiście B-2 i D-1. Emile E-1 i E-3 są już gotowe i opatrzone FMem Sandera.


_________________
por.pil.Lucas

2.Eskadra Wywiadowcza/ 1.PL

http://www.1pl.prv.pl
http://wop1920.co.nr
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Strona 3 z 3
Idź do strony Poprzedna  1, 2, 3
Forum Warbirds Center Strona Główna  ~  Targetware

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Powered by phpBB 2.x.x:WBCModv0.2 and NoseBleed vWBC


Agencja Interaktywna